Skocz do zawartości
DarkGraphic

Wykonam grafikę dla potrzebujących ;)

Grafika  

35 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaką grafike najbardziej potrzebujesz?

• Logo
      8
    • Baner Reklamowy
      0
    • Tło na Youtube
      11
      10
    • Inne
      6

Polecane posty

Witam.

Potrzebuję grafiki na Twitcha na sam stream i offline. Żadne wydziwianie, czysta prostota. Jeśli będziesz miał czas i chęć się tego podjąć to bardzo proszę o PW.

Pozdrawiam :)

Hej :) nie ma sprawy :)

Siemano potrzebuje jakieś proste tło na Hitboxa, z napisem że stream offline i np. propozycja zostawienia followa. Może być jakiś motyw z Bf1. Jak znajdziesz chwile będę bardzo wdzięczny. Pozdro

Witam, mam inną sprawę niż wszyscy. Chodzi mi tutaj o skina do gta sa. Wystarczy dodać tylko napis na drzwi, gdy go dodaje pojawia się na prawych drzwiach poprawnie, a na lewych jego odbicie lustrzane, a chciałbym aby oba były tak samo. Czcionka jakiej chce użyć to ,,batmanforeveralternate". Napis ma być na przednich drzwiach i ma być napisane ,,AVE"

Link: http://imgur.com/a/hhHLy

Potrafisz zrobić bardzo prosty projekt w formacie .dxf? Grafika banalna, ale nie potrafię obsługiwać się takimi programami

Hej, będąc szczery jeszcze w takim formacie nie pracowałem ;) co potrzebujesz by zrobić w tym projekcie? :)

Jest to projekt dla firmy zajmująca się cięciem laserowym, potrzebuje u nich zamówić "blaszkę" wymiary ~18x13cm i na tym wycięte logo corsair.

Wydaje mnie się, że to nie będzie ciężkie, ponieważ wszystkie materiały "logo corsair" jest dostępne w sieci.

Witam potrzebowałbym grafikę na twitch a dokładniej:

-Baner

-Offline tapete

-Ramkę na live

-Buttony : Paypal Donate, Steam Donate, Top Donate, PC Config, Grupa Steam, W co gramy, Team Speak

I to by było chyba na tyle :)

Edytowano przez 3mati

Witam potrzebowałbym grafikę na twitch a dokładniej:

-Baner

-Offline tapete

-Ramkę na live

-Buttony : Paypal Donate, Steam Donate, Top Donate, PC Config, Grupa Steam, W co gramy, Team Speak

I to by było chyba na tyle :)

Hej :)

Takie duże zlecenia realizuje jedynie za opłatą ;)

jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na PW ;)

Edytowano przez DarkGraphic.pl

Czesc mozna prosic o avatar/tlo na yt :D?

Na obydwoch to samo tylko rozmiar inny :D!

NAPIS: AK - da sie zrobic tak na ten styl co jacek makarewicz? :)

kolor: obydwie litery na czarno, tlo takze ale zeby AK bylo tj 3d? (Nie wiem jak graficy na to mówią)

Jesli mozna to prosilbym o maila na [email protected] ! dzieki :)

Siemka,

Jest sprawa czy jest możliwość, aby ktoś zrobił fajny banner (tło na yt) Najlepiej, aby były tam uwidocznione (technika stylu dowolna) gry blizzarda np overwatch hots wow oraz np poza tymi bf1. Pomysł pozostawiam Wam ;)

Pisać na pw jak potrzebne są informacje

Hej!

Jest możliwość, żebyś wykonał dla mnie baner na YouTube? Mój nick to " Xazzy" na YT, także będę mega wdzięczny jeżeli uda CI się znaleźć czas! Styl dowolny, nie chce, żeby motyw był uzależniony od jakiejś gry, może być zwyczajny baner, żeby tylko ładnie i schludnie wyglądał! :D

Hej!

Jest możliwość, żebyś wykonał dla mnie baner na YouTube? Mój nick to " Xazzy" na YT, także będę mega wdzięczny jeżeli uda CI się znaleźć czas! Styl dowolny, nie chce, żeby motyw był uzależniony od jakiejś gry, może być zwyczajny baner, żeby tylko ładnie i schludnie wyglądał! :D

Zobaczymy co da się zrobić :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez zaricha12
      Cześć ! Tak jak w tytule szukam grafika komputerowego do wykonania prac typu (logo,avatar,miniaturki i layouty). Co do płatności (przelew) . Możliwa współpraca na dłużej.
      Jesteś chętny ? napisz a na pewno się dogadamy
    • Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

• Przez chrzanu
      Witam potrzebuje cały layout na twicha bannery/loga etc, zdj w tle na yt/fb.
      Płatnośc przelewem.
      kontakt : https://steamcommunity.com/profiles/76561198108823888/

• Przez MG Solution
      Witam, oferuję swoje usługi z zakresu grafiki/motion graphic/video zajmuje sie tym zawodow jestem w stanie wykonać cała oprawe graficzne kanałów na yt, Logo, intro, video. Po więcej informacji proszę priv prześlę swoje portfolio do podglądu.
    • Przez M3lex
      kontak na email: [email protected]
      płatność PSC w zależności od zlecenia(zazwyczaj PSC 5ZŁ)

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik