Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lur9622

[Ban] Proszę o pomoc.

Polecane posty

<12:04:22> Trying to resolve hostname jarock.ts3bahu.com
<12:04:22> Trying to connect to server on jarock.ts3bahu.com
<12:04:23> You are banned permanently. Reason: "Troll"

Witam,

Mam 20 lat, gram na gitarze wchodzę na ts-a okazjonalnie.

Kilka razy byłem na kanale u Bruneci i grałem na gitarze, śpiewałem i nikomu to nie przeszkadzało wręcz przeciwnie.

Takie odniosłem wrażenie. Zachowywałem się przyzwoicie, nie przeklinam nie wrzeszcze i jestem zdecydowanie po mutacji.

Nie było na mnie żadnych skarg. Byłem również na kilku innych kanałach by spędzić miło czas i pogadać o grach etc. 

- Chciałbym porozmawiać z osobą która wystawiła mi tego bana.

- Chciałbym wiedzieć dlaczego, ponieważ nie sądze bym pod jakim kolwiek względem przypominał troll-a.

- Wygląda mi to na zwyczajną pomyłkę i dlatego nie winię was, a jedynie proszę o kontakt. Mylenie się jest naturalnie rzeczą ludzką.

Czekam,

z góry dziękuję i pozdrawiam,

NICK : Prendki.

Trochę to dziwne, bo przeglądając bazę banów na TSie, widzę twoje dane zbanowane... pół roku temu.

Do permanentnego banowania na TSie uprawnienia ma zaledwie kilka osób, więc wychodzi na to, że coś było na rzeczy. Takich osób nie licząc streamerów jest może 3-4. Raczej nie widzę w tym pomyłki. O ile dobrze widzę, ban był za ponowne wbijanie na kanał, z którego zostałeś wyrzucony. Jeżeli moderator lub administrator wyrzucił cię z kanału, to nie widzę problemu, by zbanował cię permanentnie za wchodzenie ponownie. Blokada powinna być usunięta.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować