Skocz do zawartości

Onori

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Ciekawe książki - jakie polecacie?

  Trochę pchnę w górę i z zupełnie inną tematyką. Przywołam te wszystkie trupki 13 wojen i jedna - K. Miller - o wojnie, jednak bez kolorowych bajeczek, misiów, róży i tęczy. Prawdziwa książka, prawdziwe i mocne historie. Magiczna są jedynie duchy i zjawy. Trzeba przeczytać, by wiedzieć z czym mierzy się nie tylko korespondent wojenny, ale każdy z tych szarych bohaterów. Dotknięcie pustki - J. Simpsona - o górach i człowieku, który w tych górach pewną historię przeżył, przepełniona strachem, ale także nadzieją na przeżycie. Mówiąca, że zwykli ludzie w niezwykłych sytuacjach są w stanie dokonać niezwykłych osiągnięć. Skafander i motyl - Jean-Dominique'a Bauby - by trochę nadziei zagościło na sam koniec. Książka krótka, na jeden dzień. Warta przeczytania bo napisana w niezwykły sposób, bo... okiem. Dla leniwych na podstawie dwóch ostatnich książek powstały filmy. Jak coś sobie przypomnę, a pewnie tak będzie to dopiszę.
 2. No to idę na rzeź. Tibia. Serio. Jako osobnik starszej daty, ale może jednak nie tak stary grywałem w to ze znajomymi i powiem Wam... nie było tak źle Będzie jeszcze Lac (ha! o czymś takim to nikt nie słyszał! ) - na jeden postaci ponad 1700 godzin więc łącznie pewnie koło ~2500h.
 3. battlefield bad company 2

  Przypomina otwartą książkę czy raczej prostokąt ze ściętym rogiem? (setki razy już to pytanie zadawałem ) Jeśli książka, to w sensie 1.1 - tu szansa na to, że ktoś podpiął się pod sieć jest mniejsza, ponieważ on ma dodatkowe zabezpieczenie w postaci filtracji adresów MAC. Jeśli chodzi o 2.0 no to faktycznie taka szansa jest chyba, że nie zmieniałeś hasła z naklejki, bo ono jest raczej skomplikowane. Próbowałeś resetować go do fabryki? Jeśli nie, a chcesz spróbować czy to coś da, jednak obawiasz się czy poprawnie później skonfigurujesz wszystko na routerze to możesz walić do mnie na PW. Wyjaśnię co i jak, w robocie co prawda nie jestem więc nie mam wersji klikanej menu routera, ale może uda nam się dojść do wszystkiego.
 4. battlefield bad company 2

  Jaki to jest livebox, 1.1, 2.0 ewentualnie 3?
 5. O kturej bendzie lajf? Czyli takie Onorowe dzień dobry, joł i siemasz w jednym. Wpadłem raczej poruszać tematy ogólne niż wybitnie związane z nołlajfieniem chociaż pewnie prędzej czy później, a pewnie szybciej niż sam myślę zacznę odpowiadać na sensowne wiadomości również tam. Pochodzę z internetów, siedzę w jaskini i zażeram się jelonkami z zajączkami. Palę koty w ognisku, bo wtedy nie przylatują mnie gryzać komary w miejsce gdzie plecy tracą swą szlachetność. Jestem ogromną świnią. Szowinistyczną. W sensie tylko "dżołkową", ale staram się wyszukiwać kawałów na każdy nowy dzień, którym wkurzam społeczność Estetkowo, Effową (sic!). Latów mam tyle, że już palców na łapach i stopach brakuje, więc dziad z dziadów co dziadem był. W każdym razie mój umysł, inteligencja oraz elokwencja ukształtowała się na poziomie 4 lata, czyli i tak przewyższam 80% społeczności tego globu Lubię ironię, sarkazm i dystans do siebie. To takie podstawowe rzeczy, które należy wiedzieć przy poprawnym współżyciu - tfu! - przy poprawnym życiu obok mej osoby Ogólnie to posiadam kaloryfer, na łapę biorę zgrzewkę wody gazowanej, ale brody nie posiadam . Ołkej zakończyłem ogłoszenia matrymonialne, kobiety zainteresowane spotkaniem ze mną zapraszam na PW gdzie podam numer telefonu do siebie Jołcia Estetko, Effo, Lirciu, Krim (bo żeś tu chyba jest), Haerka i inne gady i gadzinki które się tu poniewierają, a których pominąłem. Będę Was prześladował również tu No to czas się pożegnać, Bendom dizs klóczem?

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×