Skocz do zawartości

Tam1ek

Użytkownik
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Tam1ek ostatnio wygrał w dniu 8 Marzec 2013

Tam1ek ma najbardziej lubianą zawartość!

O Tam1ek

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. WiiU - moja twórczość

  Świetnie dobrana muzyka pod intro - brawo ! Materiał z gry chętnie zobaczę, ponieważ nie mam wiiu Muszę kupić bo zelda WW HD mnie wzywa ^ ^
 2. Wspólny kanał dla GMV/Intr/AMV

  Do uzgodnienia kwestia - filmy mogą być po prostu wspólne, lub podzielone w taki sposób. Na start potrzeba minimum 10 osób.
 3. Każdy z nas lubi montować i tworzyć w różnych programach edycyjnych. Ostatnio przeglądając tematy w tym podforum zauważyłem wiele ciekawych materiałów z jednak małą ilością wyświetleń. Proponuję więc dołączenie do jednego wspólnego kanału (oczywiście na wszystkich prywatnych kanałach dalej każdy będzie prowadzić swoją "działalność") Drugą sprawą jest ostre flagowanie filmów na yt ostatnimi czasy ;/ Kanał ten byłby dla nas bezpiecznym miejscem tj. obszarem, w którym moglibyśmy zamieszczać materiały, które mogłyby psuć wizerunek naszych kanałów "matek". Nie nawołuję broń Boże do łamania praw autorskich - youtube ostatnio po prostu lubi przywalać się do wszystkiego, a to może mieć negatywne skutki dla danego kanału. Wszyscy którzy działa wspólnie zyskują na tym podwójnie, mam więc nadzieję, że owy pomysł zaaprobujecie. Dane do konta na yt miałby każdy jego członek (współwłaściciel). W Polsce pierwszym przykazaniem jest "Każdy sobie rzepkę skrobie", ale w tym przypadku mam nadzieję, że nie znajdzie ono zastosowania. Reklama takiego kanału jest dużo prostsza niż reklama wszystkich pojedynczych kanałów na raz! Jeżeli kanał odniósłby sukces, to zainteresowanie poszczególnymi kanałami wzrosło by diametralnie. Prościej i krócej: Wspólnie mamy większa siłę przebicia niż tworząc i reklamując się w pojedynkę. Sam wygląd kanału, podział obowiązków wolałbym omówić po tym, kiedy chętne osoby wypowiedziałby się w tym temacie.
 4. Projekt gamingowej społeczności

  Jak dla mnie te 2 nazwy są dobre
 5. Jak na pierwsze GMV to bardzo ładna praca Poprzesuwałbym jednak niektóre elementy w inne miejsca.
 6. Dawno nie bawiłem się żadnym montażem, ale na święta postanowiłem sobie że coś tam sklece Oto rezultat http://www.youtube.com/watch?v=82p2yHz0YvU
 7. Intra

  Propsy od Tamieka
 8. Jaki program polecacie do obróbki video ?

  Adobe imo trudniejszy, ale z AE łatwiej z nim pracować niż potem z vegasem.
 9. Moluk był często sam JEDEN na 2k ludzi i wtedy było lepiej niż jest teraz. Fakt aktualnie jestem rzadko na streamie Rocka (praca/studia), ale jak już wejdę to zawsze zauważam palący się burdel na kółkach. "Lekko lepiej" - dobrze to ująłeś Zresztą tu nie chodzi o czat i twitcha, tylko forum, które mogło prosperować bardzo dobrze, ale bez nadzoru/zmian i pomysłów będzie umierać.
 10. Problem jest taki, że Rock nie jest zbytnio zainteresowany rozwojem forum... a szkoda bo sam je bardzo promował na początku. Teraz ani na live ani na filmach nic o nim nie wspomina. Szkoda, ponieważ jako jedyny miał szansę stworzyć miejsce dla swoich widzów i rozmawiać z nimi poza ytbem [o twitchu nie wspominam, bo odkąd odeszła stara gwardia modów - moluk/ja/(był taki jeden jeszcze, nicku nie pamiętam niestety) jest tam po prostu syf i ciągły spam na czacie]. Naprawdę szkoda.. gdyby Rock wykazał się większym zapałem, to powstałby żyjący ekosystem widzów/fanów wokół jego kanału, a tak... to forum znajduję się w stanie stagnacji. Pozrawiam
 11. Wasze/Nasze AMV

  Oglądacie Anime? Pewnie, że tak ^ ^ Oglądacie AMV? Zapewne tak ^ ^ A tworzycie AMV? Tego chciałbym się dowiedzieć Ja ostatnio spróbowałem swoich sił (szkoda, że ADOBE AE odmówił mi posłuszeńwa, ale i tak nie wyszło tragicznie)
 12. Intra

  Fajne wideo, dodałbym tylko wyskakujący tekst zamiast samego napisu na tle Muzyka jest dynamiczna - tekst musi być również.
 13. Intra

  Szczerze? Zapomniałem o tym temacie
 14. Intra

  Vegas + Adobe
 15. Intra

  Kolejny montaż ode mnie Nie powiem.. roboty trochę z nim było

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×