Skocz do zawartości

Valersen

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Valersen ostatnio wygrał w dniu 6 Czerwiec 2013

Valersen ma najbardziej lubianą zawartość!

O Valersen

 • Ranga
  Nowy

Informacje podstawowe

 • Płeć
  ?
 1. Darmozjady

  Ja się nie burzę że nic nie wygrałem , tylko na to że zamiast normalnych aktywnych użytkowników wygrywają osoby które tworzą konta na forum, tylko aby wziąć udział w konkursie, przejrzyjcie sobie tematy z konkursami z przed 2 tygodni< i zobaczcie ile pozostało "aktywnych" ludzi.
 2. Darmozjady

  @up mów sobie co chcesz, mnie to i tak nie obchodzi Trzeba by było wprowadzić takie zmiany które wyeliminują darmozjadów, a jednocześnie nie wykluczą świeżaków , wiem że na to nie ma złotego środka ale to i tak by było lepiej niż jak jest teraz czyli 0 ograniczeń dla sępów.
 3. Strefa tłumaczy.

  Jak jest jakiś wolny plik do korekty, to z chęcią się nim zajmę.
 4. Darmozjady

  Ja już nie mówię o biletach, ale przeżyj sobie konkursy z kluczami do gier, ile darmozjadów wygrało, wystarczy wejść w taki temat, kliknąć na profil i wyświetli nam się że użytkownik ma 1 lub 2 posty i założył konto w dniu konkursu.
 5. Witam. Mam jedno zasadnicze pytanie, dlaczego Rock (bądź osoba odpowiadająca za różnego rodzaju konkursy) toleruje ludzi którzy zakładają konta na forum aby tylko wziąć udział w konkursie i niestety dość często wygrywają, ostatnio miała miejsce taka sytuacja że tego typu osoba wygrała dość cenną nagrodę (ogarnięci dojdą o co chodzi). Pewnie teraz pomyślicie sobie że, sam nigdy nic nie wygrałem i się "rage(uje)", jednak kij mnie to obchodzi, wyraziłem swoją opinie na ten temat i jeżeli nikt nic nie zacznie z tym robić to to forum i cały internet będzie przepełniony darmozjadami. //dodam też że to się nie dzieje tylko na forum, ale też na streamie Dziękuje, dobranoc.
 6. Problemy z tłumaczeniem

  http://pl.dontstarve.wikia.com/wiki/Guzowate_drzewo
 7. Problemy z tłumaczeniem

  Durian to owoc: http://pl.dontstarve.wikia.com/wiki/Durian Tłumaczenie jest prawidłowe. Tak w ogóle polecam korzystać z polskiej wiki DS czasami może pomóc
 8. Problemy z tłumaczeniem

  Trzeba jakoś rozkminić w jakiej sytuacji jest wyświetlany dany tekst, w tedy będzie o wiele łatwiej.
 9. Problemy z tłumaczeniem

  Idź do domu Dorzuć do ogniska (jeżeli to chodzi tylko o ognisko to będzie najtrafniejszy zwrot)
 10. Problemy z tłumaczeniem

  6.W jakiego rodzaju gry lubisz grać. 7.Zimo będziesz następna?
 11. Problemy z tłumaczeniem

  Witam o to moich parę kłopotów. 1. msgctxt "STRINGS.MAXWELL_ADVENTUREINTROS.LEVEL_4.TWO" msgid "You're really pushing your luck." msgstr "?...?" 2. msgctxt "STRINGS.MAXWELL_ADVENTUREINTROS.TWOLANDS.TWO" msgid "Let's make a deal. You can stay here. Settle down, even." msgstr "Zróbmy interes. Możesz tu zostać ?Rosztrzygnijmy to?" 3. msgctxt "STRINGS.MAXWELL_ADVENTUREINTROS.LEVEL_6.COMBATFAIL.1" msgid "Where would be the sport in that?" msgstr "?Czy mógł by być z tego sport?" 4. msgctxt "STRINGS.MAXWELL_ADVENTUREINTROS.LEVEL_6.CONVERSATION.8" msgid "It's best not to fight it." msgstr "Będzie dobrze jeśli uniknę walki (trochę jest inne brzmienie, ale to samo znaczenie, potwierdzcie czy to jest dobrze)" 5. msgctxt "STRINGS.MAXWELL_ADVENTUREINTROS.LEVEL_6.CONVERSATION.12" msgid "But even a King is bound to the board." msgstr "Nawet król jest zobowiązany do ?...?" 6. msgctxt "STRINGS.MAXWELL_ADVENTUREINTROS.LEVEL_6.CONVERSATION.18" msgid "Go on, stay a while. Keep us company." msgstr "?...?" 7. msgctxt "STRINGS.MAXWELL_ADVENTUREINTROS.LEVEL_3.TWO" msgid "Impressive. But you should probably stop while you're ahead." msgstr "Imponujące, ale może powinieneś przestać ?...?" Między ? a ? nie wiedziałem co wstawić, cześć z nich było trudna przetłumaczyć z angielskiego na polski, aby brzmiało to po ludzku, więc trzeba było trochę zmienić ale znacznie wypowiedzi jest takie samie, tylko z tymi 7 mam problem, resztę już przetłumaczyłem.
 12. Możesz mnie dopisać do grupy NPC
 13. Intra

  Zmień tą muzykę bo ona jest w co drugim fanowskim intrze do Battlefielda
 14. Intra

  Moje pierwsze intro do Resident Evil 6

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×