Skocz do zawartości

DarkGraphic

Grafik
 • Zawartość

  113
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

Aktywność reputacji

 1. Like
  DarkGraphic zareagował na Himiodzio w Ja,Paczka III Edycja!   
  Witajcie

  Jako, że współpracujemy z Ja,Rockiem warto wspomnieć o jutrzejszej akcji - Ja,Paczka!
  Jest to już III edycja Ja,Rockowej szlachetnej paczki.

  Całość rozpoczyna się już jutro (13.12) od godz. 20:00 i zakończy 17 grudnia o 24:00 - wydarzenie będzie trwało 100 godzin!
  Cała akcja ma na celu wsparcie najbardziej potrzebujących rodzin w Polsce.

  Szczegółowe informacje podane na FB JaRock:
  • Wydarzenie trwa 100 godzin. Rozpoczyna się 13 grudnia o godz. 20:00 na jarock.pl/live/jarock i kończy końcem 17 grudnia.
  • Strona główna → https://japaczka.pl/ (strona japaczka.pl zostanie zaktualizowana do nowej wersji na 3 dni przed startem wydarzenia).
  • W wydarzeniu weźmie udział prawie 40 streamerów jarock.pl oraz kilkoro gości, którzy naprzemiennie będą prowadzić transmisje na żywo.
  • Jak przekazać darowiznę?
      Na stronie japaczka.pl będą opcje przekazania darowizny.
      Podczas wydarzenia, będziecie mogli zakupić cegiełki na wartościowe przedmioty od partnerów akcji. Kupując cegiełki, macie szansę na wygranie              nagrody, do której kupiliście cegiełkę.  Cały zysk z cegiełek oraz darowizn zostanie przekazany na cel charytatywny.
  W poprzedniej edycji zebraliśmy 198 097 złotych! ♡ W tym roku naszym celem jest zebranie 200 000 złotych.
   
  Podczas samej akcji poprzez darowiznę będzie można "wesprzeć" dany team streamera, co musimy zrobić? W treści darowizny dopisać team danego streamera "#teamNICKSTREAMERA", reprezentant (streamer) teamu który wygra zostanie zabrany na galę Szlachetnej Paczki.
  Tymczasowo ujawnionych zostało 14 teamów:
  Kromka #teamkromka MKRR3 #teammkrr3 Brunecia #teambrunecia HighStyled #teamhighstyled Bonkol #teambonkol Bungo #teambungo Blackfireice #teamblackfireice Seto #teamseto Nexos #teamnexos Łosiu #teamlosiu Blondynki też grają #teamblondynkitezgraja MówPoLucku #teammowpolucku Game Troll TV #teamgametrolltv Rock #teamrock Możemy się spodziewać więcej osób z Ja,Rocka, jednak wypisał tylko tych których obecnie podano :).


  Zapraszam do oglądania, brania udziału itd...! Akcja warta tego!
   

   
   
 2. Like
  DarkGraphic zareagował na Himiodzio w Konkurs "Cały ten Rock" - 2 książki z autografem!   
  Czas wrócić na forum z konkursami!
  Otwarcie nowego sezonu konkursowego na forum będziemy rozpoczynać z  dwoma nagrodami - będzie dwóch zwycięzców, każdy z nich otrzyma książkę "Cały ten Rock" (z autografem) autorstwa Remigiusza "RockAlone2k" Maciaszka.

  Konkurs na forum będzie dla każdego, zadanie staraliśmy się dobrać tak, aby każdy mógł wziąć udział!
  Wróciliśmy wreszcie z FORUM 2.0 i liczymy, że będziemy mogli tworzyć dla Was mnóstwo przeróżnych konkursów.
  Czas więc zaczynać!

  Zadaniem konkursowym będzie zrobienie zdjęcie miejsca/stanowiska przy którym najchętniej byś przeczytał/a książkę Rocka. W poście ze zdjęciem wymagany jest dołączony opis dlaczego wybrałeś to miejsce (opis powinien być krótki, maksymalnie 2-3 zdania!). Na zdjęciu obowiązkowo musi widnieć kartka na której będzie znajdował się nick jaki używasz na forum oraz napis  "Forum Ja,Rock! IzakTV".
   
  Zdjęcia wstawiamy poprzez hosting imgur.com, zdjęcie wstawione tam kopiujemy (link powinien wyglądać następująco: "https://i.imgur.com/adres" - uzyskujemy go za pomocą kliknięcia na nasze zdjęcie ppm i wybraniem opcji "pokaż obraz")  i wklejamy do posta (link powinien od razu zamienić się w zdjęcie).

  Czekamy na Wasza pracę!
  Liczę, że tematyka jest na tyle łatwa, że zgłoszeń trochę będzie :).
  Czas na wysyłanie prac do 17:30  9 grudnia 2017r.
   
  Zasady konkursu:
  Przyjmowane są tylko zdjęcia oryginalnej i wykonanej przez Ciebie pracy (wszelakie formy plagiatu będą karane banem i dyskwalifikacją). Tylko pierwsze "zgłoszenie" będzie podlegać ocenie. Na zdjęciu musi znajdować się kartka z Twoim nickiem używanym na forum i napisem "Forum Ja,Rock! IzakTV" Zdjęcie wstawiamy na hosting imgur.com W poście musi się znaleźć - zdjęcie, opis "dlaczego to" (jak najkrócej - 1-3 zdania!). Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie konta na forum (konto nie może być zbanowane). Temat jest moderowany - gdy post z pracą zostanie dodany, administrator w przeciągu 24h powinien post zatwierdzić - od tego momentu będzie on widoczny w temacie (zabronione jest edytowanie posta - sprawdź to co wysyłasz!). Przyjmowanie "zgłoszenia" trwa do 9 grudnia bieżącego roku do godziny 17:30, rozstrzygnięcie konkursu powinno nastąpić w godzinach nocnych tego samego dnia (jeśli wystąpią problemy, administracja zastrzega sobie prawo do przełożenia terminu wyników). Spośród wszystkich "zgłoszeń" zostaną wyłonione dwie osoby. Bierzemy pod uwagę zgodność z tematem, pomysłowość i spełnienie wszystkich wymagań. Modyfikacja zdjęć jest dozwolona tylko w postaci naniesienia motywów poprawiających kolorystykę bądź efekt zdjęcia (mroczny, kolorowy, stłumiony, czarno-biały, szary i inne). Edytowanie struktur bądź elementów zdjęcia jest zabronione (wygładzenie, zmienienie wielkości, dodanie warstw, filtry rozmywające i inne sposoby obróbki zdjęć). Jedna osoba może zgłosić maksymalnie jedną pracę. Wszelkie próby zakładania kilku kont i składania więcej prac na jedną osobę jest zabronione i będzie karane banem na forum, oraz dyskwalifikacją.  Wszelkie próby złamania zasad będą karane dyskwalifikacją z konkursu.  Administracja i moderacja (moderator działu, moderator techniczny, moderator) forum nie biorą udziału w konkursie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w tym temacie. Masz jakiekolwiek pytanie, problem, wątpliwości? Pisz --->Klik<---  

 3. Like
  DarkGraphic zareagował na Himiodzio w IEM 2018 Katowice   
  Już w ten czwartek od godz. 16:00 będzie można kupić bilety na IEMa :).

  Bilety prawdopodobnie będą widoczne na stronie ticketmaster od przyszłego tygodnia.

  Przypominam standardowo, że jeśli chce się mieć pewność większą co do zakupu, radzę wybrać się do jakiegoś empiku (lub innego punktu stacjonarnego) i męczyć sprzedawcę już od 15:45, żeby Wam zerkał na pulę.


  Bilety:
   
  Jeśli nie uda Wam się zakupić biletów w przeciągu 1-2 minut (główny weekend), będą jeszcze min. 2 szanse na zdobycie ich :).
 4. Like
  DarkGraphic otrzymał reakcję od XazzyStream w Wykonam grafikę dla potrzebujących ;)   
   
   
  Zobaczymy co da się zrobić
 5. Like
  DarkGraphic zareagował na Himiodzio w Pierwszy zlot forum jarock!   
  Czerwiec chyba będzie terminem który z góry odpada - okres sesji, (zależnie od roboty) dużego zapierniczu w robocie (wtedy o dziwo trochę osób bierze wolne "ucieknę od tłumów w lipcu i sierpniu) - więc wydaje mi się, że najlepiej nastawić się na lipiec sierpień.
  Czy hotel to dobry pomysł? Wydaj mi się bardziej, że jakiś domek nad jeziorkiem będzie najlepszą opcją + czasem i tańszą opcją.
   
  Jedynie co można już na 100% potwierdzić, że "kierujemy" się w dwie noce: piątek-sobota, sobota-niedziela (tak, aby każdy nie musiał brać wolnego w robocie ).
 6. Like
 7. Like
  DarkGraphic zareagował na Himiodzio w IEM 2017 Katowice   
   
  Ogólnie całości .
  Dzień jeszcze nie minął, ale "godziny ESLowskie" minęły.... Dziwne, wszystko miało być już dziś wiadome .
   
  Ogólnie info powinno (a nawet musi) pojawić się w tym tygodniu, jeśli chcą ominąć ponowne wpisy o krótkim czasie na zakup.
  Dla zainteresowanych kupnem biletów, będzie szansa je dostać przed wigilią.... Nawet zdążycie je dostać do ręki przed wigilią
 8. Like
  DarkGraphic zareagował na BAYT w BushyAxis793   
  Witam! chciałbym polecić swój nowo otwarty kanał na YouTubie. Kanał jest poświęcony serii Gears of War oraz Assassin's Creed. Materiały są wrzucane codziennie(chciałem kilka dziennie ale mam małe problemy z nagrywarką). poniżej link:
   
  https://www.youtube.com/channel/UCuPYYEqtrmlrj7IYMJrEYMQ
   
  Zapraszam serdecznie
 9. Like
  DarkGraphic zareagował na Kubox w Wykonam grafikę dla potrzebujących ;)   
  Na piwo, to mało powiedziane. Jakiś Jack Daniels się przyda
 10. Like
  DarkGraphic otrzymał reakcję od Śliwa w Wykonam grafikę dla potrzebujących ;)   
  Niestety jeżeli chodzi o grafikę w zamian za reklamę na streamach czy YouTube, to zasięg musi być dużo większy
  Większy niż ktoś kto dopiero zaczyna swoją przygodę
   
  Ale życzę powodzenia w tworzeniu dobrego contentu dla nas wszystkich
 11. Like
  DarkGraphic zareagował na Yurti w Wykonam grafikę dla potrzebujących ;)   
  Wiadomo, że na początku zasięg jest niski lecz z czasem będzie rosło. A co do YT to na poprzednim kanale (link do niego moge podać na pw, w razie potrzeby moge napisać z tego kanału do ciebie prywatna wiadomość w celu potwierdzenia moich słów ) miałem po 1.5k wyświetleń a filmiki wstawiałem z mało popularnej gry. Jako iż wszystko poświęcone jest League of Legends jestem pewien że popyt będzie większy a o tym jaką pomoc uzyskałem od grafika na pewno wspomnę nie raz .
 12. Like
  DarkGraphic otrzymał reakcję od BAYT w Wykonam grafikę dla potrzebujących ;)   
  Zaczęło się od stworzenia ramki pod kamerę i tak po kilku dniach powstał layout do gry wiedźmin 3
   
  https://www.youtube.com/watch?v=Ql0CekDXzfw
   
  Oglądalibyście?
 13. Like
  DarkGraphic zareagował na Himiodzio w Grafika   
   
  Czyli "przyjmujesz" zlecenia na forum/PW i potem jeśli chcesz umieszczasz je w komentarzach etc...
  Masz tutaj linki do naszych grafików :
  DarkGraphic
  Krol
   
   
  Sprawdź sobie oba tematy - będziesz dzięki temu wiedział o co biega .
  Jeśli będziesz planował stworzyć temat na nowo, zgłoś swój pierwszy post (wtedy ten temat przeniosę do kosza).
 14. Like
  DarkGraphic otrzymał reakcję od Kubox w Wykonam grafikę dla potrzebujących ;)   
  Logo dla WSNT

   


 15. Like
  DarkGraphic zareagował na G2A_Team w g2a.com Użyty Klucz   
   
  Witaj !
   
  Jeśli taka sytuacja miałe miejsce, prosimy o niezwłoczny kontakt z naszym dziełem support podając adres email użyty do złożenia zamówienia jaki i numer zamówienia (zaczynający się na 8*************). Nasi specjaliści czekają na Pańską wiadomość pod adresem [email protected]
  Z naszej strony możemy zagwarantować szybkie zajęcie się tą sprawą i jak najszybsze jej rozwiązanie.
   
  Pozdrawiam,
   
  Jake
  G2A Team
 16. Like
  DarkGraphic zareagował na Kubox w Forum - Nowa nadzieja   
  Kto co lubi - tutaj już się nie mieszam
   
  Nie, chodzi mi bardziej o myszki, stojaki, różne bajery dla graczy. Ani to nie problem techniczny, ani to związane z Twichem. Wszystko siedzi w ogólnych.
 17. Like
  DarkGraphic otrzymał reakcję od Himiodzio w Wykonam grafikę dla potrzebujących ;)   
  Najnowsza grafika na naszego Facebooka
   

 18. Like
  DarkGraphic zareagował na Glock w Forum - Nowa nadzieja   
  Patron Rocka Bronz. BRONZ. Co to jest?! Ani to po naszemu, ani po angielsku. 
   
  Proponowałbym zmianę rang na: Złoty Patron Rocka, Srebrny Patron Rocka, Brązowy Patron Rocka.
 19. Like
  DarkGraphic zareagował na Himiodzio w Czego w tej chwili słuchasz ?   
  Gdy człowiek się w kimś zakochuje, towarzyszy mu świetne uczucie...
  Jednak gdy ktoś często obcuje z muzyką i zdarzy mu się trafić właśnie na jego kawałek życia...
  W sumie są to dwa różne uczucie, które w sobie łączą jedno... Miłość do czegoś .
   
