Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MinistranT

nowości od intel

Polecane posty

myślę ze jak już wyjdą nowe konsole to rusza z prockami 8 rdzeniowymi bo gry zaczyna je z czasem wykorzystywać :)
puki co to chyba sa tylko te "tanie" Xeony ktore nadaja sie do programow i serwerow a nie do gierek ;)

@UP: Xeony są bardzo dobre do gier, nie mają one 8 rdzeni tylko 4 rdzenie oraz 4 wątki.

Co do tematu to potwierdzam, intel za nie długo wypuści serie procesorów Haswell.

W czerwcu wychodzi i7 i. I5 haswell i zastanawiam się czy do gier brać i7, albo i5 i więcej dopłacę do lepszej grafy i słyszałem że xeony są w cenie i5 a w grach są prawie równe z i7 co mi polecicie wybrać

@UP: Xeony są bardzo dobre do gier, nie mają one 8 rdzeni tylko 4 rdzenie oraz 4 wątki.

Co do tematu to potwierdzam, intel za nie długo wypuści serie procesorów Haswell.

są Xeony 8 rdzeniowe a nawet i 10 ;)

8 - http://www.dabacom.pl/HP-DL580-G7-Intel-Xeon-E7-8837-267GHz8-core24MB130W-Processor-Kit-643081-B21

10 - http://www.dabacom.pl/Intel-Xeon-10C-Processor-Model-E7-8870-130W-240GHz30MB-69Y1899

zapodajesz sobie płyte z 4 czy tam 8 wejsciami na socket 1567 i masz moc- 80 rdzeni i 160 wątków ;p

Ja tak czy inaczej bym poczekał.

Jak wyjdzie to najpierw poczekałbym na opinie. Nie twierdzę, żę będzie kicha, ale dla pewności.

Ale po co mu opinia? Przecież on chce kupić i5 2500k, a te haswelly będą prawie 2 razy droższe pewnie.

Jaka jest gwarancja, że ceny i5 spadną?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik