Skocz do zawartości

GameMaster

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O GameMaster

 • Ranga
  Nowicjusz
 • Urodziny 12/16/1992

Informacje podstawowe

 • Gra w jaką grasz najczęściej?
  Counter Strike
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Powiem tam, gra miała swój smaczek, nadal ma jednak w małym procencie. Z moim zaobserwować wczoraj sam postanowiłem sprawdzić co i jak w tej grze funkcjonuje, zombie jakie były takie są jesli ktoś grał to wie (czasami przenikają przez siebie zadając nagle cios) ale to przypadki kiedy walczy się z 4 zombie na raz z broni male ... cziterów jak na godzinę gierki na tych modach HARDCORE nie ma, a przynajmniej nie widać ich tak jak było to poprzednio.... strzały z 3km przebijające ściany i śmierć od pierwzego trafienia. Moim zdaniem wprowadzenie pierwszej osoby sporo zmieniło i tak powinno być od początku bo teraz trudno się przestawić grając na trzeciej a tu teraz tylko pierwsza no ale jakieś swoje duże plusy to ma. Jednak jeśli ktoś chce kupić tą grę to radzę jedynie czekać na propocje -75% na steam w innym przypadku bym nie kupował.
 2. Od długiego czasu nic w grze się nie zmieniało. Przez praktycznie pół roku deweloperzy nie dawali znaku życia, nie wprowadzali żadnych zmian do gry. Jaka była tego przyczyna? Czy myśleli o porzuceniu gry ? Tego nie wiemy, jednak mam nadzieję, że pieniądze wydane na grę nie pójdą tak do końca w błoto... Przedstawiamy w skrócie zmiany jakie nastąpiły w całym miesiącu LISTOPAD. Patch 07.11.2014 - natychmiastowe ożywienie postaci, bez jakiejkolwiek opłaty - zmniejszono cooldowns o 2-3 sekundy - przywrócono poprzednie wejścia na lotnisko ( dziury w płocie etc ) - powrócono starą muzykę do menu głównego - prędzej czy później wiedziałem, że to nastąpi teraz jeszcze dodać muzyczkę w grze i wracamy do punktu wyjścia - poprawiono kolizje atu - wytworzone bandaże leczą 40% zdrowia, wcześniej leczyły tylko 20% Patch 19.11.2014 - wprowadzona mapa Caliwood - brak pojazdów ( może pojawią się z czasem ) - dodano zombie + biegające zombie - zabite zombie zostawiają po sobie przedmioty - spawn przedmiotów tylko w 3 miastach : Caliwood, San pavel, West oaks - usunięto mosty - optymalizacja mapy : wywalono część wraków aut - safezone na lotnisku Patch Fix 20.11.2014 - poprawki plików dźwiękowych - usunięto część zbędnych ogrodzeń - optymalizacja zombie - dodano więcej miejsc do naprawy - poprawiono oświetlenie Patch 25.11.2014 - nowe serwery Hardcore, śmierć= strata wszystkiego - usunięto serwery Trial - zmniejszono liczbę serwerów Colorado dodając w ich miejsce nowe z Caliwood - tylko jeden serwer Veteran Colorado i jeden Caliwood - na mapie Colorado dodano wejścia w ogrodzeniu na lotnisku i poprawiono poruszanie się zombie - na mapie Caliwood usunięto zombie z placu budowy (centrum) i poprawiono spawn graczy - broń: kusza posiada teraz 5 strzał Serwery Harcore: - konieczne jest stworzenie nowej postaci - śmierć jest jednoznaczna z utratą wszystkiego, postać musimy założyć na nowo - postać Hardcore gra tylko na serwerach HC, loot zostaje też na serwerze - GI jest wyłączone - MP wyłączony - sejfy wyłączone - stoły naprawcze wyłączone Serwery Sronghold: - powrócono Dev Event Servers 1 & 2
 3. Muzyka pod intro

  1:40 http://youtu.be/6R9FfC0Sen8?t=1m41s
 4. Muzyka pod intro

  Polecam - https://www.youtube.com/watch?v=9WqwFhX6Cqg
 5. Serwery Stronghold: Oficjalnie wydane do użytku

  Działają i działać pewnie będą Co do tego łomu do wydobywania surowców znalazłem dziś podczas mini gierki na serwerze prywatnym ten oto łomik więc nie trzeba go kupować z MP za $ z zombie. Oraz łom za GC zniknął jakimś trafem z GC A co do tego, że DayZ wygrało to nie dziwota. DayZ to typowy surwiwor, nie ma tam takiego PVP jak w infestatnio sam posiadam już DayZ SA i tylu ludzi ilu spotkałem z bronią czy też bez i udawało się nam rozejść w swoją stronę to można wymieniać długo a w Infestatnion? To typowe PVP i do tego ta gra idzie Jedynie dlatego ludzie w nią grają by się postrzelać. Smutne ale prawdziwe.
 6. Nieoczekiwanie, developerzy udostępnili w całości serwery Stronghold do użytku prywatnego czyli możemy już zakupować serwery i cieszyć się miejscem do prywatnych strongholdów. Ceny oraz informację podstawowe znajdują się poniżej: Więc co możemy zrobić na Serwerach Stronghold ? Serwery umożliwiają gromadzenie zasobów na umacnianie i tworzenie swoich twierdz \ mini sejf Czy będę miał dostęp do Global Inventory ? Tak. GI będą dostępne tylko w jednym miejscu na mapie Co można zbudować ? Cokolwiek. Wena twórca jest nieograniczona dla użytkownika Czy mogę handlować zasoby ? Nie. Można jedynie nauczyć się wszystkich dostępnych recept i tworzyć na użytek własny bądź innej osoby potrzebnych przedmiotów Czy mogę atakować lub być atakowana na tej mapie ? Tak. Można atakować jak również można spodziewać się ataku. Dostęp do GI jest, jednakże spawn broni jest wyłączony. *** Narzędzia nie zadają obrażeń ani graczom ani zombie Czy na serwerze są zombie ? Nie. Na serwerze nie ma zombie Co z naprawą elementów ? Stoliki do naprawy będą dostępne i będzie można ich używać. *** Znalezione narzędzia do wydobywania surowców nie będą mogły być naprawiane. Można je zakupić w MP lub znaleźć na mapie Stronghold Koszt wynajęcia serwera Stronghold na miesiąc: # 10 Graczy : 750 GC # 20 Graczy : 1125 GC # 30 Graczy : 1500 GC # 40 Graczy : 1875 GC # 50 Graczy : 2250 GC
 7. Patch Notes Grudzień 21, 2013

  - California: - Spawny ludzi są bliżej miasta, oraz jest ich więcej oraz spawn pojazdów został powiększony. - Dodano więcej spawnów w Mooreville - Dodano spawny broni do Artville. - Dodano jeszcze kilka pojazdów do kolejnych miast wyjazdowych. - General: - Poprawiono prowadzenie pojazdów. - Naprawiono nadmierną jasność świątecznej choinki podczas używania noktowizora. -Strongholdy: - Naprawiono błąd z grupy "żółtej" włączania się i wyłączania opcji strongholdu.
 8. 18.12.2013 Strongholds & California Update !

  to był szyfr dla inteligentnych. A tak poważnie to zapomnialem, że u siebie mam to na biało dlatego sory
 9. Od dziś możemy testować Californię oraz Strongholds ! Californication Długo oczekiwana mapa California dostępna będzie już dziś na serwerach Public Test Environment. Rozmiar mapy wymusza używanie niedawno wprowadzonych pojazdów - spacerek może być trochę męczący, jeśli nawet nie zabójczy. Miejmy też nadzieje, że loty w kosmos i inne bugi aut zostaną szybko wyeliminowane. W międzyczasie zabierzcie ze sobą troche wody i batoników zanim wybierzecie się na przechadzkę po Cali. Developerzy zachęcają nas do odwiedzin hali sportowej lub inaczej Areny Gladiatorów, którą mogliśmy zobaczyć podczas pierwszej odsłony Cali. Stymże uważajcie, jeśli macie ochotę ją sprawdzić lepiej zaopatrzcie się w broń. Strongholds Tuż przed świętami Hammerpoint udostępnia nam dodatkowo pare serwerów testowych Stronghold. Sprawdźcie sami co dla Was przygotowali ! Uważni znajdą materiały do budowy własnych twierdz. Opcja ta jest obecnie niedostępna, jednakże warto zaopatrzyć się na przyszłość. W końcu przezorny zawsze ubezpieczony. Ostatnio jesteśmy zaskakiwani coraz ciekawszymi update'ami. Może już niedługo nazwa bug z przestanie pasować do naszej gry.. To byłby dopiero prezent pod choinke. Dobrym podsumowaniem jest komentarz jednego z użytkowników oficjalnego forum. Poniżej znajdziecie luźne tłumaczenie: Hammerpoint ostatnio oszalał! W ciągu ostatnich dwóch miesięcy zrobiliście więcej niż od samego początku gry ! 1. Naprawiony punkbuster timeout / lepszy przepływ pakietów (zdaniem użytkownika to był najlepszy patch, a Waszym?) 2. Dodano serwery South America 3. Dodano bicie (pięści) 4. Dodano pływanie 5. Dodano opcję trade 6. Wyłączono Friendly Fire w grupie 7. Dodano kroki na wszystkich powierzchniach 8. Colorado v2! 9. Zmniejszono zegar spawnu lootu z 60 do 20 minut (Wow, sam szukałem tej informacji!) 10. Wszystkie itemy dostępne dotychczas za GC można kupić za GD (oprócz Artemis Hat;)) 11. Dodano pojazdy 12. Dodano Crafting 13. Zwiększona wytrzymałość postaci o 60% 14. Dodano bezpłatną wersja próbna - Ze swojej strony dodałbym jeszcze cylinder i marchewke Frosta. Urocze. I na koniec pytanie od nas. Co chcielibyście znaleźć na Strongholdach ? Odpowiedzi zamieszczajcie w komentarzach ! Udanego zwiedzania !
 10. Testy mapy California 18.12.2013

  dla graczy na serwerach testowych. Tak jak teraz są na testowych auta.
 11. Testy mapy California 18.12.2013

  W środę 18 grudnia rozpoczynają się testy nowej mapy California ! Z informacji jakie napisał Artemis jednej z developerów ma być na niej masa broni, a leki zostaną dodane na tyle ile będą w stanie ich dodać. Zapraszamy więc na śmiertelną walkę na początkach Nowej mapy !
 12. Jaką macie myszkę?

  Wireless Laser Mouse 5000 - Microsoft
 13. Muzyka pod intro

 14. Coś w ztylu WarZ / Dayz. Chciałbym się dowiedzieć czy coś takiego zawita u Ciebie Rocku na Streamie bądz na YouTubie jako seria? Link do opisu gry: http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=10750
 15. Muzyka pod intro

  Całkiem dobre kawałki można z tego wydobyć do szybkiego intro

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×