Skocz do zawartości
DarkGraphic

Wykonam grafikę dla potrzebujących ;)

Grafika  

35 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaką grafike najbardziej potrzebujesz?

• Logo
      8
    • Baner Reklamowy
      0
    • Tło na Youtube
      11
      10
    • Inne
      6

Polecane posty

Witam!

Potrzebuję ikony do rozszerzenia na przeglądarki/apki na Androida.

Jak to sobie wyobrażam?

Ponieważ aplikacja służy do przeliczania wartości walut, to może jakaś moneta z literami CC (od nazwy aplikacji, CurCalc)?

Skoro Android, to myślałem o czymś w stylu Material Design, ale nie jest to konieczne.

Format

*.svg lub *.png (myślę, że 512 x 512 px wystarczy, jak uważasz?)

Inne

Ile się za to należy?

Pozdrawiam!

Potrzebuje loga z mojego zdjęcia, chciał bym żeby było ono czarno przezroczyste. Służyć ma ono do wygrawerowania na plexi. Zdjęcia dać tutaj czy na pw?

Potrzebuje loga z mojego zdjęcia, chciał bym żeby było ono czarno przezroczyste. Służyć ma ono do wygrawerowania na plexi. Zdjęcia dać tutaj czy na pw?

Zapraszam na PW :)

Witam!

Potrzebuję ikony do rozszerzenia na przeglądarki/apki na Androida.

Jak to sobie wyobrażam?

Ponieważ aplikacja służy do przeliczania wartości walut, to może jakaś moneta z literami CC (od nazwy aplikacji, CurCalc)?

Skoro Android, to myślałem o czymś w stylu Material Design, ale nie jest to konieczne.

Format

*.svg lub *.png (myślę, że 512 x 512 px wystarczy, jak uważasz?)

Inne

Ile się za to należy?

Pozdrawiam!

Wykonanie zlecenia się podobało? :)

Edytowano przez DarkGraphic.pl

Witam,

Potrzebuję avataru, na którym obowiązkowo musi być Kuro z anime Servamp.

Jeżeli chodzi o napis to poproszę trzy wersje:

-czystą

-z SaiShinra

-z Sai

Rozmiar: najlepiej 300x300, ważne żeby było równe i nie mniejsze niż 184x184

Witam,

Potrzebuję avataru, na którym obowiązkowo musi być Kuro z anime Servamp.

Jeżeli chodzi o napis to poproszę trzy wersje:

-czystą

-z SaiShinra

-z Sai

Rozmiar: najlepiej 300x300, ważne żeby było równe i nie mniejsze niż 184x184

Zobaczę co da się zrobić w wolnej chwili ;)

Cześć. Potrzebuję grafiki, a raczej trochę więcej. Potrzebuję logotypu dla gry, o której rozmawialiśmy. Jedynie, że przeniosła się ona w świat "Star Wars" więc wiadomo o co chodzi prawda? Gra nosi nazwę: "Star Wars: Galactic Conflict", do tego chciałbym byś wymyślił dla nas 2 logotypy. Jeden będzie towarzyszyć frakcji "Odrodzony Sojusz Wolnych Systemów" a drugi "Zjednoczonej Konfederacji Legionów Imperialnych" - czekam na prace. Do usłyszenia.

Cześć. Potrzebuję grafiki, a raczej trochę więcej. Potrzebuję logotypu dla gry, o której rozmawialiśmy. Jedynie, że przeniosła się ona w świat "Star Wars" więc wiadomo o co chodzi prawda? Gra nosi nazwę: "Star Wars: Galactic Conflict", do tego chciałbym byś wymyślił dla nas 2 logotypy. Jeden będzie towarzyszyć frakcji "Odrodzony Sojusz Wolnych Systemów" a drugi "Zjednoczonej Konfederacji Legionów Imperialnych" - czekam na prace. Do usłyszenia.

Hej ;) napiszę ci później na priv w wolnej chwili ;)

Witam, jestem youtuberem/streamerem, oraz potrzebuje grafik na stream oraz youtube. Mój kanał będzie rozwijał się dosyć szybko ze względu na to że miałem już styczność z prowadzeniem kanału i wiem mniej wiecej z czym to się je. Zamknąłem poprzedni kanał ze względu na to że był poświęcony tylko jednej konkretnej grze która już straciła w moich oczach więc prowadzenie kanału o tematyce tej gry straciła sens. Na youtube nic nie weszło jeszcze ze względu, że potrzebuje grafiki aby miało to ręce i nogi za to streamuje od 3 dni po 5 godzin dziennie i będzie rosło.

Potrzebuje:

Awataru na youtube oraz banner  najlepiej gdyby był związany z tematyką league of legends a nazwa mojego kanału to Yurti (tego samego użyje na streamie)

Grafiki jakich potrzebuje na twitch.tv to

Odnośnik do FB/Youtube

Przycisk Donate

Stanowisko komputerowe

FAQ

W zamian mogę zaoferować promowanie kanału grafika na yt/streamie/fb oraz współpracy w przyszłości. :)

Pozdrawiam

Wiadomo, że na początku zasięg jest niski lecz z czasem będzie rosło. A co do YT to na poprzednim kanale (link do niego moge podać na pw, w razie potrzeby moge napisać z tego kanału do ciebie prywatna wiadomość w celu potwierdzenia moich słów :) ) miałem po 1.5k wyświetleń a filmiki wstawiałem z mało popularnej gry. Jako iż wszystko poświęcone jest League of Legends jestem pewien że popyt będzie większy a o tym jaką pomoc uzyskałem od grafika na pewno wspomnę nie raz :).

Niestety jeżeli chodzi o grafikę w zamian za reklamę na streamach czy YouTube, to zasięg musi być dużo większy :)

Większy niż ktoś kto dopiero zaczyna swoją przygodę :)

Ale życzę powodzenia w tworzeniu dobrego contentu dla nas wszystkich :)

Zlecenie niecodzienne, chciałbym abyś zrobił mi taką mozaikę ze zdjęć, obrazków, widoków z gier. Mozaika ma przedstawiać feniksa (kilka przykładowych poniżej) przy czym mile widziane nawiązanie do skina Phoenix Quinn do LoLa. Musi to być w dużej rozdzielczości i jak najlepiej odwzorowywać tego feniksa. Plan jest taki, żeby później zrobić z tego puzzle i wywiesić na ścianie. Będą to puzzle w formacie 61x86cm (2000 puzzli) o proporcjach 1:1,41. Wiem, że jest to wymagający projekt, więc jeśli będziesz chciał "na piwo" to pisz śmiało.

No to trochę grafik.

Mozaika (uwaga wysoka rozdzielczość):

rakdos-keyrune-mosaic.jpg

Phoenix Quinn (uwaga wysoka rozdzielczość):

560301.jpg

Linki do feniksów:

Z góry wielkie dzięki.

Edytowano przez Fuzzik

Witam.

Potrzebuję grafiki na Twitcha na sam stream i offline. Żadne wydziwianie, czysta prostota. Jeśli będziesz miał czas i chęć się tego podjąć to bardzo proszę o PW.

Pozdrawiam :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez zaricha12
      Cześć ! Tak jak w tytule szukam grafika komputerowego do wykonania prac typu (logo,avatar,miniaturki i layouty). Co do płatności (przelew) . Możliwa współpraca na dłużej.
      Jesteś chętny ? napisz a na pewno się dogadamy
    • Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

• Przez chrzanu
      Witam potrzebuje cały layout na twicha bannery/loga etc, zdj w tle na yt/fb.
      Płatnośc przelewem.
      kontakt : https://steamcommunity.com/profiles/76561198108823888/

• Przez MG Solution
      Witam, oferuję swoje usługi z zakresu grafiki/motion graphic/video zajmuje sie tym zawodow jestem w stanie wykonać cała oprawe graficzne kanałów na yt, Logo, intro, video. Po więcej informacji proszę priv prześlę swoje portfolio do podglądu.
    • Przez M3lex
      kontak na email: [email protected]
      płatność PSC w zależności od zlecenia(zazwyczaj PSC 5ZŁ)

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik