Skocz do zawartości

PanSmile

Użytkownik
 • Zawartość

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O PanSmile

 • Ranga
  Początkujący
 • Urodziny 01/29/1998

Informacje podstawowe

 • Gra w jaką grasz najczęściej?
  Battlefield 3
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. 3 Edycja - zapisy!

  Zgłaszam swoją chęć na udział w Bitwie na Intra. Przeczytałem regulamin i zarazem zgadzam się ze wszystkimi rzeczami tam zamieszczonymi. W sumie to już zapomniałem o całej bitwie i gdyby nie spam na e-mail pewnie bym przeoczył.
 2. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Panowie czy jest możliwość abyśmy w ten weekend zorganizowali konferencje w sprawie zwiastunu? Ja i Mata mamy czas, ale nie wiem jak z wami.
 3. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Ja też tylko weekend bo w tygodniu mieszkam w internacie i nie mam warunków do rozmowy.
 4. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Okej, jak tam? Chyba tylko Glock jeszcze niczego nie pokazał, więc śmiem zapytać jak idzie? Zastanawiam się też nad jakimś sposobem dogadania się pod względem zrobienia z tego co mamy spójnego filmu. Macie jakiś pomysł czy po prostu konferencja na skype?
 5. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Zgadzam się ze Śliwą. Jest moc.
 6. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  To jest idea. Tylko ja na przykłam mam mało czasu i miałbym z tym problem. Jednak pochwała za pomysł.
 7. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Ja nawet dwa różne.
 8. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Nie popędzam. Robimy to w końcu dla reklamy serii, która ma dużą przerwę i przede wszystkim dla zabawy, a więc luzik. Byłem tylko ciekaw, czy coś ruszyło.
 9. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Jak tam idzie? Jest 11 i cisza. Robi mi się trochę smutno.
 10. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Ale Himi nam chodzi o organizację zadania dodatkowego wiesz o tym?
 11. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Ok, a więc tak: -Pomysł na zakończenie wg. Maty jest naprawdę dobry. Jednak moim zdaniem podczas filmu też przyda się coś wstawić. -Ja też mogę zająć się organizacją jako, że to ja to wszystko zacząłem. Nie mam może niesamowitego doświadczenia, ale za to ogromny zapał i pasję do tworzenia takich rzeczy. Zwłaszcza kiedy robi to kilka osób. Na początku chciałem, żeby to było tylko 4fun, dlatego nie podawałem żadnych dat. Jednak otrzymałem bardzo pozytywny odzew i mocno myślę nad tym, żeby zrobić to porządnie. Mam też dużo wolnego czasu jako, że jestem jeszcze w technikum i nie mam sesji ani nic takiego. Jeśli nikomu to nie przeszkadza to wezmę tą akcję w pełni na siebie i postaram się doprowadzić ją do końca.
 12. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Pytanie o jakiś sposób na ugadanie się zadałem już jakiś czas temu jednak wtedy nie było warunków ku temu (brak czasu, komputera itd.). Nadal wierze, że nawet pomimo problemów natury technicznej damy rade stworzyć coś pamiętnego. Zwykle nie biore się za organizacje akcji po potem musze całą winę za porażkę brać na siebie, ale myślę, że tym razem nie będę musiał.
 13. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  @Śliwa Ja mam większe nadzieje. Film zawsze można komuś podesłać i poprosić o reklamę. Nie zgłosiłbym tego i nie truł ludziom gdybym uważał, że to jest tylko zbędny wysiłek.
 14. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Dlatego właśnie zadałem to pytanie. Ja też montuje w punkt ale na przykład moim jest 10 sec spokojne i można by było tam coś wstawić nie psując reszty. Nie będę jednak odstawał. Pozostaje tylko pytanie kto zrobi napisy. Ja się na tym nie znam kompletnie. Dopiero teraz zabieram się za naukę tego typu rzeczy.
 15. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Nie lubie rezygnować z moich projektów, a zwłaszcza przez innych, więc pytam jak idzie? Miesiąc to aż nadto na takie coś moim zdaniem (choć rozumiem, że różnie w życiu bywa) i dlatego wyznaczam termin czyli 10 luty. Zgłaszam też dodatkowy pomysł umieszczenia w filmach naszych wypowiedzi będących zachętą do wzięcia udziału. Coś w stylu "Bitwy pozwoliły mi poprawić swoje zdolności w montarzu blah blah blah..." Co sądzicie o tym jako o sposobie urozmaicenia zwiastuna (nigdy nie chciałem samych montaży). Ja wgrałbym je w początek każdej części jako pokaz, że coś nas do bitwy "zaciągnęło". Mam też pytanie do Himiego, a raczej prośbę aby odezwał się w sprawie naszej (dobrowolnej) inicjatywy zrobienia zwiastunu. Nie odezwałeś się w tej sprawie choć zapewne widzisz, że coś robimy.

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×