Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MatC

[YouTube] MatC

Polecane posty

Witajcie!

Oto prezentacja mojego kanału.

Zapraszam do zapoznania się i oceny oraz doradzenia jak mogę poprawić się na lepsze.

Link do kanału: MatC

Opis kanału:

Na kanale pojawiają się głównie filmiki z gier. Różnego rodzaju gameplaye i luźne granie. Nie wykluczam też rozszerzenia do recenzji i jakiś audiologów(zwyczajnie, nie chcę się ograniczać). Staram się utrzymać kanał w lekkim i przyjemnym stylu. 

Co nagrywam?

Wracam do przeszłości i znów podejmuję próbę zostania mistrzem Pokemon grając w wersję FireRed.

Jakiś czas temu rozpocząłem swoją drogę w celu opanowania tajników mocy(seria JK: Jedi Academy)

I różne materiały bonusowe

Przykładowe filmy:

Zostać Jedi

[video=youtube]

Jak wrażenia?

Niestety nie mogłem zobaczyć w kinie premiery nowego filmu. Nie będzie mi to dane aż do wtorku lub środy. :( Na szczęście mogę zobaczyć premierę nowego filmiku na kanale z serii Star Wars.

Proszę miejcie litość i nie spoilujcie :D

[video=youtube]

Edytowano przez MatC

Cześć!

Dziś zaprezentować chciałem od siebie nowość.

Jeśli jesteś fanem tej bardzo przyjemnej oldschoolowej gry na GBA.

Ewentualnie jeśli jakimś cudem nie grałeś w to nigdy i teraz chcesz gdzie znaleźć Surfa i Strenghta to ten filmik będzie idealny

[video=youtube]

Alo! Salut! To ja- MatC!

Witam was tą "zimową" porą i w przedświątecznej atmosferze. Wjeżdża na kanał kolejny film oldschoolowej serii Star Wars JK: Jedi Academy.

Jest to przedostatni filmik z tej serii przed przerwą świąteczną.

Zapraszam do sprawdzenia!

[video=youtube]

Idealne wyczucie czasu Mateusz! No lepszego chyba mieć nie można!

Filmik miał wlecieć trochę wcześniej, ale nie zauważyłem, że naklikałem i nie wrzucił go YouTube przez co na święta nie poleciał, ale co się odwlecze i tak dalej. W końcu jest!

[video=youtube]

Na kanał wbija się, a właściwie to wbił się ostatni już w tym roku pańskim 2015 filmik. Oczywiście nie mogło to być nic innego jak Pokemony

Podsyłam linkacza i zapraszam do sprawdzenia

Jeszcze jedno o najważniejszym zapomniałbym. Dobrej zabawy sylwestrowej życzę i szczęśliwego Nowego.

[video=youtube]

Na kanale była dłuuuuuuuuuga przerwa, ale skoro i filmiki na kanał wróciły to i tutaj się pochwalę i może właśnie ta przerwa była potrzebna żeby trochę zmienić do tego wszystkiego podejście.

[video=youtube]

Puk, puk. To znowu ja

Dobra teraz tak na serio, bo na kanale jest już więcej Pokemonów i teraz sprawa wygląda tak:
Są 3 filmiki poradniko-podobne o łapaniu ptaków z Kanto(legend).

O tyle o ile wiem, że do filmiku z Moltresem miniaturka boli, ale pojawiły się głosy, że ta też daje raka oczu.

Tu moje pytanie, bo wiem, że za dobra nie jest(w sklepie nosiłbym tę plakietkę "uczę się"), ale czy faktycznie jest taka zła?

[video=youtube]

Edytowano przez MatC

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez archo55
      Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Podjąłem próbę stworzenia luźnego kanału o newsach i ciekawostkach ze świata MMO. Dziś wypuszczam swój pierwszy film i chciałbym poprosić was o konstruktywną krytykę, gdyż jak wiemy to ona prowadzi do doskonalenia tego co robimy!
      Jest to mój pierwszy testowy film!

Jeżeli podoba się Wam format oraz sam film zapraszam do śledzenia mojego kanału na YT, w środę ukaże się film o najlepiej zapowiadającym się Polskim MMO!
      Pozdrawiam, MMO Maniac!
    • Przez Pawłonator
      Cześć
      Nazywam się Paweł jestem z Gdańska i od zawsze bardzo jarało mnie nagrywanie na Youtubie oraz streamowanie 
      i to właśnie znajdziesz na moim kanale
      Serię z wiedźmina, gothica, skyrim'a i innych gier tego typu są u mnie na porządku dziennym 
      dodatkowo podczas streamów które prowadzę również na swoim kanale na Youtube zobaczysz u mnie profesjonalność której nie widać u innych Youtuberach którzy streamują gry

Mam już swoją małą publikę dlatego serdecznie zapraszam cię na mój kanał na Youtubie link poniżej 
       Pawłonator 

tak jak mówiłem wcześniej kanał jest naprawdę bardzo profesjonalny i jedyne czego potrzebuje to więcej publiki która dałaby mu lekkiego kopa

poniżej lniki do moich serii:
      ►Wiedźmin 1
      ►Gothic (Live)
      ►Skyrim (Live)
      ►Risen 1 (Live)
    • Przez ZagranaPara
      Cześć witajcie,
      Zapraszam do  zobaczenia naszej serii Minecraft RP, gdzie spotykamy się po wojnie i próbujemy jakoś przeżyć każdy kolejny dzień.
      Jak również na cały nasz kanał gdzie próbujemy swoich sił razem z Żoną

https://www.youtube.com/watch?v=KurJVdGtBjg&list=PLx00vm1ku2H_vy-fYcM9eWOWk1kmq_6FD&index=3
    • Przez Archo
      Hej! Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Chciałbym zaprezentować wam mój pierwszy film jaki zrobiłem, mile jest widziana konstruktywna krytyka! Zapraszam do oglądania

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik