Skocz do zawartości

MaxiLager

Użytkownik
 • Zawartość

  285
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  16

Aktywność reputacji

 1. Like
  MaxiLager zareagował na isdn w MISJA Z WIEDŹMINEM - wygraj cyfrową wersję gry na PC!   
  Rozwiązanie konkursu " MISJA Z WIEDŹMINEM" 

  Na wstępie pragnę Was najmocniej przeprosić za tą obsuwę. Krążą plotki, iż Webbera porwali Hajsownicy na czele z Gimperem i robią z nim obecnie różne dziwne rzeczy. Niestety nie możemy dłużej czekać na wieści od misji ratunkowej, którą za nim posłaliśmy.


  Prac nie było aż tak dużo, jak mogli byśmy się tego spodziewać. Zachęcam więc do brania udziału w przyszłych konkursach, gdyż konkurencja nie jest duża (Przyszłe konkursy zamierzam rozwiązywać w regulaminowym terminie )


  Oto nasi zwycięzcy: 

  I miejsce - Mrc
  "Dlaczego Zoltan?
  A bo chłop ostatnio jakiś taki strapiony chodzi, a przecież gorszy od smętnego krasnoluda jest tylko bardzo smętny krasnolud.
  A tak na serio to nie chcę, żeby mi nogi z dupy powyrywał i wsadził w rzyć aż gębą wyjdą. :-)
   
  Kolejka dla wszystkich!"

   
   
  II miejsce - Jazo

  "Zawsze myślałem, że na pytanie ''ulubiona postać z Wiedźmina'' odpowiem Geralt. Jednak po obejrzeniu całej serii  Wiedźmina u Rock'a poznałem Ciri. Wcześniej wcale jej nie znałem. Teraz wiem ze jest bardzo podobna do Geralta z charakteru. Dobrze walczy mieczem i co najlepsze potrafi poruszać się miedzy światami. Ma fajne riposty i jest ładna "


   
   
  III miejsce - MaxiLager

  " Dlaczego mój wybór padł akurat na Triss Merigold, a nie Ciri lub tym bardziej Yennefer?
  W literaturze światowej bardzo często pojawia się motyw literackiej miłości platonicznej. Miłości żarliwej, namiętnej, zmysłowej, polegającej na bezgranicznym oddaniu do drugiej osoby.  Andrzej Sapkowski w w swojej sadze o wiedźmie doskonale przedstawił przemianę uczucia Triss do Białego Wilka. Zaprezentował nam przemianę Femme Fatel, która dostaje to co pożąda, nie licząc się z innymi, w żałującą za swe czyny skromną dziewczynę, która jest dobrym duchem tytułowego bohatera. Cierpiącą i godzącą się z faktem, że nie da się odzyskać  już raz utraconego uczucia. Pozostającą w cieniu innych kobiet, które pojawiają się na drodze jej ukochanego. Tragedią w tej sytuacji jest fakt, że szczęśliwe zakończenie ich związku ... Ale o tym, jak to się skończy, możecie się dowiedzieć czytając sagę oraz wkraczając w cyfrowy świat Królestwa Północy."


        IV miejsce - elite_husky

  "Napis Lambert wykonany za pomocą kart "Duel Masters", które były istotną częścią dzieciństwa każdego szanującego się chłopca na moim osiedlu. Liczyły się tylko karty i piłka. Dobre czasy  :rolleyes:"

  V miejsce - warna

  "Zdjęcie zrobione nad Morzem Północnym, specjalnie z okazji konkursu podjechałem uzbierać kilka muszelek. Lada moment kończę Erasmusa, zaraz koniec sesji, i przymierzam się do Wiedźminów. Nie będę kręcił, o sadze nie wiem zbyt wiele - zdobyłem pierwszą i drugą część na Steam Summer Sale, a pierwsze z opowiadań "Ostatnie życzenie" czeka cierpliwie na kilka wolnych wieczorów. Dziki Gon dopełniłby moją kolekcję i zmotywował do nadrobienia braków.  
  Co do Letho z Gulety, którego imię widnieje na moim zdjęciu, to wybrałem go po przeczytaniu opisów postaci występujących w Dzikim Gonie. Można powiedzieć, że przypadł mi do gustu od pierwszego przeczytania. To dokładnie taki typ bohatera, w którego buty chciałbym wejść i przetrzepać skórę wrogów. No i jako jednej z dwóch osób udało mu się pokonać Geralta w pojedynku. To musi o czymś świadczyć, prawda?"  Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!
  Klucze do gier powinniście znaleźć jutro na emailach przypisanych do konta na forum
 2. Like
  MaxiLager zareagował na Webber w MISJA Z WIEDŹMINEM - wygraj cyfrową wersję gry na PC!   
  Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone 15 lipca. Wciąż można wysyłać swoje prace.
   
  Przepraszamy za opóźnienia. 
 3. Like
  MaxiLager zareagował na KoJack w Zakup karty graficznej pod gry ( do 700zł ).   
  Ahhr ! Ahoy !
   
  Dziękuje bardzo za pomoc ! Myślę że nie ma co zwlekać ze sprzedażą wezmę się za to jak najszybciej  
   
  Jeszcze raz dzięki ! 
   
  Pozdrawiam 
   
  Ahhr ! 
 4. Like
  MaxiLager otrzymał reakcję od SoldierPL w Zakup karty graficznej pod gry ( do 700zł ).   
  Ahhr!
   
  Według mnie pomysł ze sprzedażą obecnego zestawu jest świetny. Forumowi technicy po zakończeniu strajku, pomogą tobie złożyć 
   
  uszyty na miarę zestaw
 5. Like
  MaxiLager zareagował na SoldierPL w Zakup karty graficznej pod gry ( do 700zł ).   
  Już od siebie napisałem co i jak Można zmienić też obudowę na coś mniej a'la piekarnik. Gladius M40 by tu pasował dobrze za niezbyt duże pieniądze (209 zł).
 6. Like
  MaxiLager zareagował na Himiodzio w Zróbmy piosenkę! #2   
  Witajcie
  Zgodnie z tradycją już męskiego grania, została udostępniona strona, gdzie mamy możliwość zrobienia własnej zwrotki...
  Tutaj akcja rok temu, o której też pisałem na forum --->Kilk<---.
   
  W tym roku oczywiście ponownie mamy nagrody dla najlepszych zwrotek .
  Główne: Jeden głośnik bluetooth (dla najlepszej zwrotni tygodnia), 3 karty spotify o wartości 120zł (dla najlepszych zwrotek dnia).
   
  Piosenka główna, czyli "Armaty" jest epic : )
   
  To co, próbujecie swoich sił?
  W tym roku jest też możliwość zrobienia gotowców, gdzie dodajemy jedynie jakieś imię itp...
   
   
          --->Tutaj zrobię własną zwrotkę<---
   
   
   
  Moje pierwsze arcydzieło: --->Kilk<---
   
   
  Jak stworze coś nowego, to pewnie będę to wrzucał pod tym zdaniem .
   
  Kolejna próba: --->Kilk<---
                          --->kilk<---
 7. Like
  MaxiLager zareagował na Liptonex w Problem z SB   
  Witaj, nie możesz jeszcze pisać, ponieważ poza wymogiem 30 postów potrzeba jeszcze konta starszego niż 7 dni. Dzisiaj mija tobie 7 dzień konta, więc jeśli pamiętasz o której się rejestrowałeś tydzień temu, to masz odpowiedź od której będziesz mógł pisać na SB. Lecz pamiętaj, że SB nie służy do spamu, bo już kilku nowych się na tym sparzyło. Temat zamykam, jeśli są dalej jakieś wątpliwości do zapraszam na PW.
 8. Like
  MaxiLager zareagował na Rock w Rocku poradź jakim programem najlepiej nagrywać?   
  Korzystałem z FRAPSA, ale nagrywanie filmów w Full HD przekracza niestety moje możliwości jeśli chodzi o rozmiar plików. Czasami generuję materiał o rozmiarze 100 GB, a muszę go później przerzucić do drugiego kompa, do obróbki. Nie wiem jaki sprzęt by trzeba mieć, żeby taki przerzut szedł szybko. Zrobiłem więc kilka zmian w konfiguracji. Materiały nagrywam przy użyciu
  , a później je przenoszę na drugiego kompa. Tutaj przy jakości 20000 bitrates rozmiar pliku, to około 10GB na godzinę nagrania. Jest już zatem znacznie wygodniej.To jednak nie koniec, bo zamierzam dalej kombinować. Chcę mianowicie podpiąć karę Live Gamer HD do drugiego komputera. Dzięki temu na jednym będę grał, a za nagrywanie będzie odpowiadał ten drugi. Do tego przy nagrywaniu obrazu na drugim komputerze, powrócę do FRAPSa, bo jednak jakość jaką się uzyskuje jest perfekcyjna, a rozmiar plików nie będzie miał już wielkiego znaczenia, ponieważ wyeliminowana zostanie konieczność przerzucania ich w celu obróbki.
  Podsumowując jeśli chodzi o nagrywanie, to jeszcze nie osiągnąłem tego perfekcyjnego optimum, ale u mnie to właściwie norma. Cały czas staram się ulepszać i czasami wybiorę niewłaściwą metodę, przez co miewam więcej roboty, ale nadal kombinuję. Prędzej czy później dojdę do idealnych rozwiązań
  Jeszcze jedna myśl na koniec. Jeśli chodzi o nagrywanie, to nie ma czegoś takiego jak idealne nagrywanie. Wiele zależy od sprzętu, szybkości dysków, ilości dysków, a także innych podzespołów. Metodę nagrywania trzeba dostosować do siebie, sprawdzać różne rozwiązania, aż będziesz zadowolony. 
 9. Like
  MaxiLager zareagował na Liptonex w Rocku poradź jakim programem najlepiej nagrywać?   
  Tak jak przedmowcy napisali,najlepszym programem dla poczatkujacych jest fraps
 10. Like
  MaxiLager zareagował na ZiggyGG w Wiedźmin 3 Dziki Gon   
  Moja znajoma właśnie wrzuciła swoją fotkę na FB. Triss jak sie patrzy
   


