Skocz do zawartości
Glock

Temat dyskusyjny, czyli porozmawiajmy o Top Game

Polecane posty

Zadania będą takie by każdy mógł je wykonać, ale jeśli nie będzie żadnych konkretnych wymogów co do broni/mapy to będziesz mógł to wykonać gdziekolwiek chcesz. W przypadku BF4 możemy nawiązać do darmowych dodatków, ale kierunkowanie się pod konkretną mapę/broń będzie rzadkością.

Możesz, ale pamiętaj by tego nie obrabiać. Nagrać i tak będziesz musiał, a czy zrobisz to w trakcie meczu, czy na powtórce to nas nie interesuje.

Edytowano przez Glock

Nie wiem jak to w przypadku grupy CS:GO, ale na BF'ie chciałbym robić różne wyzwania. Podam przykład. I tak wymaga premium to go nie zrealizujemy.

A więc chcesz być jak Willham Tell i Robin Hood? Weź w swoje ręce kuszę/łuk, a następnie pokaż swoje umiejętności w trybie podboju, gdzie będziesz przeprowadzać cichy zwiad i sabotaż baz wroga.

A sam render dla zmniejszenia objętości pliku i ewentualnie obcięcie rozpoczęcia i zakończenia nagrywania (np. jakby ktoś korzystał z programu bez hotkeyów) jest uznawane już jako obróbka czy taki całkiem surowy plik nie jest wymagany i można wykonać ww. czynności?

A sam render dla zmniejszenia objętości pliku i ewentualnie obcięcie rozpoczęcia i zakończenia nagrywania (np. jakby ktoś korzystał z programu bez hotkeyów) 

Myślałem, że to oczywiste. Nie wrzucajcie nam 20 minutowych klipów tylko wycięte akcje. :D Rozmiar też możecie zmniejszać, ale też zachowajcie jakość.

Pytam ludzi odpowiedzialnych za projekt, a nie randoma z forum ;]

Chamsko. :D A na serio to musisz poczekać aż Kubox odpisze, bo nie wiem co on ma w tej swojej głowie jeśli chodzi o zadania. :D

Hej mam pytanie. Czy jeśli bedzie zadanie w CS:GO np. Stań sie jak KennyS to akcje mają być z jednego meczu czy mogą być z kilku i powycinane (żeby filmik nie był nudny) ?

Edytowano przez Kapisuz

Jeżeli będzie zadanie, to będzie to jako jedno demko. Mam przygotowane tylko jedno, które będzie wymagało zagrania na 2 mapach. Ale tak to tylko jedna mapa. Jedna akcja, która pokazuje akcje i gotowe. Nudne nie będzie :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.