Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

A do finału przejdzie...

Polecane posty

A może przejdą?

Dostałem od Waszej dwójki prace, które miały mnie powalić i zarazem pokazać mi, że "to ja" mam być w finale.

Dostałem? Prace dobrze zrobione, lecz niestety nie jest to coś, na co czekałem - te filmy idealnie pasują do jakiegoś zadania w grupach.

Kadzik napisałeś mi, że niestety nie miałeś czasu na dopracowanie swojej pracy. Chcąc nie chcąc, nie umiem zrozumieć tego filmu do końca. Początek zapowiada się bardzo ciekawe, lecz dalszy ciąg? Według mnie w ogóle nietrafiony. Co do dziwnie wytłumaczonego tematu, ogólnie "początkowy" zamysł idealnie został wpasowany (dalsza część pozostawia lekki posmak robienia czegoś na siłę - według mnie, efekt cofania na sec do tyłu, jest głównym tego powodem). Cała reszta, ok (choć czy muzyka idealnie pasowała do wszystkiego?).

Glock Ty już bardziej wstrzeliłeś się w temat, ogólnie wszystko jest jako tako ok... Choć ostatnia scena, jest dla mnie dodana lekko na siłę. Słowa które padają na sam koniec niestety, mają prawdopodobnie dodatek innej muzyki (lub czegoś podobnego), co lekko odwraca moją uwagę od całego filmu, a skupia właśnie na tym jednym (jeśli zabieg celowy, lekki niewypał).

Ogólnie ciekawe zakończenie filmu Glocka i zarazem ciekawy tytuł pracy Kaadzika. Przypadek? ;P

Obie te prace tłumaczę tym, że temat mógł dla Was być zbyt trudny i zarazem niewyjaśniony w 100% przeze mnie (choć zawsze było PW).

Wiem, że nie mogliście rozwinąć swoich skrzydeł, lecz to też był dla mnie test pewnej rzeczy ;).

Liczę, że swoje finałowe prace wykonacie idealnie i będą one... A o tym już niedługo ;).

Mogę obiecać i zarazem zagrozić ( :)), zadanie finałowe będzie zrobione tak, że nie macie możliwości niewykorzystania całej swojej mocy ;).

Co do Ciebie Manttti - nie dawałeś mi znać przez cały Wasz okres przygotowania pracy... Napisałem mi dokładnie dziś wiadomość, że przepraszasz i masz jakiś problem/brak czasu. Ja to rozumiem. Musimy jednak pamiętać, że każdy z nas akceptował regulamin bitw.

Tak więc niestety, muszę ukarać Cię banem na daną ilość kolejnych edycji.

Oczywiście w takim wypadku, nagroda za 3 miejsce również wygasa.

Do czasu zakończenia bitwy, nie będę opisywał zmian odnośnie nowego sposoby zapisów (pewien plan już jest, więc może być tylko lepiej).

Tak więc Kaadzik i Glock, szykować się, bo już w ten weekend dostaniecie zadanie finałowe, które już oceniać będzie nasze jury! :) Liczę, że poświęcicie na nie sporo pracy :).

Do weekendu!

Kaadzik    Glock

Słabo. Właściwie to żadnej satysfakcji nie mam z awansowania do tego finału. :/

Kaadzik - filmik jakoś tak czegoś mu brakuje. Tak do 20 sekund jest fajnie, ale potem pojawiło się to czego nie lubię, czyli zabawy w robienie dyskoteki na filmie, bawienie się w cofanie czasu i dublowanie tego i tym podobne zabawy. Chociaż chyba i tak film jest bardziej ze sobą powiązany niż to co ja zrobiłem. 

Co do przypadku - albo Kaadzik ma umiejętność czytania w myślach, albo przypadek. :kappa:

Edytowano przez Glock

Przyznam się bez bicia, że robiłem filmik stricte "żeby był", a większość zrobiłem w okresie dwóch dni przed terminem, bo po prostu byłem zakopany obowiązkami. Z tego powodu wiem, że mój film jakoś pośladów nie urywa.

Mam podobne wrażenie do Glocka - jak do tej pory przechodziliśmy dalej w każdym zadaniu głównie dlatego, że w przeciwieństwie do reszty je wykonaliśmy, trochę jak Śliwa edycję temu.

Co do filmu mojego od-teraz-już-rywala - trochę bolą te czarne paski, ale ogólnie film całkiem spoko i imo lepszy od mojego.

A zbieżność w naszych filmach skomentuję tak: :kappa:

Kaaadzik - do sceny z Wiedźminem jako tako film trzyma się kupy, później jedyne co splata fragmenty to zbliżona/wynikowa animacja bohatera na głównym planie, cofanie czasu - meh, muzyka - pasuje do zastosowanych efektów (zabawy z tempem), ale czy do ogólnego przekazu? nie wiem.

Deagle - Podobnie, film do połowy nawet, nawet, ale potem wjeżdżają jakieś czołgi z dupy i smutny ziomeczek na końcu.

@EDIT

@UP - kinowe doznania :D

Edytowano przez Fuzzik

Większość zwiastunów była niestety z tymi beznadziejnymi paskami i nie chciałem tego rozciągać bo wyglądałoby to pewnie jeszcze gorzej, więc już zdecydowałem się uciąć troszkę ekranu.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować