Skocz do zawartości

Stilgar

Użytkownik
 • Zawartość

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Stilgar

 • Ranga
  Początkujący

Informacje podstawowe

 • Płeć
  ?
 1. Zadanie dodatkowe

  Ja jak mówiłem tak i zrobię ^^ Spróbuję coś tam wykombinować.
 2. Wspólny kanał dla GMV/Intr/AMV

  Sorki, ale to brednie Jakiś dowód, cokolwiek? Zdarzenie, ze ktoś pozwał kogoś do sądu za to, że pokazuje innym Jego muzykę? Nic a nic nie może zrobić. Są oczywiście takie kawałki, które są zablokowane w jakiś krajach lub nawet i na całym świecie. Ale są to kawałki tak rzadkie, że trudno je spotkać. Wystarczy zwykły regulamin YT przeczytać, albo o prawach autorskich. To coś może nas spotkać, ALE chyba nie będziemy komuś całego filmu kopiować, prawda? "Pamiętaj, że żądając usunięcia treści przez przesłanie powiadomienia o naruszeniu praw, inicjujesz procedurę prawną." "Jeśli Twój film został usunięty w wyniku roszczenia dotyczącego naruszenia praw autorskich" "Filmy rozpoznane przez system identyfikacji treści mogą zostać wykorzystane do generowania przychodu, zablokowane albo poddane monitorowaniu." Mówimy tutaj o GMV / Intrach, tak, więc będziemy używać róznorakiej muzyki. W tym przyapadku nie ma ani 1 udokumentowanego zdarzenia [nie udało mi się chociaż znaleźć], aby ktokolwiek za szerzenie znanej muzyki dostał to: " YouTube usuwa treści po otrzymaniu pełnego i ważnego żądania usunięcia. Gdy treść zostanie usunięta, konto użytkownika, który ją przesłał, otrzymuje ostrzeżenie za naruszenie praw autorskich. Po otrzymaniu trzech ostrzeżeń konto zostanie zawieszone, a wszystkie przesłane na nie filmy zostaną usunięte. Użytkownicy, których konta zostały zawieszone, nie mogą tworzyć nowych kont."" Jedyne, co spotyka filmiki z muzyką [i to bardzo często] to wykrycie przez system identyfikacji, przez co mogą być zablokowane lub nie będziemy na nich mogli zarabiać.
 3. Wspólny kanał dla GMV/Intr/AMV

  Jakbym Ci zrobił fotkę, to prawie na każdym moim filmie zobaczysz brak możwliości zarabiania,a to oznacza, że złamałem prawa autorskie, niestety nowe gierki są naładowane muzyką i nic nie zrobisz, a wycinać się nie chce. Jeśli złamiesz takie prawo to nic Ci nie zrobią, nie mogą nic zrobić. Możęcie użyć wszystkich znanych kawałków, tylko zarabiać nie będziecie mogli.
 4. Świąteczny konkurs!

  A tutaj zbliżenie, bo może nie widać napisu [nie mam dobrego aparatu ] http://imageshack.us/f/197/6qrp.jpg/
 5. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Co nie będzie ? To ja jestem zwycięzcą ^^ Znając życie rundy będą trwały tak jak przedtem, to jest dużo czasu na wymyślenie czegoś. Trzeba coś wymyślić innego niż ostatnio, a to jest dobry pomysł.
 6. Losowanie do grup LIVE?

  Panie, Panowie co tam słychać Przerwa pomiędzy bitwami na intra trwa dłużej niż bitwy na intra Coś wiadomo kiedy zaczynacie drugą edycję? Jak w czymś pomóc to piszcie, aktualnie wolny jestem @down Wiem, ale ktoś pisał chyba o tym, że przed świętami Ale jak tak to dawać po sylwestrach losowanie itp itd. Ja też wyjeżdżam, więc mnie nie będzie i z góry życzę Miłych i Wesołych Świąt i fajnego sylwestra
 7. Finał 1 edycji bitw na intra - wyniki

  Wooh udało się! Dzięki bardzo za wszystkie głosy Glock do końca nie wierzyłem w siebie i w to, że wygram. B. fajne intro i dużo wątpliwości, dzięki za całe kilka tygodni gry, szkoda, że teraz przez 3 rundy nie będę mógł brać udziału w grze [Zmieńcie to coś, bo 3 rundy to ponad 3-4 miesiące, a to chyba lekka przesada Nie wytrzymam tyle, chociaż dla Rocka będę mógł robić intra] Brawo raz jeszcze dla Wszystkich uczestników "Himiodzianie" wygrajcie to do końca
 8. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Ja się bawię dobrze robiąc intro, które trwa 40+ sekund Ale jedyne co słyszę to narzekanie widzów "czemu takie długie" "za długie" itp itd, więc pewnie oni mają mniejszy ubaw. Bardziej Im pewnie chodzi o to, aby zrobić coś z niczego, albo po prostu walnąć tradycję i zrobić coś innego Wtedy takie myślenie jest ok.
 9. Finał 1 edycji bitwy na intra!

  Tak, darmowe. Ale dużo ludzi odeszło po tym, jak producenci powiedzieli, że już nic do tej gry nie będą dodawać.
 10. Finał 1 edycji bitwy na intra!

  Tribes Ascend :* Grałem dobre kilkadziesiąt a nawet ze 100+ godzin. Wszystkie klasy, większość bronii odblokowane Zajebista gierka, czuję ją całym sobą, i tak inżynier był op ^^ Powodzenia Glock! PS: Aż mi się zachciało znowu zagrać w Tribesa, zrobię intro i użyję dla siebie Pożyteczny ten konkurs, muszę przyznać.
 11. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  No no... Panowie Już po 18, a zadanie nie ma ^^ Wychodzi na to, że wygraliśmy walkowerem organizatorów "Hip hip huraay"
 12. Ja mogę być na TS'ie i pogadać, mogę również bez problemu nagrywać rozgrywki z oczu tego, co gra [Mój komp uciągnie bez problemu ultra na 720p]. *** Ja bym zrobił tak: Aby to wszystko rozsławić czy cokolwiek, niech każdy kto może najzwyczajniej w świecie nagrywa rozgrywki z tego typu fun-game'ów, nieważne ile ma subów. Da link w opisie i kilka osób następnych się złapie. - Zrobił coś ala "Trailer" pokazać to jakoś Rockowi i spółce innych Youtuberów. - Wymyślić trzeba właśnie więcej różnych "zawodów" - Robić co się da aż wreszcie coś wyjdzie z tego Nie można się poddawać. A co do "loga" - Powiedz jak i co ma być mniej więcej, zawsze każdy może poimprowizować.
 13. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Dobra, stary tysiąc to teraz 1zł. Mi pasuje. Inni też to widzieli, więc trzymam Ciebie za słowo! I tak wygram \o/
 14. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Glock nawet jak wygrasz to mi sprzedaj CS'a bo ty już masz Odkupię za symbolicznego grosza. A tak na serio - Fakt, już drugi raz w finale Ciekawie będzie ^^
 15. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  I stało się! Dzięki bardzo za bitwy na intra Kadzik, wiele wspaniałych intr, sam nie byłem pewien co do BF'a ale jednak się udało Do końca myślałem, że przegram, jeszcze jak przeczytałem u Himiodzia u Ciebie "intro jest super" a u mnie "jest okej" to myślałem, że to koniec heh. Życzę powodzenia wszystkim innym, róbcie intra dalej W końcu będzie więcej niż 1 edycja! Teraz czekam na mojego przeciwnika w finale PS Himiodzio: Intra robię 30-40 minut, więc nie będę siedział 24/7 bo jest szkoła dzika jeszcze PS 2: Ciekawe co ciekawego wymyślicie na finał huh...

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×