  Jeśli da się te dwie rzeczy połączyć, co nam wyjdzie?
  Ja znam odpowiedź .
   
   
  https://www.youtube.com/watch?v=f3WxjIJRKXE
 20. Like
  DarkGraphic zareagował na Liptonex w Forum - Nowa nadzieja   
  ^done, lepiej ?
 21. Like
  DarkGraphic zareagował na Rock w Battlefield 1   
  https://www.youtube.com/playlist?list=PLhSBw7mO1U1drk7uhFZBZlqR-XhrH8tUi
   
  Z alfy mam siedem nagrań, czyli na dzień 31.07.2016 zostało jeszcze jedno do publikacji.
 22. Like
  DarkGraphic otrzymał reakcję od Shinra w Wykonam grafikę dla potrzebujących ;)   
   
   
  Zobaczę co da się zrobić w wolnej chwili
 23. Like
  DarkGraphic zareagował na PoznanskaPyra w Informacje na temat forum   
  25.07
  -usunięcie systemu reklam i hotlinków
  -ogólne porządki
  -przygotowanie nowego działu forum
  -zmiana baneru 
 24. Like
  DarkGraphic zareagował na PoznanskaPyra w Informacje na temat forum   
  22.07
   
  -Zmiana grafiki po prawej stronie
  -Usunięcie zalegającego gametrackera
  -Usunięcie grupy Twitch
 25. Like
  DarkGraphic zareagował na Broda ty w Regulamin grupy Facebook "Ekipa JaRock"   
  Dlaczego istnieje ta grupa?
  Od kiedy istnieje inicjatywa, pomysł, portal pod nazwą JaRock postanowiliśmy uruchomić grupę na Facebooku gdzie Wy - widzowie poszczególnych youtuber'ów albo streamer'ów, użytkownicy forum albo strony - możecie wymieniać się informacjami, rozmawiać na najróżniejsze tematy, zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi 
  Jednak, by to wszystko dobrze działało potrzebne są nam regulaminy, zasady oraz wyjaśnienie tego, jak ta grupa funkcjonuje. Wklejać możecie najróżniejsze dyskusje - czy to dotyczące nowych gier, czy coś zabawnego związanego z grami albo jeżeli chcecie się pochwalić fanartem lub własną pracą (gameplaye z CSa się nie liczą)
   
  Czego nie mogę tutaj robić?
  Wystarczy przestrzegać tzw. netykiety - czyli zbioru dobrych zasad panujących w internecie, na forach, w grupach 
  Mówiąc wprost - nie spamujemy, nie wyzywamy, nie trollujemy i nie przesadzamy w tzw. kappie albo sarkazmie, który rozumie jedynie autor postu. Użytkownicy, którzy nadmiernie publikują posty ze swoich własnych stron internetowych, podejrzane linki, agresywne treści lub powielane tysiące razy pytania mogą być z grupy usunięci. Proste zasady i proste podejście do osób je łamiących
   
  Dlaczego mój post zniknął?
  A może w ogóle się nie pojawił? Ze względu na dużą liczbę postów, najróżniejszych spambotów szalejących po Facebook'u zdecydowaliśmy się na pełną moderację postów   
  Wszystkie nim zostaną opublikowane są weryfikowane przez moderację - z góry nie akceptowane są posty, w których ktoś pyta o to czy "ruszy" mu jakaś nowa gra, spam, zaproszenia na kanały live albo YouTube. Grupa służy rozmowom, wymianom zdań, poglądów, a nie reklamie lub sprawom technicznym.
   
  Widzę zło! Spam! Złe linki albo obrazy!
  To dobrze. Reaguj. Kliknij opcję obok komentarza i wybierz ZGŁOŚ, następnie takim buraczkiem zajmą się nasi "ogrodnicy"   
   
  Dlaczego mój kolega nie został przyjęty do grupy?
  Wejścia do grupy też weryfikujemy - najczęściej po to, by wyeliminować spamboty. Jednak nie akceptujemy podań takich osób, które posiadają konto na Facebooku od niedawna oraz którzy dołączyli do kilkudziesięciu grup na Facebook'u. Staramy się zminimalizować ilość osób niepożądanych w grupie, czasami niestety bywa, że ktoś zostanie zignorowany tylko ze względu na dołączenie do FB np. tydzień temu   
   
  Czy mogę zostać moderatorem?
  Ciekawe, że o to pytasz Znamy Cię albo jesteś kimś kogo wielu zna na JaRock'u? Nie? No to po co Ci moderator? Szukasz władzy nad innymi i poczucia wyższości? To nie tutaj Rangę moderatora na grupie posiadają jedynie osoby zajmujące się JaRock bezpośrednio - strimerzy, członkowie redakcji, obsługa techniczna.
   
  Dostałem bana na grupie. Sorry. Mogę unban?
  Nie.

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×