Skocz do zawartości
Himiodzio

Finał grupy

Polecane posty

Witajcie

Rozpisywać się nie będę, bo i tak niedługo przyjdzie na to pora...

 

Obecna grupa:

 • Glock
 • Manttti
 • Kadzik (źle? Proszę: Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadzik <skreśl niepotrzebne "a" :P)>)

Przed podaniem tematu zadanie, jeszcze jedno....

Jest to finał grupy, więc liczę, że prace będą dopieszczone. Prace które oddacie, będą Waszą wizytówką w finale (jeśli przejdziecie).

Tutaj nie ma miejsca na "a zrobię coś na odwal się, może xyz zrobi słabiej" - jeśli dostanę 2 bardzo słabe prace, tylko jedna osoba przejdzie (czyli wtedy nie ma miejsca 2, a tylko 1,3,4). Tak więc nie uważajcie finału grup za jedynie "zadania które trzeba jako tako zrobić, aby mieć już zapewnione min. 2 miejsce".

 

Przechodzimy do zadania? Nie! Choć dawaj, bo Iki słabe robi zadania : >

 

 

Waszym zadaniem będzie stworzenie historii. Historii?!?

Ciekawe zagadnienie ;)

Tak więc wyjaśniam już o co mi chodzi. Będziecie musieli trochę się postarać i zarazem poświęcić czasu na dopasowanie wszystkiego.

Chcę abyście stworzyli intro/film (bo można określić to zadanie mianem jednej z tych dwóch rzeczy) które będzie pewnego rodzaju historią (można to też określić jako "łączna akcja").

Zastanawiam się jak to napisać w jak najprostszych słowach...

Mając do dyspozycji jedynie oficjalne zwiastuny gier (wszelakie fanowskie przeróbki odpadają), musicie skleić z tego jakąś historię - czyli coś co będzie się łączyć.

Co mam na myśli, pisząc, że zwiastuny muszą się łączyć?

Chodzi o to, aby każdy fragment zwiastuna się ze sobą łączył, łączył w sposób który jest sensowny [przykładowo: mamy kawałek trailera, gdzie jakiś samochód ucieka przed pościgiem policyjnym (kamera coraz bardziej oddala się od pojazdu), kolejny fragment jest już idealnym przejściem na widok miasta (gdzie nasza oddalająca kamera od samochodu, fajnie połączyła się potem z widokiem z góry na miasto)].

 

Zadanie nie jest proste, dlatego też zostanie to uwzględnione w czasie wykonania. Pamiętajcie, że intro ma być sklejone z sensem... Wszystkie wydarzenia umieszczone na Waszej pracy muszą być sensownie przedstawione i zarazem pokazywać lub też oszukiwać widza, że praca jest wyłącznie jedną całością (czyli "ze zlepek kart, zrobić kartkę papieru" ;)).

 

Dodatkowe wytyczne:

 

 1. Możliwość użycia jednego fragmentu zwiastuna (czyli danej gry) w swojej pracy tylko raz, maksymalna długość użytego fragmentu, wynosi 7-8 sekund. Nie można tej wyznaczonej długości ucinać (czyli jeśli użyłeś 4 sec, potem nie możesz dokleić w połowie pozostałych 3-4 sec).
 2. Każdy użyty zwiastun musi zostać podany w opisie pod filmem z uwzględnieniem w której sekundzie został on użyty (czyli przykładowo: 00:05-00:09 StarCraft II) + oczywiście musi się też tam znajdować odnośnik/link do danego użytego fragmentu
 3. Czas gotowej pracy musi mieścić się w minimalnie 45 sekundach, maksymalnie 60 sekundach.
 4. Muzyka? Dowolna, jaka Wam będzie pasować ;).
 5. Zakaz robienia historii gier etc... (czyli przykładowo brak możliwości zrobienia "jak zmienił się CS w 15 lat" etc...)
 6. Czas oddania - do 22 listopada 2015r. (do godz. 21)
 7. Inne - regulamin!!!

 

 

To jest praca która może dać Wam szanse na udział w finale bitw! Pamiętajcie o tym!

 

Wszelakie pytania/niejasności zadawajcie tutaj - może być to przydatne dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×