Skocz do zawartości

Volkov

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Skyfall

  Ostatnie minuty filmu to Kevin sam domu dla dorosłych. W ogóle chyba im zabrakło budżetu na film bo Bond musiał sięgać po swój stary samochód, a z zabaweczek dostał tylko lokalizator + broń, którą zjadły mu warany
 2. Skyfall

  Szczerze, dla mnie ten film był zawodem. Oczekiwałem fajnego filmu akcji, a dostałem jakąś emocjonalną papkę, z podstarzałym Danielem Craigiem. Jedyna ciekawa akcja była tylko na samym początku potem tylko smęty i zawodzenie. Nie postarali się tym razem. Ostatnie dwie części o wiele bardziej przypadły mi do gustu. Chociaż muszę przyznać , że wstęp z piosenką Adele ładnie się komponował.
 3. Hobbit: Niezwykła podróż

  Według mnie film był dobry, takie mocne 8/10. Były w nim ciekawe momenty np. retrospekcje, które mi się bardzo podobały i były świetnym wprowadzeniem do filmu, jak i przygłupie albo absurdalne w stylu krasnoludów żonglujących talerzami albo ten władca orków/goblinów puszczajacy jakiś głupi tekst po tym jak został przeciętny mieczem. Znalazło by się więcej takich smaczków, które.mnie akurat odrzuciły. Krajobrazy też mam wrażenie, że zostały potraktowane po macoszemu, a na pewno gorzej niż w Drużynie Pierścienia. Krótkie poglądowe zdjęcia na komputerowe Rivendell, które chyba wycięli z poprzednich części by potem tylko zobaczyć dwie małe sceny 10 na 10 metrów, czyli miejsce w którym krasnoludy zostają otoczone przez elfów na koniach i ta druga scena z radą Galadriela, Saruman, Elrond, Gandalf. W ogóle wszystkie sceny były strasznie małe i nie pokazywały rozmachu, poza momentem gdy uciekali przez stepy przed orkami na wargach i retrospekcje. Niektóre wątki w ogóle były dziwne jak te walki gigantów górskich, nie pamiętam już czy to było w książce, a niektóre mi przypadły do gustu i były fajnie przedstawione jak wątek o b polowaniu na ród Thorina. Co do Radagasta to miałem mieszane uczucia. Co jeszcze mogę dodać na pewno to, że film był wart swojej ceny, już dawno nie zdarzyło mi się przesiedziec trzech pełnych godzin w kinie. Ogólnie odniosłem wrażenie jakby film był zlepkiem luźno ze sobą połączonych wątków, tam coś o odbiciu Ereboru, tutaj coś o czarowniku z Angmaru, gdzieś obok motyw białego orka. No i przedstawienie krasnoludów było dosyć słabe, już nie mówię tutaj o charakteryzacji, a o przedstawieniu ich. Pamiętam że czytając książkę byłem w stanie wymienić wszystkich z imienia po obejrzeniu filmu mogę wymienić co najwyżej Thorina i Bombura, a co do Thorina to czy tylko ja mam wrażenie, że wyglądał jak człowiek ? Wiem że wymieniam generalnie same wady ale z filmu wyszedłem usatysfakcjonowany i chociaż nie był to najlepszy seans w moim życiu to był dobry i miał swoje ciekawe momenty. PS. Przepraszam za taki wall of text ale piszę z komórki i nawet.jak robie akapity to przy wysyłaniu wiadomości je zjada, nie wiem czemu.
 4. Artefekty na filmach

  To już nie wiem, myślałem że wysyłasz przez zwykły uploader. Możesz jeszcze napisać do polskiego oddziału supportu googla, może oni będą w stanie Ci jakoś pomóc.
 5. Artefekty na filmach

  Spróbuj użyć tego alternatywnego uploadera HTTPS/SSL tam jest link, ogólnie zajmie Ci to o wiele więcej czasu ale powinno pomóc. Tak naprawdę nie wiadomo kogo to jest wina bo ludzie od googla zwalają winę na połączenia internetowe userów , a userzy na googla. W każdym razie tamten uploader powinien pomóc.
 6. Konfiguracja do 6 tys zł

  Ok dzięki jeszcze raz i temat do zamknięcia
 7. Artefekty na filmach

  https://productforums.google.com/forum/m/?fromgroups#!msg/youtube/sSnnyxWB5CI/oxaej0OuUnIJ Masz tu ciekawą lekturę na temat swojego problemu. Jest tam chyba też link do alternatywnego sposobu wrzucania filmu na YT, jak byś miał jakiś problem z angielskim to pisz, postaram się pomóc.
 8. Czytasz w ogóle inne posty ? Ten temat był już wielokrotnie poruszany.
 9. Ja zamiast za shoutboxem byłbym za jakąś zakładką IRCową o ile dało by radę coś takiego wprowadzić.
 10. Konfiguracja do 6 tys zł

  Czy pragnę ciężko powiedzieć chcę żeby sprzęt był dobry i nie palił się po podkreceniu procka do 4,5 GHz. Na technikaliach takich jak dobór chłodzenia czy zasilanie mało się znam, więc wolę się zdać na kogoś kto siedzi w temacie. I tak przy składaniu i kupowaniu sprzętu będę się jeszcze konsultował z samym sprzedawcą czy na pewno wszystko będzie działać jak należy co by nie było przykrych niespodzianek.
 11. Artefekty na filmach

  http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?hl=en-GB&answer=132460 W części o frame rate jest napisane, że mogą występować artefakty, więc możliwe że to jest problem. Jeszcze poszperam i dam Ci znać, a jak nie znajdziemy odpowiedzi to radzę po prostu napisać o tym do supportu.
 12. Artefekty na filmach

  To prawdopodobnie kwestia konwertowania. Błędy występują zawsze w tych samych miejscach czy za każdym razem w innych ?
 13. A Rojo?

  Jestem ciekaw jak Rojo pogodzi swój styl ekspresji z dzieckiem , które będzie spało w domu, dla niekumatych chodzi generalnie o darcie mordki
 14. Konfiguracja do 6 tys zł

  Spokojnie panowie, a co do kręcenia to zamierzam bo byłoby zbrodnią tego nie zrobić chociaż z tego co czytałem tego hdka da się max dokręcić do 1050/1650 potem zaczynają latać artefakty, a skok w fpsach jest rzędu 2 klatek, więc nie wiem czy akurat kartę kręcić .
 15. Artefekty na filmach

  Spróbuj jak nie zadziała to jeszcze możesz zobaczyć z kabla, a jak to nie wina netu to konwertowania innych opcji raczej nie ma.

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×