Skocz do zawartości

Fillo

Użytkownik
 • Zawartość

  105
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Fillo

 1. Witam, Potrzebuję opcję procesor, płyta główna, ram, +/- zasilacz za 1500zł do monitora FULL HD (już kupionego ). Procesor prawdopodobnie będzie podkręcany, więc oczywiście chłodzenie też wchodzi w grę, stacjonarka ma być do gier.
 2. Podzespoły do 1500zł.

  Czyli taki sprzęt jaki mi podaliście będzie idealny do OC? Jakie w końcu chłodzenie polecacie, żeby spokojnie wystarczyło? ( do 150zł)
 3. Podzespoły do 1500zł.

  A ile by kosztowało takie porządne chłodzenie?
 4. Podzespoły do 1500zł.

  Nie ja, ale kolega, z grafiką czekamy do Września, aż przeniądze będą.
 5. Podzespoły do 1500zł.

  No tak, zestaw bez grafiki, dzięki za propozycje.
 6. Podzespoły do 1500zł.

  Osobiście się na tym nie znam, ale wygląda fajnie, a jakieś chłodzenie do tego? Boxowe wystarczy z OC?
 7. Podzespoły do 1500zł.

  Bez OC to odpada, ale oczywiście dzięki za Twój czas.
 8. Podzespoły do 1500zł.

  Karta graficzna będzie wymieniana na lepszą później, jak na razie te podzespoły.
 9. Czekaj, bo już Cie nie rozumiem, gdy wyłączasz komputer, on się włącza sam parę minuty po jego wyłączeniu, tak? Jesteś pewien, że wyłączasz a nie usypiasz, bo jeśli usypiasz, to komputer może się włączać po głupim przesunięciu myszki, albo po kliknięciu przycisku na klawiaturze, oraz ile minut po wyłączeniu komputera on się włącza jeszcze raz, randomowo?
 10. Monitor PACKARD BELL

  No tak, ale do ilu złotych możesz wydać, to może coś innego się znajdzie.
 11. Przypominam, że Biblioteka gier jest już otwarta, zainteresowanych zapraszam do działu Gry
 12. W tym przypadku to ma być tylko opis, przedstawienie i podsumowanie plusów i minusów gry, tak, żeby pokazać graczowi z czym ma do czynienia. Oczywiście, każdy ma prawo dokonać recenzji gry w takim opisie, ale nie tak, żeby całe forum od razu się sprzeczało czy ma rację czy takowej nie ma. Recenzja więc musi być przemyślana, a jeśli ktoś nie umie tworzyć takiej recenzji niech spełni tylko te warunki, które podałem w pierwszym zdaniu i będzie bardzo dobrze i wystarczająco.
 13. Macie odpowiedź dotyczącą moderacji ... Więc Glock nie widzę sensu sugerowania rzeczy, która została przemyślana i objaśniona :> Na pewno nikomu nie chciałoby się czytać 10 prac, które wnoszą jedno i to samo, więc najlepiej po prostu zatwierdzić pierwszą lepszą recenzję i ew. w przyszłości gdyby miały pojawiać się nowe, bardziej rozwinięte i ciekawsze prace, zastępować je nimi. Mam w pomyślę również dodanie możliwości wysyłania nowych informacji, ciekawych filmików, zdjęć do administracji, która by je umieszczała w recenzji pod zgodą osoby, która upublikowała opis, oczywiście tylko w sytuacji, gdyby zabrakło ważnej informacji w recenzji albo gdyby znaleziono rzecz, która wprowadza ludzi w błąd. Osobiście dodam również, że bardzo chętnie mógłbym się zająć moderowaniem tych działów oraz publikacją ciekawych recenzji, ponieważ naprawdę uważam, że pomysł jest świetny oraz, że powinno się go wprowadzić w życie, przyniesie ta propozycja wiele plusów, minusów raczej nie. Pozdrawiam
 14. Tak, ale ja cały czas mówię o takich krótkich opisach, dla niektórych i to może być problem. Jednak myślę, że jednak to wypali, chociaż gwarancji nie ma. Jeśli pracę są już przyjmowane to bardzo chętnie mógłbym opisać jakąś grę,ale cały czas jestem ciekawy jak szybko biblioteka będzie już zapełniona po części.
 15. Można byłoby również dodać ankietę do każdego tematu, czy dana gra nam się podoba albo po prostu na ile ją ocieniamy w danej skali. Pomysł bardzo fajny, ponieważ sam często mam problemy ze znalezieniem gry ale tak jak napisałem, przydała by się również ocena innych graczy w ankiecie oraz ew. w komentarzu z argumentacją, z tego powodu, że dalej byłby to normalny opis gry, których w internecie znajdziemy setki, a ocena gry od naszego przytulnego grona forumowiczów jest bardziej cenniejsza :> @ Edit Własnie, trzeba jeszcze się zastanowić, czy rzeczywiście ludziom będzie się chciało pisać takie "recenzje", opisy, bo jeśli nie to raczej cieńko to widzę, chyba, że masz zamiar broda Ty opisać wszystkie gry.
 16. Jeszcze przydałoby się dodać monitor i rozdzielczość.
 17. Projekt gamingowej społeczności

  Gdybym należał do jakiejś większej grupy osób działających nad projektem, to bardzo prawdopodobne, ale ja jestem raczej tylko redaktorem, któru czasami a ostatnio w ogóle przesiaduje na Naszym TS3.
 18. Projekt gamingowej społeczności

  Szukamy grafików SGT, proszę o kontakt z Silverem. Kozi, będziemy kupować własny serwer.
 19. MonitorBENQ 21,5 GL2250 FullHD

  Lepszego w tej cenie chyba nie znajdziesz
 20. Projekt gamingowej społeczności

  Mi się podobają raczej nazwy bardziej kreatywne, ale z tego powodu, że taki nie jestem, nic innego nie wymyśle
 21. Wasz ulubiony film, serial i aktor.

  Sala Samobójców to horror?
 22. BF4 zwiechy

  Na pewno Ci nie pomogę, bo się na tym nie znam, ale w jakiej rozdzielczości masz monitor?
 23. Call of Duty Ghost - HELP!!

  Podać specyfikację komputera.
 24. Niskie FPS

  Ludzie, stawiajcie te jeb.ane znaki interpunkcyjne, bo już nawet ja nie mogę niczego zrozumieć ^^

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×