Skocz do zawartości

Belleos

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Aktywność reputacji

 1. Like
  Belleos otrzymał reakcję od Casiarz22 w Wasz ulubiony film, serial i aktor.   
  Film - Gladiator
  Aktor - Johnny Depp
  Serial - Entourage / House MD
 2. Like
  Belleos zareagował na Rassija w Darmozjady   
  Czekam na zabawną, a zarazem żenującą sytuację, gdy nastąpi podział ludzi na tych gorszych i lepszych, a Ci prawi i sprawiedliwi widzowie wręcz rozpoczą lincz na tych, którzy im się nie spodobali (czytaj wygrali ich nagrody). Do tego to dąży, bo kilku osobom coś odbiło. Równie dobrze tych konkursów mogłoby w ogóle nie być. Nalezy cieszyć się z tego co jest. Dopóki nikt istotnie nie wpływa na wyniki konkursów nie widzę problemu. Jak będzie kumulacja w Lotto to ludzie też podnoszą lament, bo nagle grają wszyscy by wygrać? Jakaś paranoja! Rozumiem oczywiście bunt przeciwko cwaniactwu i wchodzeniu na czas losowania, ale zachowania typu pies ogrodnika nie rozumiem i nie toleruję. Sposób rozwiązania powinien zostać opracowany przez Rocka w spokojnej atmosferze, na pewno nie przez widzów, którzy najczęściej nie grzeszą konstruktywną krytyką i kierują się subiektywnymi odczuciami. To tylko psuje atmosferę i otoczkę wokół takich eventów Rocka.
 3. Like
  Belleos otrzymał reakcję od Quahod w Darmozjady   
   
   
  Wake up mr. Freeman (...)
   
   
  Od mojej leniwej proszę się odstosunkować ;p Jest jaka jest po co drążyć temat. Co miałem na myśli - jest zatrzęsienie ludzi, którzy ze Steam nie korzystają - tak po prostu, a bo wolą pudełka, bo piracą, bo wkurza ich logo itd. Nie rozumiem dlaczego mam być zmuszany do wykonywania transakcji na Steam TYLKO dla uczestnictwa w konkursie. Kwota nie ma znaczenia. Pomijam kwestie pochodzenia nagród, których Rock i S-ka raczej nie kupują tylko dostają od producentów/sklepów itd. Szanse że trafią zawsze na Steam są marne. 
   
   
  Kurde Panowie - sam niejednokrotnie wbijałem na Streama 22:30 tylko i wyłącznie na losowanie. I wcale nie czuje się "Darmozjadem" - są dni, w które siedzę od 20:30 do końca. Po prostu bywają gry, które na przykład mnie nie interesują albo gram w nie sam i chcę uniknąć spoilerów. Czy to oznacza, że jestem "ten  niedobry" ? Jasne że są ludzie którzy robią tak codziennie. Co mam na myśli będzie bardzo ciężko odcedzić ich od osób z podobnym nastawieniem do mojego. 
   
   
  Oj proszę Cię. 80% widzów rocka jest odprowadzanych do miejscowej podstawówki przez babcię/dziadka... Czego oczekujesz od dwunastolatka? 22:00 - rodzice wysyłają Cię do spania, a ty cały podniecony liczysz na klucz do BFA. Też byś się niecierpliwił. Troszkę wyrozumiałości A co to znaczy być widzem? Otóż na pewno nie jest to siedzenie na Streamie 24/h, nabijanie postów na forum zgodnie z zasadą "byle wincyj", komentowanie każdego filmu na yt tylko po to żeby zasłużyć na miano prawdziwego widza. Ot wchodzę sobie na kanał/forum/twitcha kiedy mam ochotę zabić trochę czasu.
   
  I to jest mój podstawowy problem do tego tematu - Adam ujął to bardzo ładnie:
   
  Zawsze znajdzie się ktoś, komu z jakiegoś powodu zrobisz niesprawiedliwą krzywdę swoimi ograniczeniami. A darmozjady i tak się dostosują. Jeżeli ktoś pragnie klucza tak bardzo że siedzi na nieinteresującym go streamie - ucieszy się, że od jutra wystarczy kupić grę na Steam za 5 zł. i czekać na nagrody. 
 4. Like
  Belleos zareagował na Quahod w Darmozjady   
  Nie rozumiem, zazdrościcie nołnejmom wygranych w konkursach? Jeżeli ktoś dowiedział się o konkursie to prawdopodobnie jest widzem Rocka. Jeżeli wie o konkursie to dlaczego ma nie spróbować w nim wygrać? Wprowadzając jakieś ograniczenia (+30 postów/+30rep) szanse wygranej będą miały tylko osoby bardzo aktywne (30rep to już trudno zdobyć...) i w efekcie będą wygrywały te same osoby... Totalny bezsens, nie ma żadnego sposobu na wyeliminowanie darmozjadów i oszczędzenie nowych użytkowników jednocześnie.
   
  Idea konkursu jest taka że "każdy może wygrać", a wy tu proponujecie "każdy może wygrać pod warunkiem że to będzie aktywny widz Rocka, aktywny forumowicz, częsty widz na twitchu a nie jakiś nołnejm" LOL
 5. Like
  Belleos otrzymał reakcję od dymolpc w Ciekawe książki - jakie polecacie?   
  To i ja polecę coś od siebie  
   
  A. Sapkowski - "Wiedźmin" - Inspiracja CD Projektu do stworzenia gry o tym samym tytule Dla mnie osobisty nr. 1 mam jednak świadomość, że zdania na temat książek wchodzących w skład sagi wiedźmińskiej są podzielone i ma ona tyleż samo zwolenników co przeciwników. Co mogę zagwarantować? Mnóstwo śmiechu, sporo zwrotów akcji, ciekawą nieliniową fabułę. Jeżeli podobał Ci się scenariusz drugiej gry to książka spodoba Ci się tym bardziej Prequel do 5-cio tomowej sagi stanowią dwa tomy opowiadań - "Ostatnie Życzenie", "Miecz Przeznaczenia" Łącznie saga ma 7 tomów (często wydawana w 6 książkach) 
  Patrick Rothfuss - "Kroniki Królobójcy" - ciągle powstająca seria książek (aktualnie chyba 3 książki wydane) jako zajawkę podkleję Ci co sam Kvothe (główny bohater) powiedział o sobie: "Wykradałem królom księżniczki. Spaliłem miasto. Spędziłem noc u Felurian i uszedłem z życiem i przy zdrowych zmysłach. Gdy wyrzucono mnie z Uniwersytetu, byłem młodszy niż ci, którzy próbowali się tam dopiero dostać. Włóczyłem się nocą po ścieżkach, o których boicie się nawet mówić w świetle dnia. Rozmawiałem z bogami, kochałem kobiety i tworzyłem pieśni, przy których minstrele płakali. 
  Mogliście o mnie słyszeć." Jest co czytać, autor w interesujący sposób buduje napięcie i sprawia, że z coraz większą niecierpliwością czekasz na kolejny tom. 
  Brent Weeks - "Czarny Pryzmat" - nowa pozycja autora świetnej "Drogi CIenia", którą również śmiało mogę polecić. Najnowsza książka w mojej biblioteczce. Aktualnie dwa tomy wydane - oba świetnie się czyta Specyficzna, nieszablonowa produkcja z wyróżniającym się z natłoku książek fantasy światem przedstawionym. Gorąco polecam  

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×