Skocz do zawartości

Kwasek

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Kwasek

 • Ranga
  Nowy

Informacje podstawowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Witam. Niedawno kupiłem i zainstalowałem grę Pillars of Eternity. Przez kilka godzin grało mi się wyśmienicie. W końcu zrobiłem sobie przerwie. Jakież było moje zdziwienie, kiedy po ponownym włączeniu gry przyciski "kontynuuj" i "wczytaj zapis" były szare i mogłem jedynie kliknąć "nowa gra". Podobnie działo się później. Zawsze po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu gry, wszystkie zapisy znikają, choć przed wyłączeniem można je jeszcze było zobaczyć. Poszperałem trochę w internecie za poradami. Okazało się, że folder, w którym gra gromadzi zapisy wypełnia się poprawnie zapisami i pozostają one w tym folderze także po wyłączeniu gry. Jednak Z jakiegoś powody gra "widzi" tylko te zapisy, które powstały w ciągu bieżącej sesji. Po ponownym uruchomieniu gry zapisów nie da się wczytać. Próbowałem wielu rzeczy, lecz nic nie pomogło. Grę mam na Steamie i nie pokazują się żadne aktualizacje do zainstalowania, więc nie ma żadnych niezainstalowanych patchów.
 2. Zbyt mała wydajność komputera

  Już wiem w czym problem. Rozdzielczość była ustawiona na automatyczną i to powodowało spowolnienie gry. Ustawiłem na FHD i wszystko śmiga na full detalach.
 3. Zbyt mała wydajność komputera

  https://www.youtube.com/watch?v=wUG7AgIcRJw To znalazłem na youtube. Cała konfiguracja się zgadza. Jak widać wszystko chodzi płynnie, a u mnie o jakiejkolwiek płynności można pomarzyć. Sytuacja jest raczej dziwna z uwagi na to, że komputer jest zupełnie nowy. Przy najbliższej okazji spróbuję zabrać go do serwisu i może znajdzie się jakaś rada, jeżeli tutaj nikt się z czymś takim jeszcze nie spotkał.
 4. Zbyt mała wydajność komputera

  Mogę prosić o jakieś porady na temat tego jak przeinstalować system? Co zrobić, żeby nie pousuwały się jakieś programy niezbędne do prawidłowej pracy komputera? Szukałem różnych poradników, ale mam bardzo małe doświadczenie w tych sprawach i wolałbym być pewien tego co mam robić.
 5. Zbyt mała wydajność komputera

  Sterownik jest zainstalowany. Nie wiem jak sprawdzić temperatury podzespołów, ale nie sądzę aby były przegrzane kilkanaście sekund po uruchomieniu komputera.
 6. Witam. Wczoraj kupiłem nowy komputer i zainstalowałem na nim grę Dying Light. Gra Niemiłosiernie tnie się nawet na najniższych ustawieniach. Już w menu, gdy chcę ruszyć myszką, jej przemieszczenie się jest opóznione o prawie sekundę. Nie instalowałem na komputerze niczego, oprócz tej gry i drive boostera 2.4 do zaktualizowania sterowników. Byłem pewien, że komputer spełnia wymagania. Nawet używałem różnych porównywarek sprzętu w internecie i wynikało z nich, że nie mam powodów do obaw. Na innym komputerze z gorszym procesorem na średnich ustawieniach wszystko działa bezproblemowo. Na nowym komputerze nawet mniej wymagająca gra - Call of Juarez: gunslinger nie pracuje płynnie. Konfiguracja komputera: Procesor: Intel Core i7-4720HQ Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 960M RAM: 16GB System operacyjny: Windows 8.1 Co może być przyczyną tego problemu i jak mogę go rozwiązać?
 7. Czy pójdzie mi [Nazwa gry]

  Gra: Dying Light Procesor: Intel Core i7-4720HQ Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 960M RAM: 16GB System operacyjny: Windows 8.1 Rozdzielczość: 3840x2160 Jakość szczegółów: Niskie
 8. Witam. Grając w grę Tomb Raider gra często zawiesza się na 20-30 sekund. Nie ma znaczenia na jakich ustawieniach gram. Nawet na ultra wszystko chodzi płynnie, a komputer spełnia doskonale wszelkie wymagania. Jednak w zupełnie losowych sytuacjach gra zatrzymuje się i muszę czekać. Zdarza się to co kilka minut, więc jest niezwykle uciążliwe. Czy ktoś wie co może być przyczyną problemu i jak mu zaradzić?
 9. Czy pójdzie mi [Nazwa gry]

  Dragon age: Inkwizycja Procesor: i7-3770 3.40 GHz Karta graficzna: AMD Radeon HD 7700 Series RAM: 8 GB System operacyjny: Windows 8 Rozdzielczość: 1920x1080 Nie wiem czego oczekiwać. Jeżeli gra może pójść, to proszę o porady co w ustawieniach graficznych zmienić aby gra wyglądała przyzwoicie i nie klatkowała zbyt często.

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×