Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
raueS

karta graficzna do 400zł

Polecane posty

Witam , zastanawiam sie nad zmianą karty graficznej i chcialem sie spytac czy ta karta http://olx.pl/oferta/gigabyte-geforce-gtx-750-ti-oc-2gb-ddr5-CID99-IDdnUWt.html#d5e0e9ff3a by się nadała ? czy jednak szukać czegoś innego? mój budżet jest tylko do 400zł , wiem że to nie jest duzo ale niestety.

parametry kompa :

GPU : AMD A8-5600K apu 3.60 ghz

obecna karta : zintegrowany amd radeon hd 7560d 768 mb

ram : 8gb

z góry dzieki :)

wlasnie nie wiem jak to sprawdzic..

edit. karte juz ktos wykupil.. trudno moglby mi ktos cos doradzic dobrego ? z góry dzięki :)

Edytowano przez raueS

Kupno grafiki, która nie jest na gwarancji, często oznacza kupienie sobie problemu. Ja bym szukał czegoś co jest na gwarancji.

Sam aktualnie mam tą pierwszą, czyli od MSI wersję OC. Cena pójdzie ostro w górę skoro nowa kosztuje 600zł, to ta z 2 letnią gwarancją pójdzie za jakieś 450-500zł. Sam swoją będę sprzedawać za około pół roku z ponad 2-letnią gwarancją.

Ta druga aukcja to ściema w żywe oczy. Nie ma napisane gdzie realizowana jest gwarancja i do tego jest stanowczo za krótka. Kolejna sprawa, temperatura w stresie to 45 stopni? Ciekawe w jakiej jednostce on tą temperaturę mierzy ;) 750Ti mają temperaturę pracy w stresie w granicach 55-60 stopni, przynajmniej te od MSI.

Owszem, tylko że ta pierwsza jest na licytacji, a do końca jeszcze tydzień, więc cena na pewno dojdzie do ~500zł, z resztą jak już pisał Tianse.

@Ref jeszcze nie zakupilem i mam pytania.

1. Czy bedzie jakas roznica w wydajnosci pomiedzy gtx 650 ti 2gb a 1gb gddr5 ?

2.  mniej wiecej ile bym zyskal fps w cs go jezeli na pustej mapce mam 100fps?

Podbijanie tematu jest zabronione. Po prostu czekaj na odpowiedź. Za kolejną podbitkę zamknę ci temat //Soldier

Edytowano przez SoldierPL

Miałem na myśli Fortrona , chyba że będzie jakiś lepszy do 100zł tak żeby nie było na styk

a co do logica to 3 lata siedzi w moim pc jak narazie bezawaryjnie xD

Poprostu zalinkował mi go pewien człowiek , nie wiedzialem że to zasilacz allaha

Skoro juz jestem przy zasilaczach to bym znalazl jakis zasilacz do 50zł może być używany tak żeby uciągnął to wszystko ?

edit. znalazłem coś takiego http://allegro.pl/zasilacz-fortron-350w-sata-24-4-salon-gw-36-fvat-i5333962053.html chyba , że allah też coś przy nim majstrował

Edytowano przez raueS

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik