Skocz do zawartości

Himiodzio

Administrator
 • Zawartość

  1,087
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  66

Himiodzio ostatnio wygrał w dniu 29 Marzec

Himiodzio ma najbardziej lubianą zawartość!

2 obserwujących

O Himiodzio

 • Ranga
  Widmo
 • Urodziny 10 Kwiecień

Informacje podstawowe

 • Gra w jaką grasz najczęściej?
  Counter Strike
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3,040 wyświetleń profilu
 1. Wyniki losowań pod koniec streamu 24h w dniu 03.06.2018r. Wszyscy subskrybenci: --->KIik<--- (1- komputer, 2- Xbox One X, 3 - krzesło Quersus, 4- monitor, 5-) 12 miesięczni subskrybenci: --->Klik<--- nie ma listy 24 miesięczni subskrybenci : --->Kilk<--- (1- Obiad z Izakiem) Nagrody dla wszystkich z 24h streamu (1 nagroda co 1 godzinę):
 2. Odwołanie bana

  Jako, że się edycji nie doczekaliśmy, temat zamykam.
 3. Czego w tej chwili słuchasz ?

  @Śliwa W tym wypadku na tym kanale w większości słucham jedynie EPIC ROCK. Cieszę się, że miałem kiedyś możliwość odnaleźć całość na YT, bo obecnie wiele piosenek w mojej playliście pochodzi właśnie z tego kanału. Obecny kawałek ostatnich moich dni. W sumie można się kłócić czy podchodzi pod "lekki" metal
 4. Proszę o usunięcie bana

  Jeśli o mnie chodzi, miesiąc odpoczynku uważam za wystarczający czas. Dałbym unbana, jednak zgodnie z zasadami, kolejne idiotyczne zachowanie będzie ukarane już banem permanentnym bez możliwości zdjęcia. Bana nie zdejmuję, ponieważ w temacie odpowiedział już Tonik i w tym wypadku to jemu pozostawiam ostateczną decyzję.
 5. Czego w tej chwili słuchasz ?

  Zmiana klimatu
 6. Odnośnie Bana

  Witaj Bana dostałeś za nadmierny spam Jeśli chodzi o całościowy wniosek, to bana cofam (chyba, że ktoś z moderacji będzie miał inne zdanie, niech zgłosi post, otworzę temat na nowo), jednak mam prośbę. Na czacie nie ma podziału użytkownik/subskrybent, każdego tyczą się wszelakie "podstawowe" zasady. Spam tym samym na czacie w krótkich odstępach czasowych nie jest wskazany. Moim zdaniem administracja/moderacja dokładnie zdaje sobie sprawę co robi w danej chwili - często trzeba myśleć w danej sytuacji co się piszę. Jeśli widzi się spam idiotyczną rzeczą, a moderator ostrzega już któryś raz, że zaraz będzie coś robił za to, to czy spamienie tym samym jest dalej wskazane? Uważam, że 7 dni odpoczynku wystarczy, zauważyłem, że jesteś też aktywną osobą, nie będę analizował wszystkich logów, ale na pierwszy rzut oka wszystko jest okej :). Napisałeś, że nie pozdrawiasz moderatorów, jednak ja pozdrowię i życzę miłego korzystania z czatu :).
 7. Odwołanie od bana

  Witaj Sprawdziłem wszystkie logi Twoich wypowiedzi i jak po jednej wypowiedzi nie byłem pewny, tak po kilku niestety muszę bana podtrzymać. Twoje zachowanie kilkukrotnie udowodniło, że ban jest jak najbardziej słuszny (zdziwieniem jest, że "wlepiony" został tak późno).
 8. Ban SonGohan

  Witaj Sytuacja podobno do osoby którą "zajmowaliśmy" się ostatnio: " [2018-03-25 18:59:11 UTC] songohan1221000000: /me giveway dragon lore say "lore" " Bana ściągam, jednak ostrzegam, że kolejne idiotyczne trollowanie zostanie ukarane permanentnym banem. Taki rodzaj trollu nie jest tolerowany na czacie, generuje to zbędny spam - przed napisaniem wiadomości warto pomyśleć też o tym, co dana wiadomość może spowodować i z jaką reakcją spotka się u moderatora. Pozdrawiam
 9. Ekipa Jarock?

  Tak, w większości dalej się zgadzają. Wszystko zależy od "zaangażowania danego streamera", czy zna się z kimś z innych streamerów, czy jest w jakiś sposób "zaskakujący" i inne bzdety... Trzeba też tutaj dodać o robionym co pewien (dłuższy) czas konkursie, na "najlepszego" zgłoszonego steramera, który ma szansę potem zagościć na oficjalnej liście streamerów jarock :).
 10. Proszę o unban

  Witaj Sprawdziłem logi i powód się zgadza. Czas który minął od bana w mojej ocenie jest wystarczającym na to, aby dać unbana. Jednak standardowo, muszę prosić o to, aby skończyć trolle typu "wpisz xyz, aby wygrać xyz" - generuje to olbrzymi spam na czacie. Pozdrawiam @ Edit @ Tonik pierwszy tym razem
 11. Odwołania od bana

  Witaj Sprawdziłem logi, wiadomości wysłane przez użytkowników tego właśnie dnia i wszystko się zgadza z tym co napisałeś. Przed wydaniem decyzji sprawdziłem poprzednią Twoją aktywność na czacie i nie mam większych zastrzeżeń ale... Zdarzyło Ci się już kilka razy trochę bezczelnie/idiotycznie komuś odpowiedzieć, wtedy moderator uznał, że nie jest to wystarczająca rzecz na bana, aż do momentu kiedy napisałeś " Holyscar7 TWOJA STARA TO PORAZKA ". Bana znoszę, uważam, że "odpocząłeś" już swój czas, ale mam pewną prośbę. Następnym razem przed napisaniem czegoś takiego, zastanów się czy osoba która to przeczyta (nawet i moderator) będzie myślał tak jak Ty, naszym zadaniem nie jest zastanawiać się godzinę, czy ktoś to napisał dla żartu, czy nie... Jeśli post który napisany jest idiotycznie, obraża daną osobę i w dodatku pojawia się w momencie spamu większej ilości postów idiotycznych, wylatuje. Pozdrawiam
 12. Uban Please

  Witaj Bardzo bym prosił o zastosowanie się do wzoru znajdującego się --->Tutaj<--- Wstępnie przejrzałem logi i nie zauważyłem "czegoś złego", jednak kilka rzeczy mi się nie zgadza, dlatego bardzo pomocne będzie dla nas zastosowanie się do wzoru.
 13. IEM 2018 Katowice

  Mini poradnik jaki napisałem na wykopie, wkleję dla osób zainteresowanych Jeśli ktoś ma jakieś pytanie, chętnie postaram się pomóc.
 14. bilety na iem 2018

  Witaj Przeniosłem temat do ogólnych dyskusji. Na sobotę i niedzielę przyszły osobno - chodzi o to czy były w dwóch kopertach. Bardzo możliwe, że plakietka na piątek może przyjść w nowym tygodniu. Jeśli do czwartku nie będziesz miał biletów, kontaktuje się z supportem Ticketmaster :). Sprawdź na wszelki wypadek też czy bilety się zgadzają, czy nie naszła pomyłka i nie masz biletów na sobotę/niedzielę pierwszego tygodnia IEMa.
 15. Odwołanie :)

  Również zgadzam się z Tonikiem, ban jak najbardziej słuszny. Zamykam.

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×