Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KaF1R

Jaki procek do kompa wybrać?

Polecane posty

Zobacz, że te procesory różnią się zwyczajnie taktowaniem bazowym. Idź w jak najwyższe możliwe. Pamiętaj też o odpowiednim doborze płyty (np. wspomniana przez ciebie płytka od MSI na H81).

Ok zamówiłem już procka i3 4160 oraz płyte główną tą MSI H81 lecz mam teraz pytanie. Czy po wymianie procesora i płyty głownej konieczny bedzie format kompa? w sensie windowsa?

Już widzę jak komp się mu odpali po zmianie całej architektury. Pamiętaj, że on przechodzi z AMD na intela.

Powiem z doświadczenia:

1. Wymiana grafiki/ramów/proca komp daje radę.

2. Zmiana płyty głównej(na inny socket) i  co za tym idzie proca, komp wywalał blue screena i do widzenia - windows 7 64bit.

Patrząc na plyty glowne zauważyłem H81-P33 która jest o 100zl prawie droższa od H81M-P33. Czy tą mniejszą czyli M też moge zamowic i bedzie ok? Czy celować w tą droższą ale przyznam, że nie mam juz na nią siana bo dozbierałem myslac o tej mniejszej ;/

Kasy mało, kręcić nic nie będziesz bo i tak nie ma na czym ani co, 4 slotów ram i tak żadna opcja nie ma, brak paru (np. wewnętrzny port usb 3.0) można wybaczyć, tak więc bierz tańszą opcję :)

Zgadzam sie z toba w 100% Ale mam jeszcze jedno pytanie, polecacie moze jakies pasty termoprzewodzace na procka czy po prostu kupic pierwszą lepszą?

Dzisiaj skladam już kompa :D Jakie polecacie karty graficzne do 300zł? Chciałbym zmienić mojego Radka 6850 ale nie wiem czy się opłaca

nowka czy uzywka?

uzywka bo nowej o podobnej wydajnosci do 6850 raczej nie znajde ;p

Edytowano przez Fuzzik
Lagi miałeś? ;]

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik