Skocz do zawartości

MassQet

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez MassQet

 1. [Grupa] Zadanie pierwsze

  Dlaczego ? Graba nie jest typowym YouTube'rem tylko Streamerem
 2. [Grupa] Zadanie pierwsze

  Do pracy !! Życzę dużej kreatywności i pomysłów !
 3. Ogólne dyskusje na temat bitw na intra

  Gdzie to nasze zadanie ??
 4. Ocena Subiektywna - Początek

  Serio.. ? Kilka słów na temat 1-zadania -Z góry dziękuję Ikaros za dobre słowo. Co do poświęcenia czasu zajęło mi to ok 10-12 godz + 1-2 godz na zbieranie materiału ważącego 14GB. -Muzyka dobrana prosto z kanału ESL'a bardzo mi przypasowała,każde przejście jest dopasowane co do klatki względem ścieżki dźwiękowej. -Jak mówisz materiał jest dynamiczny - bo taki miał być , przesiąknięty akcją na scenie oraz na widowni nie przecząc że dodałem wiele rzeczy od siebie takich jak pokazanie spodka, nagród, expo czy targów. -Na końcu nie mogło zabraknąć oczywiście zachęcenia do przybycia na następną imprezę w formie sloganu -Jakość oczywiście niepowalająca z powodu wycinków które miały tylko 720p i to słabo renderowane. Jednakże po obejrzeniu kilkanaście razy wrzuconego już na YT materiału wyłapałem kilka nieznośnych błędów dotyczących kadrowania, które poprawił bym teraz w 5min przez co mi przykro - bo miało być perfect. Materiału miałem spokojnie na 3-4min. Chciałem zamieścić w filmie dużo więcej, ale stwierdziłem że zajmie mi to dużo czasu i wątpiłem żeby ktoś aż tak pracował nad tym projektem, zważając na to że to nie miało być mistrzostwo świata, więc postanowiłem zmieścić się w jednym utworze muzycznym. Dlatego uważam moją pracę za niepełną. Moi Rywale? Pater - Chyba nie bardzo zrozumiał sens i cel tego zadania. Manti - Słowa Ikarosa wszystko tłumaczą Grupa CS:GO ? Glock - Jego wyżej napisanej wypowiedzi nie będę komentował. Jego prace - Według mnie Forumowicz chyba często za dużo mówi dziwnych rzeczy jakby SCI FI, ponadto IMO posiada nikłe umiejętności oraz znajomości w dziedzinie montażu. Kaadzik - Wie raczej o co w tym wszystkim chodzi, zna podstawy i próbuje wykorzystać wszystko na co pozwalają mu jego umiejętności. Licze na ostrą rywalizację z Kaadzikiem. To tyle
 5. Wyniki/Bitwa/Losowanie

  Jejku, musisz chyba troszkę zbastować, może w następnych edycjach (bez urazy,odnoszę się do Twojej niesubordynacji co do powieżonego zadania) specjalnie dla Ciebie będzie zadanie by posklejać gifa. z obrazków jpeg. wtedy dasz sobie radę i nikt nie będzie musiał czytać Twoich zbędnych zażaleń. Pozdrawiam Kaadzik, Glock, ile na oko czasu zajął wam cały ten projekt ?
 6. Wyniki/Bitwa/Losowanie

  Na jakiej podstawie to stwierdziłeś... ?
 7. Wyniki/Bitwa/Losowanie

  @EDIT Dałem w poście link ale usunąłem, ponieważ nie jestem przekonany czy mogę już go opublikować? Tu się kłania właśnie to pytanko do organizatorów?
 8. Zadanie pierwsze [Grupa bez_CSGO]

  Jak tam Ludziska, powysyłane filmy ?
 9. Zadanie pierwsze [Grupa bez_CSGO]

  Extra wyzwanie, pomysł też dobry trzeba mieć . Termin mógłby być przedłużony do 24godziny, 18paź, z racji że mieli byśmy dwa pełne weekendy na pracę a wtedy jest najwięcej wolnego czasu ale nie wiem czy możemy to spekulować Do Pracyy ! Jeszcze takie pytanko, czy nie ma żadnej możliwości aby kochani Youtube'rzy z ekipy Jarock mogli udostępnić swoje własne oryginalne materiały nagrane na IEM 2015?
 10. Intra

  Stare ale daje do ocenki i skomentowania . https://www.youtube.com/watch?v=4up3l8fYYlQ https://www.youtube.com/watch?v=Envu5MuvTrU
 11. 3 Edycja - zapisy!

  Zgłaszam swoją chęć na udział w Bitwie na Intra. Przeczytałem regulamin i zarazem zgadzam się ze wszystkimi rzeczami tam zamieszczonymi.

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×