Skocz do zawartości
Glock

Zapisy do grupy Battlefield 3/4

Polecane posty

Oto nadszedł ten moment, w którym wszystko się zaczyna. Zapisy do pierwszej edycji Top Game właśnie wystartowały. W tym temacie możecie się zapisywać do grupy dla graczy Battlefield 3/4, natomiast jeśli interesuje Was Counter Strike: Global Offensive to odsyłam tutaj.

Hej młody żołnierzu! Jeśli trafiłeś tutaj to jest to znak, że jesteś gotów sprawdzić swoje umiejętności w przeróżnych aspektach gry Battlefield 3 lub 4. Jeśli uważasz, że chcesz wziąć udział to napisz w tym temacie wiadomość według wzoru. Dajcie nam też znać którą część zamierzacie nagrywać (aczkolwiek można też obie), oraz podajcie link do Waszego profilu na battlelogu. Żeby było jasne – tabela jest wspólna, tak samo jak i zadania. Gracze z BF3 będą rywalizować z graczami z BF4. Pomocy udzielać mi będzie KromkaChleba, który zajmie się organizacją finałowego zadania.

Chcę wziąć udział w grupie Battlefield. Zgadzam się z postanowieniami regulaminu. Zamierzam grać w Battlefielda [tu wstaw numerek], a mój battlelog to: [tu wstaw link]

Nagrody to:

1 miejsce:

• Broforce
  • Banished

2 miejsce:

• Victor Vran

3 miejsce:

• Kingdom

Czym jest Top Game? Regulamin i ogólne zasady

Startujemy 14.02. Można będzie dołączyć w trakcie zabawy, jednak wziąć udział będziecie mogli dopiero w następnym zadaniu.

Edytowano przez Glock

Nadal można się zapisywać, ale od teraz po zapisaniu udział można wziąć dopiero w następnej rundzie. @BOZZOn masz szczęście, bo zapisałeś się przed zadaniem. :)

Polecaj znajomym, może kogoś namówisz. Problemem tutaj nie jest ilość zgłoszeń, bo to był taki minimalny wynik, w który celowaliśmy. Problemem jest fakt, że połowa ma na to wywalone. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.