Skocz do zawartości

Nadris

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Nadris

 • Ranga
  Nowicjusz
 • Urodziny 12/14/1991

Informacje podstawowe

 • Gra w jaką grasz najczęściej?
  League of Legends
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Ok, zwracam honor, faktycznie jest taka opcja. Na ciul ślepemu oczy, temat do zamknięcia, sorry za to :/
 2. Witam. Przeglądałem Waszą wtyczkę dla chrome i nasunęła mi się pewna opcja. Brakuje mi tam możliwości wyboru, dla których streamerów chciałbym otrzymywać powiadomienia. Niewielka rzecz, a myślę że byłaby bardzo poręczna dla wielu ludzi, zwłaszcza jeśli człowiek ogląda tylko kilka konkretnych osób zgromadzonych na Waszym portalu.
 3. Witam. Mam zestaw audio z kina domowego, Tangent HT-50, który chciałbym wykorzystać do komputera. Są to głośniki 5.1, mniejsze o mocy 20W i zakresie 200-20KHz, oraz subwoofer o mocy 40W i zakresie 50-150KHz. Czy jest ktoś w stanie doradzić mi, jaki wzmacniacz byłby dobry do w/w zestawu?
 4. [W] Heroes of the Storm klucze

  Temat do zamknięcia, postanowiłem je rozdać za darmo.
 5. Witam. Jestem w posiadaniu 4 kluczy do w/w gry, z chęcią wymienię je za klucze do jakichś gier na platformę steam.
 6. Technikum informatyczne

  @Hardkor, do której szkoły chodzisz na Podkarpaciu?
 7. Witam. Znacie może dobrego klienta dla kanałów IRC? Używam IRC od niedawna i jedynie na stronach internetowych, głównie tutaj na Live, więc nie jestem obeznany w tym temacie.
 8. Technikum Informatyczne

  Bansu, jeśli to do mnie, to wypraszam sobie. Ja jestem gorszy niż on Napisałem o html z własnego doświadczenia, pamiętam co miałem w gimnazjum, a co w technikum z tego działu.
 9. Technikum Informatyczne

  Ten html który ma się w gimnazjum jest niczym, w porównaniu do tego co w technikum informatycznym się pojawi, więc nie masz co używać tego argumentu. Lekko mnie to nawet rozbawiło, z racji że to jest takie porównanie mrówki do słonia ^^
 10. Technikum Informatyczne

  Szczerze, to ta nauka w technikum i na studiach to niewiele, większość rzeczy i tak człowiek się uczy w trakcie pracy, bądź grzebania/naprawiania kompa u siebie lub u kogoś. Przynajmniej ja mam takie zdanie.
 11. Technikum Informatyczne

  Broda ty, ja miałem "trochę" więcej rzeczy w swoim technikum informatycznym ^^ Co do głównego wątku, progi co roku się zmieniają, przynajmniej tak było jak ja szedłem do technikum, zmiany były czasami nieznaczne, ot 2-3 pkt, a czasami większe, to wszystko zależy od wyników testów gimnazjalnych bodajże.
 12. Prośba o ocenę zestawu komputerowego

  Co do płyty głównej, ja polecam za ok 300 zł Asrock P67 pro 3 http://www.arest.pl/produkt/Plyty-glowne-INTEL/60,234,,asrock+p67,0,0,0,,/23052/ASROCK-P67-PRO3-ATX-P67-B3-4x-DDR3-1x-PCI-E-16x-RAID-S-1155/ Wydasz trochę więcej, ale będziesz miał porządną płytę, do której będziesz mógł podczepić i7 w przyszłości. Sam posiadam tę płytę od ponad roku i nie mam problemów oraz zastrzeżeń. Aczkolwiek to tylko moje zdanie.
 13. GTX 780-Opinie

  Te wymagania nie sprawdzają się tak dosłownie jak jest napisane, jeśli masz słabszy sprzęt i gra ci ruszy, to będziesz mógł grać, owszem może zamulać delikatnie, bądź wybitnie, ale to już kwestii tego jak uparty jesteś z tą grą którą masz i jak cierpliwy jesteś. Wymagania nie są podane nigdy na taki dosłowny styk, że słabsza grafa czy procek i nici z grania. Jedynie wymaganie DX 11 może przeszkadzać na tych grafach sprzed paru lat, sam się spotkałem z tym niemiłym motywem przy Crysis 3, którego nie mogłem na moim 9600 gt odpalić :/ Za to AC 3, FC 3 i inne nowości nie miały żadnych problemów.
 14. Słuchawki

  Nieopłacalne by były, gdyby teraz kosztowały 150-200 zł. Za 100 zł nie spodziewaj się słuchawek z kategorii high end, wykonanych z bardzo dobrych materiałów i dających dźwięk doskonałej jakości.
 15. Słuchawki

  Fatality nie są takie tragiczne jak mówisz, miałem kiedyś możliwość porównania tych tzw. "chińczyków", bądź innych tańszych słuchawek z tym modelem od Creative, różnica w dźwięku i mikrofonie była spora, takiej jakości nie będą miały te tańsze byle jakie słuchawki.

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×