Skocz do zawartości

HONDA

Użytkownik
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

HONDA ostatnio wygrał w dniu 22 Październik 2015

HONDA ma najbardziej lubianą zawartość!

O HONDA

 • Ranga
  Początkujący
 • Urodziny 10/11/1996

Informacje podstawowe

 • Gra w jaką grasz najczęściej?
  Counter Strike
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Chłodzenie na asrock z77e-itx

  Żadne chłodzenie cieczą w twoim budżecie nie jest dobrym pomysłem. http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-thermalright-hr-02-macho-rev-b-517031/ Na tej płycie większość nie będzie kompatybilne. Trzeba oddzielnie dokupować backplate. Ewentualnie jak przerobisz minimalnie ten od chłodzenia, przeszlifujesz ect krzywdy nie zrobisz ani płycie ani coolerowi. Jeśli chodzi o ciężar chłodzenia na tej płycie to płyty itx są bardziej odporne na takie chłodzenia ponieważ mają więcej mocowań na mniejszej powierzchni i już sama mniejsza powierzchnia daje tu im przewagę od atx. U mnie np w starym PC płyta była dość mocno wygięta, z tego powodu nic przykrego mnie nie spotkało.
 2. Procesor

  Nie będzie ograniczał. Jeśli nie masz zamiaru rozwinąć tematu to kup 6400, nie będzie ograniczał. Ja osobiście kupił bym 6600. Względów chyba nie muszę wymieniać.
 3. Usterka/Gwarancja

  Proszę może się przydać https://uokik.gov.pl/kontakt.php JEśli chodzi o wymianę urządzenia na inne nie jest to takie proste. Procedura wygląda mniej więcej tak "Warto zapamiętać, że sprzedawca nie ma prawa do wysyłania klienta do serwisu, jeżeli ten zdecydował się złożyć reklamację u niego (tzn. zdecydował się skorzystać z gwarancji sprzedawcy”). To konsument decyduje, czy chce skorzystać z gwarancji i złożyć reklamację w miejscu wskazanym w karcie gwarancyjnej („gwarancja producenta”), czy też powołać się na zasady rękojmi i zgłosić reklamację do sprzedawcy, u którego był dokonywany zakup." oraz " W przepisach obowiązujących przed 25 grudnia 2014, można było złożyć sprzedawcy reklamację, z tytułu niezgodności towaru z umową. W nowych przepisach zmieniło się nieco nazewnictwo i wszystkie zapisy dotyczące zasad rękojmi zamieszczono w Kodeksie Cywilnym. Zgodnie z nimi sprzedawca ponosi odpowiedzialność przed kupującym za wszelkiego rodzaju „wady”, które mogą mieć postać wady fizycznej lub wady prawnej kupionego towaru konsumpcyjnego." Wada fizyczna również, możesz domagać się gwarancji bo np uważasz że GPU zostało wykonane z kiepskiej jakości materiałów i uległo uszkodzeniu. Jeśli chodzi o wgrywanie systemu ect, proponuje uważnie przeczytać kartę gwarancyjną co rozwieje wszelkie wątpliwości. Kieszenie dysków w laptopach raczej nie są plombowane wiec gwarancja nie powinna zostać utracona. Wymiana sprzętu na inny bądź zwrot pieniędzy podlega ustawowo po 3 krotnej awarii w.w sprzętu. Możesz pomarzyć że sprzedawca z alledrogo zrobi to dobrowolnie.
 4. Wymiana podzespołów

  Ja uważam i uważałem zawsze karty od zielonych. To głównie kwestia gustu. Nvidia spisze się w grach lepiej. Za to w obliczeniach bezprecedensowo AMD. W sytuacjach typu "Jakaś strzelanina, większa akcja oglądając masę benchmarków zauważyłem że zieloni się lepiej spisują".
 5. Allegro Kradzież

  W KRK ani w PSSP nie powinnien się znaleźć. Jeśli postępowanie policji czy prokuratury w tej kwestii będzie takie jakie przewiduje czyli "Mandat Karny" ew Kara Pieniężna czy zadośćuczynienie. Nie znajdzie się w żadnym rejestrze a już jeśli to w KSIP. W rejestrze karnym gromadzi się m.in. - prawomocnie skazanych za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe; - prawomocnie skazanych za wykroczenia na karę aresztu. ( art. 1 ust. 2 ustawy o Krajowym Rejestrze Karnym) Policja może nie chcieć przyjąć doniesienia bo (Art. 119. § 1. Kto kradnie lub przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą, jeżeli jej wartość nie przekracza 250 złotych,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.) Ale ta kwestia jest dyskusyjna i mimo to powinni wszcząć postępowanie w takich przypadkach, trzeba dać im do zrozumienia że jest złodziejem, założę się że to nie pierwszy raz tego typka.
 6. Wymiana podzespołów

  Jeśli chodzi o ddr4 to ten gość http://www.purepc.pl/pamieci_ram/test_ddr3_vs_ddr4_jakie_pamieci_ram_wybrac_do_intel_skylake?page=0,19 chyba wystarczająco wyczerpał temat. Obecnie nie ma różnicy. A nie wiem czy dla 5-8fps opłaca się płacić 400zł więcej. Ale to tylko twoja decyzja. Poprzednia generacja charakteryzuje się większymi zastosowaniami użytkowymi. Główna jego zaleta to to 5-8fps. Nie jestem obecnie czasowy, wręcz przeciwnie. Ostatni miesiąc to wręcz męczarnia. W październiku debatowaliśmy nad tym z pyrą, stwierdziliśmy wspólnie że obecna generacja niczym sie ma do opłacalności czy korzyści wydajnościowych. Wzrost wydajności jest marginalny. Wnioskując po moich wieloletnich doświadczeniach z intelem, myślę że jestem dość obeznany. Dobra opłacalność zaczyna się od 3 generacji w górę i to nie zawsze. Pisałem artykuł na temat procesorów, wspominałem tam o prawie Moore'a warto się zapoznać. Jak mówiłem, ja bym poczekał na nową generację. To co masz kręcił bo masz potencjał sprzętowy, nie widzę tu przeszkód. Po co szaleć jak twój obecny procesor z lekkim OC a nawet bez spokojnie pociągnie gtx970. Z nVidia też sprawa dyskusyjna. Ja osobiście zmienię kartę jeśli nvidia pójdzie w HBM'y. Podsumowując, między tymi dwoma generacjami nie ma większej różnicy. Jeśli składasz w pełni nową jednostkę wrzuć tam 6600k. Odradzam modernizacje tego PC bądź zmianę sprzętu na taki który już niebawem będzie przestarzały. Znając życie i tak nvidia wyskoczy z serią nowych kart w pierwszym kwartale 2016r. Ja zainwestuję w gtx1080 bo ciekawi mnie HBM. Poczekał bym na nową serię kart GTX to na 100% Pisząc to byłem pod wpływem alkoholu. Za wszelkie błędy uprzejmie przepraszam i postaram sie naprawić.
 7. Wymiana podzespołów

  Ta generacja nie jest warta świeczki, zbyt mały przyrost wydajności. Ja czekam na następną, zobaczymy czym intel się popisze
 8. Allegro Kradzież

  Nie zostanie W papierach zostaje jeżeli byłeś np w Areszcie tymczasowym
 9. Wymiana podzespołów

  6600k ale gra nie warta świeczki. Za te pieniądze zasilacz z lepszym certyfikatem=lepszymi kondensatorami itd
 10. Allegro Kradzież

  Dostanie karę pieniężną i kuratora
 11. Allegro Kradzież

  Koniecznie zgłoś doniesienie na policję w najbliższych dniach. Nie ma co zwlekać (Conditio sine qua non) Warunek konieczny. Daj spokój z tymi 200zł. Chodzi bardziej o to, aby ten człowiek wiedział co grozi mu za takie poczynania. Nawiasem mówiąc, miałem sprawę o hackerstwo. Dzięki swojej głupocie gość który ukradł mi skonto Steam (Zaufałem) Niestety. Wzbogacając się o 200zł moim kosztem, stracił serwerownie CS wartą około 2tys może więcej + 600zł które miał na portfelu serwerowni. Chociaż panowie na innych forach mieli ubaw wydając jego pieniądze na serwery metina czy innego badziewia. Sprawa została umorzona, ale byłem ponad prawem. Teraz bym go pozwał bo nie warto marnować miesiąca na takiego idiotę.
 12. Allegro Kradzież

  O tym jaka to szkodliwość czynu nie decyduje policja tylko prokurator. Art. 115 Par.2 K.K uwzględnia kryteria pomiaru stopnia szkodliwości czynu. Jest to wykroczenie. Policja musi przyjąć doniesienie nawet jeśli nie chce. Proponuję wnieść do prokuratury doniesienie o popełnieniu przestępstwa.
 13. Allegro Kradzież

  Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. § 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy. § 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego. Art. 287. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych lub zmienia, usuwa albo wprowadza nowy zapis danych informatycznych,podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
 14. Wymiana podzespołów

  Nie rozumiem powodu wymiany tego procesora. Ta i5 spokojnie uciągnie karty do gtx 970. Zasilacz jeśli nie zależy ci na modularności to taki http://tiny.pl/ggt68. Chociaż ten BQ też jest okej. BQ moja ulubiona firma zasilaczy mimo to brał bym kwiatka. Jedyne co bym tu zmienił to kartę graficzną i zasilacz. Jak będzie kasa będzie można inwestować. Na twojej obecnej płycie OC tego i5 to jakieś 3.6ghz może 3.7ghz zabawa z blck może więcej, zegary na sztywno, turbo sztywno. Wtedy spokojna twoja rozczochrana że uciągnie gtx 980
 15. Posiadam np 850 Pro, wyśmienity dysk. Ojcu do lapka chyba wrzuciłem z tego co pamiętam 840 Pro. Oba spisują się b dobrze. Planuje doinwestować w black2 dual drive z czystej ciekawości. Ale mam niestety inne wydatki, przestój w interesie się zakończy będą ciekawe rzeczy Jutro edytuje i złożę coś dla babci.

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×