Skocz do zawartości

MassQet

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez MassQet


 1. MassQet zazdroszczę wylosowanego youtubera.

  Mam wrażenie że dostałem osobę której połowa filmów to wycinki z live.  :P 

  no ale nie ma co narzekać trzeba zrobić coś fajnego.  :) 

  Dlaczego  :D ? Graba nie jest typowym YouTube'rem tylko Streamerem  :)


 2. Serio..:blink: ? Kilka słów na temat 1-zadania

  -Z góry dziękuję Ikaros za dobre słowo. Co do poświęcenia czasu zajęło mi to ok 10-12 godz + 1-2 godz na zbieranie materiału ważącego 14GB.

  -Muzyka dobrana prosto z kanału ESL'a bardzo mi przypasowała,każde przejście jest dopasowane co do klatki względem ścieżki dźwiękowej.

  -Jak mówisz materiał jest dynamiczny - bo taki miał być , przesiąknięty akcją na scenie oraz na widowni nie przecząc że dodałem wiele rzeczy od siebie takich jak pokazanie spodka, nagród, expo czy targów.

  -Na końcu nie mogło zabraknąć oczywiście zachęcenia do przybycia na następną imprezę w formie sloganu :)

  -Jakość oczywiście niepowalająca z powodu wycinków które miały tylko 720p i to słabo renderowane.

  Jednakże po obejrzeniu kilkanaście razy wrzuconego już na YT materiału wyłapałem kilka nieznośnych błędów dotyczących kadrowania, które poprawił bym teraz w 5min przez co mi przykro - bo miało być perfect.

   

  Materiału miałem spokojnie na 3-4min. Chciałem zamieścić w filmie dużo więcej, ale stwierdziłem że zajmie mi to dużo czasu i wątpiłem żeby ktoś aż tak pracował nad tym projektem, zważając na to że to nie miało być mistrzostwo świata, więc postanowiłem zmieścić się w jednym utworze muzycznym. Dlatego uważam moją pracę za niepełną.

   

  Moi Rywale?

  Pater - Chyba nie bardzo zrozumiał sens i cel tego zadania.

  Manti - Słowa Ikarosa wszystko tłumaczą

   

  Grupa CS:GO ?

  Glock - Jego wyżej napisanej wypowiedzi nie będę komentował. Jego prace - Według mnie Forumowicz chyba często za dużo mówi dziwnych rzeczy jakby SCI FI, ponadto IMO posiada nikłe umiejętności oraz znajomości w dziedzinie montażu.

  Kaadzik - Wie raczej o co w tym wszystkim chodzi, zna podstawy i próbuje wykorzystać wszystko na co pozwalają mu jego umiejętności.

   

  Licze na ostrą rywalizację z Kaadzikiem.

  To tyle :)


 3. Jejku, musisz chyba troszkę zbastować, może w następnych edycjach (bez urazy,odnoszę się do Twojej niesubordynacji co do powieżonego zadania) specjalnie dla Ciebie będzie zadanie by posklejać gifa. z obrazków jpeg. wtedy dasz sobie radę i nikt nie będzie musiał czytać Twoich zbędnych zażaleń. Pozdrawiam :)

   

  Kaadzik, Glock, ile na oko czasu zajął wam cały ten projekt ?


 4. Extra wyzwanie, pomysł też dobry trzeba mieć . Termin mógłby być przedłużony do 24godziny, 18paź, z racji że mieli byśmy dwa pełne weekendy na pracę a wtedy jest najwięcej wolnego czasu ale nie wiem czy możemy to spekulować :)  Do Pracyy !

   

  Jeszcze takie pytanko, czy nie ma żadnej możliwości aby kochani Youtube'rzy z ekipy Jarock mogli udostępnić swoje własne oryginalne materiały nagrane na IEM 2015?

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×