Skocz do zawartości
Jechbeat

Prosta ankieta o grach komputerowych :)

Polecane posty

Hej

Wraz z kilkoma znajomymi prowadzę małe studio gamedev Alrauna Studio, i chcieliśmy zaprosić chętnych do wypełnienia prostej ankiety na temat gier komputerowych, aby nasza następna produkcja była jak najlepsza :)

http://goo.gl/forms/oexx0aLQnW

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje zainteresowanym :)

Edytowano przez Jechbeat

Również zrobione

Ciekawi mnie w jaki sposób pomogą wam odpowiedzi na pytania "Najlepsza gra" i "Najgorsza gra"- będziecie potem szukać jak wygląda każda z wymienionych gier, żeby takiej nie zrobić ?:> Nie wiem czy tu na forum jest ktoś kto trochę liznał socjologii ale jak zobaczy tą ankiete to was rozszarpie żywcem :P 

Dzięki :). A co do ankiety to pewnie tak :D, pierwszy raz robię tego typu ankiety a te pytania o najlepsze/najgorsze to takie bardziej pomocnicze bo i tak każdy wpisze po swojemu nazwę i się nie pogrupują :D

Niestety nie zdążyłem wziąć udziału w ankiecie, ale tak ogólnie to z częścią się zgadzam z częścią nie(Ilość głosów).

Gdyby kogoś interesowało dokładnie co ja bym tam dał, to piszcie i postaram się napisać.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Banach
      Hej
      Ostatnio zacząłem się zastanawiać czy ludzie postrzegają granie na komputerze jako hobby. Prawda jest taka że jeszcze kilka lat temu na pewno tak nie było ale może się coś zmieniło
      Proszę o szczere odpowiedzi!

Ankieta wymaga konta google(żeby nie było wielokrotnych odpowiedzi), jest po angielsku (żeby więcej odpowiedzi można było dostać) a na końcu można obejrzeć odpowiedzi innych osób. Jeśli chciałoby się wam zaspokoić moją i swoją ciekawość to odpowiadajcie i przekażcie znajomym

Pozdro!

Ankieta: https://docs.google.com/forms/d/1ETuwyRqN7-U1wSh9vbjoPwdvvidPDXrsa-Y4wvX5lkY/viewform

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik