Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Liptonex

[poradnik]FAQ

Polecane posty

Najczęstsze pytania i problemy z BF3

Zalecane wymagania sprzętowe Battlefielda 3
System: Windows 7 64-bit
Procesor: czterordzeniowy
Pamięć RAM: 4 GB
Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 11 i z 1024MB RAM (Nvidia GeForce GTX 560 lub ATI Radeon 6950)

Minimalne wymagania sprzętowe Battlefielda 3
System: Windows Vista SP 2 32-bit
Procesor: dwurdzeniowy o taktowaniu 2 GHz (Core 2 Duo 2.4 GHz lub Athlon x2 2.7 GHz)
Pamięć RAM: 2 GB
Dysk twardy: 20 GB wolnego miejsca
Karta graficzna AMD: kompatybilna z DirextX 10.1 i z 512MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 lub 6000,
wydajność ATI Radion 3870 lub lepsza)
Karta graficzna Nvidia: kompatybilna z DirectX 10.0 i z 512MB RAM (Nvidia GeForce 8, 9, 200, 300, 400 lub
500 z wydajnością Nvidia GeForce 8800 GT lub lepszą)

Out of Memory Error
-Zmniejsz rozdzielczość oraz detale gry w ustawieniach grafiki.

Lagi w grze
-Obniż detale gry, oraz zrób aktualizacje sterowników karty graficznej. 

Crash /Appdata
-Start/Uruchom/(uruchom jako administrator)/(należy wpisać) bcdedit /set increaseuserva 2500
Po całej operacji należy ponownie uruchomić komputer.

Jak sprawdzić ile mam fps?
-otwieramy konsolę w grze przyciskiem ~ i wpisujemy Render.DrawFps 1

Skąd mogę ściągnąć patche do BF3
-Wszystkie patche są automatycznie ściągane przez program ORIGIN

Zacięcie się na Joining server
-Start/Uruchom/Regedit
HKEY LOCAL MACHINE/SOFTWARE/WoW6432Node/EA Games
Zmień ścieżkę na instalacji (GDFBinary & InstallDir) na
C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3
  BF3.exe przestał działać
C:\Program Files\Origin Games
Zmień nazwę folderu na z battlefield3TM na BATTLEFIELD 3

BF3.exe przestał działać
-Należy usunąć z nazwy folderu znaczek TM, jeśli i to nie pomoże to otwieramy rejestr(regedit) i przychodzimy do HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Game i usuwamy wszędzie TM

Jak zgłosić problem związany z BF3
-https://help.ea.com/

Jak przywrócić domyślne ustawienia
-Prosto, wystarczy podczas gry nacisnąć przywróć domyślne ustawienia lub usunąć folder Battlefield 3 z moich dokumentów

(Poradnik będzie rozwijany)

A może, jeśli ktoś uważa się za dobrego zwiadowcę napiszę swój poradnik gry zwiadem? :)

To raczej zły pomysł ponieważ dużo osób ma inny styl gry .

Techars ewentualnie, zawsze można przedstawić swój styl gry, Liptonex można by jeszcze dodać jaką kto stosuje taktykę na różnych mapach :)

Techars ewentualnie, zawsze można przedstawić swój styl gry, Liptonex można by jeszcze dodać jaką kto stosuje taktykę na różnych mapach :)

Tak to prawda ale opisywanie stylu gry i taktyki ... ja mógłbym książkę napisać. Ale jak ktoś ma ochotę ;) . Chętnie poczytam .

Ja mam problem, że mi się zacina na "Initizalizing". I muszę co najmniej 3 razy grę włączać od nowa, a w najgorszym wypadku kompa. Wie ktoś od czego to zależy? (czasami też na Joining Server, ale to żadko i wystarcza restart kompa)

Wiesz, być może ale neta mam raczej stabilnego i ok. 6MB/s. To trochę denerwuje bo tracę sporo czasu zanim zagram (a najgorzej jak udało mi się dołączyć do serwera z Rockiem i mi się zwiesza...:( ) Trudno...

Ja mam neta 100/100Mb/s i ping 1ms a czasami 0ms i ten sam problem co Ty Mojzesz. Muszę sprawdzić na innym połączeniu z netem albo na innym kompie przy moim łączu.

W Odnośni tego Battlefield 3 próbowałem wszystkiego : Reinstall kody w cmd,znaczki TM Naprawa instalacji. Ostatecznie chcę zrobić format komputera i powie mi ktos może czy jest chociaż cień szansy na to że zadziala ???????????

Wniósł bym poprawkę do "Out of Memory Error" a dokładnie to  że wystarczy zmienić wielkość plików stronicowania na automatyczną i mieć co najmniej 4-6 gb wolnego miejsca na dysku z tymi plikami (miałem ustawione na 1GB i szły errory potem windows dał z automatu i wykorzystuje ok 2-3GB max 4GB errory zniknęły)

Witam, mam pytanie odnośnie BF3 wersji premium ( mam juz limited edition ) I zamierzam kupić Premium jednak czy kupując premium będę miał dostęp do bety BF4 ? Gdzieś czytałem że niby tak ale wole się upewnić.

Pozdrawiam

PS: Nie wiem czy to dobry dział.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik