Skocz do zawartości

Nadris

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez Nadris


 1. Witam. Mam zestaw audio z kina domowego, Tangent HT-50, który chciałbym wykorzystać do komputera. Są to głośniki 5.1, mniejsze o mocy 20W i zakresie 200-20KHz, oraz subwoofer o mocy 40W i zakresie 50-150KHz. Czy jest ktoś w stanie doradzić mi, jaki wzmacniacz byłby dobry do w/w zestawu?


 2. Fuzzik, ja już prawdopodobnie w tej klasie (2Gim) będę miał strony na html'u (nauczyciel tak powiedział).

  Więc nie sądzę by w 2 tech było to samo, prędzej w 1 .

  Ten html który ma się w gimnazjum jest niczym, w porównaniu do tego co w technikum informatycznym się pojawi, więc nie masz co używać tego argumentu. Lekko mnie to nawet rozbawiło, z racji że to jest takie porównanie mrówki do słonia ^^


 3. Broda ty, ja miałem "trochę" więcej rzeczy w swoim technikum informatycznym ^^ 

  Co do głównego wątku, progi co roku się zmieniają, przynajmniej tak było jak ja szedłem do technikum, zmiany były czasami nieznaczne, ot 2-3 pkt, a czasami większe, to wszystko zależy od wyników testów gimnazjalnych bodajże.


 4. Co do płyty głównej, ja polecam za ok 300 zł Asrock P67 pro 3
  http://www.arest.pl/produkt/Plyty-glowne-INTEL/60,234,,asrock+p67,0,0,0,,/23052/ASROCK-P67-PRO3-ATX-P67-B3-4x-DDR3-1x-PCI-E-16x-RAID-S-1155/

  Wydasz trochę więcej, ale będziesz miał porządną płytę, do której będziesz mógł podczepić i7 w przyszłości. Sam posiadam tę płytę od ponad roku i nie mam problemów oraz zastrzeżeń. Aczkolwiek to tylko moje zdanie.


 5. Te wymagania nie sprawdzają się tak dosłownie jak jest napisane, jeśli masz słabszy sprzęt i gra ci ruszy, to będziesz mógł grać, owszem może zamulać delikatnie, bądź wybitnie, ale to już kwestii tego jak uparty jesteś z tą grą którą masz i jak cierpliwy jesteś. Wymagania nie są podane nigdy na taki dosłowny styk, że słabsza grafa czy procek i nici z grania. Jedynie wymaganie DX 11 może przeszkadzać na tych grafach sprzed paru lat, sam się spotkałem z tym niemiłym motywem przy Crysis 3, którego nie mogłem na moim 9600 gt odpalić :/ Za to AC 3, FC 3 i inne nowości nie miały żadnych problemów.


 6. Fatality nie są takie tragiczne jak mówisz, miałem kiedyś możliwość porównania tych tzw. "chińczyków", bądź innych tańszych słuchawek z tym modelem od Creative, różnica w dźwięku i mikrofonie była spora, takiej jakości nie będą miały te tańsze byle jakie słuchawki. 


 7. Czy ktoś z was posiadał słuchawki Ozone Rage ST? Zastanawiam się czy zakupić Creative Fatal1ty, czy Ozone Rage ST. Fatal1ty są dłużej na rynku i podobno są dobre, ale czytałem że Ozone są trochę lepsze od nich i niewiele droższe.


 8. To że mogłeś sobie w Crysisa zagrać to było normą ( jeżeli miałeś przyzwoity procek ) bo to nie jest dosyć wymagająca gra. I wiem o niej (karcie)dużo dużo więcej. A jeżeli miałeś ją 5 lat to 5 lat temu się grało w coda 2-4 i nie mówię że źle. I Dlatego tyle graliście bo dopiero teraz gry zaczynają dostawać kopa w dupę i mają wymagania prawie z kosmosu. Przedtem jak wytwórnia powiedzmy wymagała NV 6600 to następna gra wymagała 6800. I takie były zmiany w wymaganiach. Teraz od BF'a 3 oraz FC3 wymagania zaczynają się zwiększać o wiele więcej. GTX 780 starczy mu spokojnie na około 4 lata.

  I tyle.

  Prędzej od BF3 są większe schody już, FC3 chodzi mi bez problemu, czytaj płynnie, na GF 9600 GT, problemem byłby BF, aczkolwiek i tak nie próbowałem go odpalać na tej grafie, bo zapewne nie ruszy, bądź będzie zamulać wybitnie i tym samym uniemożliwiać normalną grę.


 9. Wciąż może być to taka sama sytuacja jak z Orange, dostawca może nie być klientem Orange, przez co będzie traktowany jak zwykły użytkownik. Google nie patrzy na to, czy ma do czynienia z firmą, czy ze zwykłym użytkownikiem, jeśli nie jest klientem będzie traktowana jak inni. To się może tyczyć wielu dostawców internetu.


 10. Niekoniecznie to wina YT. Posiadacze internetu z Orange stacjonarnego, prawdopodobnie mobilny internet też tak ma, od jakiegoś czasu doświadczają niedogodności związanych z oglądaniem/wgrywaniem filmów z YT. Związane jest to z tym, że Orange nie jest klientem sieci Google, przez co jest traktowana jak zwykły użytkownik, czyli Google ustala którymi łączami będą wysyłane dane, a w przypadku Orange dane są wysyłane na normalnym priorytecie, czy coś w tym stylu, czyli tymi najbardziej zapchanymi łączami które używają użytkownicy normalni. Co za tym idzie, osoby które mają neostradę mają czasami niską wydajność na YT, a czasami normalną. Przynajmniej takie informacje zebrałem kiedyś z internetu i zapytałem także o to w punkcie Orange, gdyż niestety jestem ich klientem.

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×