 11. Like
  MaxiLager zareagował na SoldierPL w Twitch - Brak ścieżki audio na nagranych materiałach   
  Widocznie ktoś zgłosił roszczenie. Nie zawsze wszystko, co jest oznaczone jako "free music" nie ma praw autorskich Mała rada, jeśli chcesz: puszczaj muzykę ze Spotify. Twitch się nie przyczepi, ty będziesz mógł używać każdej piosenki, a wykonawca zarobi na twoich odtworzeniach Wątpię też, żeby Twitch tak z "bukszpryt" ci blokował audio.
 12. Like
  MaxiLager zareagował na ZiggyGG w [Chłodzenie] CPU AMD FX 9590, ciche, 200-250 zł   
  Nie. Bardzo proste. Wiatraczki przekręcasz do radiatora. Całość montujesz w miejscu na wiatraczki w obudowie (góra, spód, tył lub przód - zależy gdzie Ci wygodniej), następnie zakładasz końcówkę na CPU tak samo jak byś zakładał zwykły wentylator. Podłączasz wiatraczki i pompę do płyty głównej i już. Montaż prawie identyczny jak zwykłego chłodzenia powietrznego.
 13. Like
  MaxiLager zareagował na forest.gwp w Forest - Recenzje gier   
  Zebrałem kilka informacji o BioWare oraz nadchodzącym Mass Effect Andromeda. Dla zainteresowanych film.
 14. Like
  MaxiLager zareagował na forest.gwp w Forest - Recenzje gier   
  Mało znany rosyjski RPG sprzed lat: Konung: Legenda Północy
 15. Like
  MaxiLager zareagował na muniek777 w Go Pro Hero 3 - inwestować?   
  co do uchwytu na głowę to nie mam pojęcia.
  a co do Jacka to kapitan statku, dobry był motyw jak w trakcie podróży zauważył żółwia morskiego i nagle jeb na dynkę do morza i za żółwiem, my już w chu* daleko a on z zółwiem pod pachą za nami XD
 16. Like
  MaxiLager zareagował na ZiggyGG w Go Pro Hero 3 - inwestować?   
  Rozumiem, że statek nazywał się Czarna Perła. Jack wymiata
 17. Like
  MaxiLager zareagował na Dragounov w Problemy z wyświetlanym obrazem w komputerze - kolorowe paski, trójkąty   
  Dzięki wszystkim za pomoc
 18. Like
  MaxiLager zareagował na Liranna w Kappa Army   
  Na komputer Cię stać, ale żeby do kina pójść to już nie. Jak to możliwe?
 19. Like
  MaxiLager zareagował na Liranna w Anime   
  Nie chce mi się szukać poszczególnych serii, nie romansów, a potem je wypisywać. Mam nadzieję, że sam sobie z tym poradzisz jak dam Ci listę
  http://myanimelist.net/animelist/Liranna
   
  @up faktycznie, nawet nie popatrzyłam na datę 1 postu.
 20. Like
  MaxiLager zareagował na muniek777 w Anime   
  pytasz się mnie czy odpowiadasz?
  Inna sprawa to wygrałeś złotą łopatę
  lubię nowych użytkowników, rejestrujecie się a potem chodzicie po forum odpowiadacie na tematy sprzed X czasu, żeby posty nabić.
 21. Like
  MaxiLager zareagował na kimono w Wasze opinie na temat cydru   
  A mi zasmakował chociaż i tak wybieram głównie piwo. Również nie wiem czemu cydr jest droższy bo przecież jabłek mamy więcej i są w dobrych cenach. Smak jest tak jak kolega powyżej wspomina.Trochę jak szampan. Jest smaczny. Moja wybranka najczęściej go pije bo za piwem nie przepada
  Tutaj masz taki temat na forum:
  [tu był link do forum kredytowego] Maxi
  Jak jestes ciekawa to kup i spróbuj. Od jednej buteleczki nie zbankrutujesz
 22. Like
  MaxiLager otrzymał reakcję od Kubox w Opinie o przeprowadzonych transakcjach   
  Nick: Patosław

  Opinia: Współpraca i profesjonalizm transakcji, dorównuje tylko moim umiejętnością negocjacji z kapitanem napadniętego statku Ahhrr!

 23. Like
  MaxiLager zareagował na Fuzzik w Najbardziej wydajny komp (bez limitu ceny)   
  Jaki agent xD
 24. Like
  MaxiLager zareagował na ZiggyGG w Najbardziej wydajny komp (bez limitu ceny)   
  Przyznać się! Kto mi nie zabronił?
 25. Like
  MaxiLager zareagował na ZiggyGG w Kappa Army   
  Nawet zwiastun mnie nie zainteresował
   
  Oglądam jego ostatni film RIP
   


Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×