Skocz do zawartości

CrazyDex

Nowicjusz
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. zażalenie z Twicha

  Senkuro chyba nie czytałeś reszty wpisów, dobrze przeczytaj potem najeżdzaj na innych. Zgodziłem się że słusznie dostałem TO ale nie podoba mi się to że nie było żadnej reakcji ze strony modów, chociażby napisać że za spamowanie LoLem będzie ban czy coś w tym stylu, dla pokazania rzucić 5-10 TO... Poza tym nie rzucam wulgami tylko po 2 wcześniejszych (NORMALNYCH BEZ BLUZGÓW) wypowiedziach nie było ŻADNEGO odzewu. Poza tym skoro dostałem TO to jakiś mod musiał być. IkarosPL jest to forum a propo Twicha i YT więc sądzę że to dobre miejsce aby poruszyć ten temat bo z tego co widzę inni też dostrzegają ten sam problem na chacie Pozdrawiam.
 2. zażalenie z Twicha

  Himiodzio owszem jest reakcja modów ale czemu tylko głównie gdy ktoś źle wypowiada się na temat moderatorów? Inni przeklinają na chacie nie ma TO, spamują nie ma TO, a za zwrócenie uwagi modom od razu TO... o to mi chodzi bo nie twierdze że niesłusznie dostałem TO, jak najbardziej to było zasłużone, ale skoro dostałem tego TO to moderatorzy muszą być na chacie więc czemu też innym nie dać TO? To mnie głównie boli. Co do Ciebie Tam1ek, to rozumiem ale nie wierze nagle że 10-15 modów ma sensje i musi się uczyć. Niektórzy wolą sobie zrobić Fullscreen i olać chat. Liptonex nie da się przeglądać poprzednich wiadomości na chacie owszem racja, ale często są to ludzie którzy jak już dostali odpowiedź to potrafią napisać 2-3 razy jeszcze raz to głupie pytanie aby głupio trollować niektórych którzy denerwują się na chacie i zaczynają "wydzierać się" na chacie, co czasem kończ się TO przez napisanie jakiegoś przekleństwa. Przyznaje macie sporo racji, z tym że nie da się ogarnąć wszystkich 3k osób ale też nie mówcie że nie mam chodź trochę racji z tym że praca moderatorów jest coraz mnie zauważalna. Pozdrawiam CrazyDex.
 3. zażalenie z Twicha

  Owszem pewnie za to słowo na "ch" dostałem Timeouta ale nie wierze że moderator który dawał Time-a nie widział tych wszystkich spamów o LoL-u... Nie mówię też o wszystkim modach oczywiście bo rozumiem że czasem ktoś gra, czasem coś robi innego ale to nie zmienia faktu że raz na jakiś czas powinni spojrzeć na czata i ogarnąć go. A z tego co widzę nie tylko ja zauważyłem że praca modów na Twichu leci na łeb na szyje.
 4. zażalenie z Twicha

  Witam! Rock, zgłaszam drobne zażalenie w stronę twoich modów z twicha. Nie wiem konkretnie który dał mi timeouta (5 min), ale według mnie była to głupota. Sprawa przedstawia się tak, że jak grasz w LoL-a i ktoś z widzów napisze, że lamisz lub, że komuś LoL się nie podobam to od razu dostawały takie osoby timeouta, natomiast gdy grałeś w BF-a 3 w niedziele (27 stycznia)m ludzie dosłownie spamowali czy będzie LoL, kiedy LoL itp. i mimo wielu odpowiedzi na chacie, spam się dalej szerzył. Pomimo, że było 10 modów żaden nie reagował na ten spam. Zwróciłem uwagę (2 razy), czemu nic nie robią z tymi osobami moderatorzy, nie dostałem żadnej odpowiedzi i nie widziałem żadnej reakcji z ich strony. Więc w pewnym momencie napisałem "po ch*j tyle modów tutaj skoro żaden nic nie robi z osobami które spamują lolem ?!" i od razu timeout a spam wciąż był. Chciałbym byś odpowiedział coś na ten temat i zwrócił uwagę swoim modom żeby reagowali na spam czy coś w tym stylu. P.S. Przepraszam za wulgaryzm, ale chciałem przytoczyć konkret żeby nie pogrążać też modów że dali timeouta choć nie mieli za co. Pozdrawiam CrazyDex. Błędy ortograficzne, stylistyczne poprawione. /// Webber

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×