Skocz do zawartości
Glock

Czym jest Top Game? Regulamin i ogólne zasady

Polecane posty

eeHW8st.jpg

 

Czy lubisz wygrywać nagrody robiąc to, co lubisz? Teraz dzięki naszemu pomysłowi możesz w łatwy sposób zdobyć super nagrody w postaci gier. Wystarczy komputer, pomysł i film własnego wykonania.

 

Często konkursy wymagają dobrze dopracowanego filmu, który ciężko jest nagrać, ponieważ nie każdy z nas posiada maszynę, która będzie w stanie odpalić najnowsze gry, nagrywać rozgrywkę i potem jeszcze obrobić nagrany materiał. Dlatego chcielibyśmy ułatwić wam cały ten proces, wprowadzając łagodniejsze zasady, które zapewne pozwolą wielu z was zagrać w to co lubią i w łatwy sposób pokazać innym wasze umiejętności.

 

Pragniemy, by każdy z was nagrał surowy materiał, który będzie pokazany innym i potem oceniony. Jednak nie chodzi tutaj o super efekty, czy przepiękną grafikę. Chcemy zobaczyć Wasze umiejętności, które możecie pokazać wykonując przygotowane dla was zadania. Tak powstał mały projekt o nazwie Top Game - poniżej znajdziecie krótki opis całego projektu!

 
Czym jest Top Game?

 

Top Game to inicjatywa, która ma za zadanie wyłonić najbardziej wszechstronnych graczy w danej grze. Zadaniem uczestników będzie nagranie krótkiego gameplaya z danej gry. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy w zależności od tego jaką grę będą chcieli nagrywać, a następnie co jakiś czas otrzymywać będą nowe zadanie. Rund będzie 6, a całość będzie organizowana w formie ligi. Na koniec zostanie zorganizowany finał, do którego awans wywalczy określona grupa uczestników po zakończeniu zapisów. Film w żaden sposób nie może być obrobiony, czyli nie może być na nim żadnych efektów, dodatkowych dźwięków czy mikrofonu. Jest to jak dla nas duże ułatwienie, wystarczy tylko odpowiednio nagrać :). Jego długość uzależniona będzie od zadania. Na wykonanie będziecie mieli dziesięć dni (data ta może być zmieniona, o czym odpowiednio poinformujemy).

 

Jeżeli będziemy mieli wielu chętnych, to możemy wprowadzić zadania, które będą wymagały zrobienia ciekawych akcji ze swoją drużyną. To jednak prawdopodobnie w przyszłości, w tej pierwszej edycji (i miejmy nadzieję, że nie ostatniej :)) skupimy się na indywidualnościach.

 

Będziemy chcieli zrobić kilka edycji. W każdej z nich do wygrania będą ciekawe gry. Na pierwszy ogień idą Counter Strike: Global Offensive (grupa pod prowadzeniem Kuboxa) i Battlefieldy 3 i 4 (jako całość, więc uczestnicy walczący w BF3 powalczą również z tymi z BF4; grupa pod przewodnictwem Glocka). Wyłonienie zwycięzcy nastąpi na drodze finału, do którego awans dostanie pewien procent uczestników, o którym poinformujemy gdy zbadamy zainteresowanie ligą. W finale przewodzić będzie w przypadku grupy CS:GO Izak, a w przypadku grupy BF3/4 KromkaChleba. Wymyślą oni zadanie, a następnie wybiorą zwycięzcę.

 

Regulamin i ogólne postanowienia:


 1. Organizatorami są Glock i Kubox. Wszystkie pytanie można zadawać w komentarzach w tym temacie.

 2. W przypadku niewykonania zadania osobnik dostaje karę minusowych punktów (-10). Jeśli taka sytuacja powtórzy się drugi raz to uczestnik jest wykluczony z dalszej rywalizacji i trzech kolejnych edycji.

 3. Top Game ma charakter otwartej ligi, czyli każdy może wejść. Przed startem edycji wystartują zapisy, jednak również w trakcie trwania zadań możliwe będzie dołączenie. Nie możliwym będzie jednak odejście. W szczególnych przypadkach Waszą prośbę rozpatrzymy w prywatnej wiadomości.

 4. Punktacja wyglądać będzie w taki oto sposób:

 • Za wygranie zadania 3 punkty.

 • Za drugie miejsce 2 punkty.

 • Za trzecie miejsce 1 punkt.

 • Nagroda publiczności, czyli nagroda, którą wybiorą osoby niezwiązane z Top Game.

 1. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące konkretnej grupy to kierujecie je albo w odpowiednim temacie, albo do opiekuna.

 2. Mogą pojawić się zadania specjalne, ale traktujcie to bardziej jako ciekawostki niż coś regularnego.

 3. Obecnie planujemy grupy dla graczy Battlefield 3/Battlefield 4 i Counter Strike Global Offensive.

 4. Jeśli macie jakieś propozycje gier do odsyłamy do tego tematu. Jeśli zobaczymy, że jest zainteresowanie to postaramy się o dodanie tej gry do następnej edycji.

 5. Materiały mogą być z dowolnej platformy.

 6. Jeśli zauważymy, że ktoś gra przy użyciu wspomagaczy zostanie zbanowany na okres dziesięciu edycji.

 7. Jeśli zauważymy, że ktoś podsyła nieswoje materiały to dostanie on bana na długość dziesięciu edycji.

 8. Obowiązują Was również regulaminy konkretnych gier, szczegółów wyczekujcie w przeznaczonych do tego tematach.

 9. Film musi być w minimalnej jakości 720p.

 10. W tytule filmu musi znaleźć się napis Top Game, a także nazwa zadania, np. “Top Game Helikopterowiec [bF3]”.

 11. W opisie filmu musi znaleźć się link do zadania.

 12. Wasze filmy mogą zostać wykorzystane w materiałach podsumowujących, więc akceptując regulamin wyrażacie zgodę na wykorzystanie Waszych prac. W opisie filmu znajdą się jednak odnośniki do Waszych kanałów. :)

Przystępując do rywalizacji akceptujesz regulamin. Nieznajomość zasad nie zwalnia z ich przestrzegania.

 

Grafika stworzona przez How_High.

Edytowano przez Glock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×