Skocz do zawartości

kacper3355

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O kacper3355

 • Ranga
  Nowy

Informacje podstawowe

 • Gra w jaką grasz najczęściej?
  Counter Strike
 1. PROBLEM Z CS:GO

  Nawet przy tych 3 gb ramu CS GO nie powinno mu wywalać do pulpitu. To nie Crysis @szczepanskip na początek sprawdź spójność plików gry i daj znać czy coś się zmieniło.
 2. Czołem. W tym temacie wypisujcie napotkane problemy techniczne z czwartym Falloutem - może wspólnie uda się je rozwiązać. Swoją drogą, zapraszam do przeczytania mojego artykułu na temat czterech najpopularniejszych problemów technicznych z pecetową wersją Fallout 4. Wiem,że to tylko ułamek problemów jakie występują w F4 ale od czegoś trzeba zacząć - denerwuje mnie w jaki sposób ludzie oceniają tę grę (przez pryzmat optymalizacji i błędów) a nie biorą pod uwagę tego co ma do zaoferowania. Wg. gra (przynajmniej po 15h) nie jest zła, ba, a nawet ciekawa.
 3. Hejo, news który napisaleś jest już dość przestarzały Staram się nie wrzucać czegoś, co było już gdzie indziej prawie tydzień temu. "Artykuł" drugiego użytkownika to recenzja na 30 słów, a takiego czegoś nie opublikujemy @Śliwa Zapraszam! Tak jak pisałem wcześniej, jeszcze przez niecały tydzień nie będzie zbyt dużo artykułów, ale od następnego tygodnia ruszamy pełną parą Dopinam wszystko na ostatni guzik i dobieram ekipe
 4. @Kubox Na początek ruszymy z giveway'ami, które powinny trochę rozpromować stronę. Chciałbym, żeby powstała społeczność, w której gracze dzielą się swoimi tekstami między innymi. Coś jak blogi. W przeciwieństwie do innych stron tego typu nie pojawi się tu zbyt dużo newsów - tylko te najważniejsze. Chciałbym skupić się na recenzjach, wspominkach starych gier, ciekawostkach, promocjach, eSporcie i "muzyce growej", gdzie wspominamy najlepsze soundtracki z gier PS. Pierwszy giveway już ruszył, zapraszam do wzięcia w nim udziału!
 5. @Ziggy G&G Zawsze możesz założyć konto i naskrobać coś w wolnej chwilii Tak jak mówiłem wyżej, nie musisz nigdzie pisać. Możesz założyć konto i pisać, ale zanim wpis pojawi się na stronie głównej zostanie pierw sprawdzony przez moderatora.
 6. Jasne, że nie Możesz pisać co chcesz i kiedy chcesz. Podeślij próbkę swojego tekstu na [email protected] Jeśli nie masz czasu na częste pisanie, to po prostu zarejestruj się na stronie i od razu będziesz mógł pisać, tyle że zanim Twój wpis się pojawi na stronie głównej, musi zostać sprawdzony przez moderatora
 7. Witajcie. Poszukuję osób, które chcą sprawdzić się jako redaktor na stronie o grach. Ogólny zamysł tej strony jest taki, że każdy może się zarejestrować i publikować swoje materiały na temat gier komputerowych (oczywiście po moderacji). Co opublikujesz, zależy tylko od Ciebie. Możesz dodawać recenzje, wspomnienia starych gier, newsy, cokolwiek! Ideą tej strony jest stworzenie społeczności graczy (w przyszłości wystartujemy z forum). Różnica pomiędzy pełnoprawnymi redaktorami (których poszukuje) jest taka, że nie muszą oni czekać na akceptacje wpisu w przeciwieństwie do zwykłych użytkowników. Spytacie pewnie, co oferujemy w zamian. Co tydzień organizujemy givewaye kluczy do gier dla autorów jak i czytelników (rozpoczniemy, gdy zbierzemy kilku czynnie udzielających się redaktorów). Są to dwa osobne givewaye, dwie gry tygodniowo. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na [email protected] i w załączniku dołącz próbkę swojego tekstu. Pisząc dla nas, musisz zaakceptować regulamin. PS. Jak pewnie zauważyliście po linkach, chodzi o stronę SDGR.pl.

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×