Skocz do zawartości

Matkos

Moderator Działu
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Matkos

 1. odwołanie od banicji

  @tarablinda Patrząc na styl Twoich wszystkich wypowiedzi i słownictwo bana bym podtrzymał. Twoje wpisy na czacie w większości zawierały wulgaryzmy i same głupie teksty. Tak więc, skoro nie wnosiłeś nic ciekawego do dyskusji na czacie, a wręcz przeciwnie, tylko zaśmiecałeś czat, to ja bym bana podtrzymał. Jeśli jakiś moderator jest odmienne zdania, to może odbanować, w moim odczuciu ban pozostać powinien. Pozdrawiam, Matkos.
 2. Perm na czacie Izaka

  @antek9871 Ostatnie zapisy z logów są z maja tego roku i tylko z maja...tutaj nic nie zasługiwało na perma. Zdejmuję bana. [2017-05-03 18:07:32 UTC] antonychmielu: <3 [2017-05-04 19:19:26 UTC] antonychmielu: Dd [2017-05-04 19:22:37 UTC] antonychmielu: 69 [2017-05-04 19:24:25 UTC] antonychmielu: Poka sowe
 3. prosba o UB

  @MATTTTTTZ tego co pamiętam, były to testy do ROG'a moderatorzy wielokrotnie powtarzali na czacie, że wszelkie teksty tego typu, rozpowszechniające info, że ktoś czituje, nie popierając tego żadnymi dowodami będzie skutkowało banem. Nie mniej jednak swoje na banicji przesiedziałeś i daję unbana. P.S. Tylko proszę zapamiętać na przyszłość...wszelkie oskarżenia niepoparte, żadnymi dowodami będzie skutkowało permem już bez możliwości unbana. Pozdrawiam.
 4. Perm ban ;/

  @mundek911e Ja tam też nie widzę w logach nic, co by zasługiwało na perma. Durne teksty owszem, ale nie na perma. Czekam do jutra. Nikt z modów nie napisze to daję unbana. Pozdrawiam.
 5. Prośba o unbana

  @_dryleq "Jesteś głupim hujem i debilem, oraz pies Cię jebał! ahahah " Napisałbym taką wiadomość do Ciebie na czacie...hmmm ciekawe jaka byłaby reakcja Twoja...pewnie byś przyjął to z uśmiechem na twarzy, co nie ? Bo przecież jest błąd ortograficzny i uśmiechnięta emotka!! No to przecież wiadomo, że uśmiechnięte emotki i błędy ortograficzne, to zwiastun tego, że to jest sarkazm i celowa wypowiedź!... Izak wielokrotnie na streamach powtarzał...możesz kogoś nie lubić i nie szanować, Twoja sprawa. Ale na czacie Izaka i on jak my modzi nie zezwalamy na takie zachowania. Piotrek zawsze powtarzał, że by szanować innych i nie wyzywać. W regulaminie nie ma potrzeby zawierać wszystkich rzeczy których nie wolno i co jest złe, bo by miejsca zabrakło aby wszystko wypisać. Takie coś jak szacunek do innych użytkowników czatu jak i innych streamerów jest sprawą oczywistą i nie trzeba wpisywać w to w regulamin. Bana ja Tobie dałem i podtrzymuję go. Ban nie zostanie zdjęty tak jak wcześniej już napisał @Tonik Temat zamykam.
 6. Unban Checiu

  @Checiu Nikt inny z modów się nie udzielił, tak więc bana zdejmuję.
 7. Unban Checiu

  @Checiu Ostatni Twój wpis na czacie u izaka jest z 25 listopada 2016 , więc trochę więcej niż 3/4 miesięcy I nie ma tam nic zasługującego na bana. Jeśli nikt z modów nie ma żadnego dowodu na słuszność bana (no bo może ktoś ma Cię na whisper gdzieś , albo za Twoje wpisy na czacie u innych streamerów/streamerek) to jutro będzie zdjęty ban. Pozdrawiam.
 8. Prawie całe swoje życie na pomorzu - Gdynia, obecnie w podlaskim - Białystok
 9. No witam! Mam na imię Mateusz i jestem 30letnią gimbazą- według licznych hejtujących Izaka - oglądającą Izaka i moderującą mu czat P.S. Nie lubię @Himiodzio bo tak ustawia konkursy u siebie, abym nie wygrywał :v Pomówienia! Nie będę dyskutował z osobą która zajmuje prawie zawsze drugie miejsce!!! ;P - Himiodzio
 10. Witam, Mam do sprzedania klucz cyfrowy na platformę Origin do Fify 18 + klucz DLC. Dodatek nie wiem co zawiera Zapewne jakieś bonusy typu paczki kart czy coś, ale będzie wiadomo dopiero po aktywacji Klucz ogólnie wygrałem w giveaway'u organizowanym przez portal lowcygier.pl i g2a. A skoro i tak nie mam zamiaru aktywować i w to grać to lepiej sprzedać. Płatność przelewem. Po zaksięgowaniu wpłaty klucze wyślę na e-mail bądź pw tutaj, jak kto woli Cena: 150zł (Fifa 18 + DLC) Cena nie podlega negocjacji P.S Jestem moderatorem Izaka, więc nie jestem jakimś anonimowym sprzedającym oraz kontakt do mnie w razie czego łatwo znaleźć Pozdrawiam.
 11. thesweak

  A więc wyjaśnione @thesweak unbana nie ma. Zamykam.
 12. CZARNYxzol_

  No ale przyznał się do obrażania tej streamerki. Za to leciały permy i nie ma unbana.
 13. thesweak

  Jak dla mnie unban się nie należy chyba, że @Maatt zadecyduje inaczej, bo to on bana Tobie dawał. Niestety link do screenshota jest już nieaktywny, więc nie możemy dokładniej treści sprawdzić, jednakże osoby,na które były SS dostawały zasłużonego perma.

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×