Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KoldyTheZ11Pro

Zacina mi się sterownik do kary graficznej i gry.

Polecane posty

Witam :)
  Od dłuższego czasu mam problem, który mnie już bardzo irytuje. A mianowicie pod czas grania zacina mi się sterownik i pojawiają się jakieś błędy po angielsku  związane z sterownikami i gtx 660. A instalowanie  starszych sterowników też nic nie da, też się zacinają i mam dziwne błędy w grach. Pod czas grania w te nowsze gry (Mad Max,Wiedźmin 3,GTA 5,Dying Light itd...)Temperatury karty graficznej sięgają 65-70 stopni, reszta temperatur jest w porządku, pastę termoprzewodzącą wymieniałem z pół roku temu, sterownik do karty graficznej mam zawsze najnowszy, jak instaluję nowy sterownik do karty graficznej, to daję czysta instalacja, nie mam żadnych wirusów na komputerze, z miesiąc temu instalowałem od nowa Windows'a 10.
Jak nic nie pomoże, to pozostaje mi tylko reklamować kartę graficzną, tylko nie wiem czy mi za nią pieniądze zwrócą.  
Z góry dziękuje za pomoc  :)

@Edit: OC karty graficznej nie robiłem.
Edytowano przez KoldyTheZ11Pro

Miałem to samo, zbij zegary, powinno pomóc. Mi to pomogło, więc odesłałem kartę do serwisu, bo zbicie zegarów = mniejsza wydajność, a to nie jest fajne.

Co do zwrotu kasy, gdzie kupowałeś i kiedy?

pojawiają się jakieś błędy po angielsku  związane z sterownikami i gtx 660.

Napisz konkretnie co to za błędy albo zrób screen najlepiej.

59efsqi.jpg

Tego screena wziąłem z google, teraz nie mam czasu za bardzo na granie.

Taki błąd pojawia mi się w Battlefield 4/Hardline, w GTA 5 pojawia mi się błąd o nazwie " Błąd Uruchamiania", w Dying Light pojawia mi się błąd " Dying Light przestał działać", A wczoraj kupiłem mad max'a i pojawia mi się podobny błąd jak na screenie powyżej.Nie wiem czy to jest wina Windows'a 10, ale sniper elite v2 i Max Payne 3 od razu po uruchomieniu wywala do pulpitu.

@Fruzzik A jak bym oddawał kartę graficzną do serwisu, to mam powiedzieć żeby mi skręcili zegary na mniejsze taktowanie itd.. czy jak ? 

Nie wiem co robić czy oddać kartę do serwisu, czy ją reklamować. Bo za tydzień lub trzy mi się gwarancja kończy.

Wyjmij kartę ze slotu, wsadź na nowo i przeinstaluj sterowniki na czysto. Powinno działać. W razie czego możesz jeszcze spróbować ze starszą wersją sterownika.

@Fruzzik A jak bym oddawał kartę graficzną do serwisu, to mam powiedzieć żeby mi skręcili zegary na mniejsze taktowanie itd.. czy jak ? 

Nie wiem co robić czy oddać kartę do serwisu, czy ją reklamować. Bo za tydzień lub trzy mi się gwarancja kończy.

Nie, napisz po prostu, że nie działa i wywala błędy i doklejasz skrinki.

A taktowanie możesz sam zmniejszyć używając np. MSI Afterburner.

@Solider Zrobiłem to co napisałeś. Teraz pogram w różne gry i zobaczę czy sterownik się dalej zacina.

@Edit

Wyjąłem kartę ze slotu, wsadziłem zainstalowałem najnowszy sterownik z "Czystą instalacją" i Mad max dalej się zacina. Zainstalowałem 347.09 z przed roku i gra dalej się zacina.

Już chyba mi nie pomoże  :( Oddam kartę do reklamacji, może mi pieniądze zwrócą. Dołożę trochę pieniędzy i kupie sobie MSI GTX 960.

@Edit 2

Nie mogę edytować postu powyżej, więc proszę o przypięcie tego do postu powyżej.

Zainstalowałem Windows'a 8.1, zainstalowałem najnowszy sterownik i dalej mi się pojawia ten sam błąd. Potem zainstalowałem sterownik 344.49 (Wydany 1,5 roku temu) i gry się dalej zacinają. To coś chyba z kartą graficzną jest nie tak  :(. Gwarancja mi się skończyła 5 dni temu, nie wiem ile zapłacę za ewentualną naprawę.

Edytowano przez SoldierPL
Połączono posty

Połączono posty na prośbę autora.

Wg mnie nie opłaca się wywalać kasy na jakieś naprawy. Przełóż do swojego kompa kartę od kolegi i sprawdź czy problem ustąpi, czy też nie. Wtedy będziemy wiedzieć z czym jest problem.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik