Skocz do zawartości

Fuzzik

Technik Sprzętowiec
 • Zawartość

  3,767
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  96

Wszystko napisane przez Fuzzik

 1. Prośba o unbana u króla Izaka

  Typ dostał perma za takie coś? xD
 2. IEM 2019 Katowice

  Zanim napisałem tego posta to sprawdzałem i było kilka typów do kupienia, karnetów nie było, fakt, ale te jednodniowe były.
 3. Polityka

  Samorządowe to tam ciul, można je potraktować ino jako sondaż. Bo zmieni się niewiele raczej.
 4. brak opcji "boku"

  Mi mobile payment przeniosło do boku i zadziałało normalnie jak zawsze.
 5. battlefielde 4

  Google.com wie. Ale no coś od siebie napiszę, wyłącz "Mantle" w ustawieniach grafiki czy tam gdzie to jest. PS Następnym razem, nawet jak jesteś 10-letnim dzieckiem, weź to jakoś porządniej napisz, chociaż jedno zdanie i tytuł poprawnie napisz.
 6. [Temat ogólny] Ciekawostki od pyrki

  Ja tam mam kupny Win8.1, zupdatowany do Win10 i sobie chwalę Zawsze można zostać studentem z dostępem do Microsoft Imagine
 7. [Temat ogólny] Ciekawostki od pyrki

  Grunt, że jest profesjonalne oświetlenie A taką szafkę to bym przygarnął. Zmieniając temat, wspominałeś o porzuconym pomyśle Intela o GPU, lecz z tego co widać jedna zdecydują się wejść na ten rynek, ale ze dwa lata jeszcze to pewnie poczekamy na pierwsze egzemplarze.
 8. [Temat ogólny] Ciekawostki od pyrki

  Tyle to ja na śniadanie składam, Ciekawi mnie tylko jedno, po co zamazałeś ceny?
 9. Co to za obudowa i dyski? TV ma wejście cyfrowe, jakie? Btw. przyjdź bliżej daty zakupu, ceny mogą się zmienić więc no...
 10. Jak chcesz streamować obraz statyczny to będzie ok, jak jakikolwiek ruch to i tak nie dasz rady, więc nie przejmuj się o spadek wydajności, bo ten procesor i tak jej nie ma PS Zły dział, przenoszę.
 11. Aktualizacja win 10

  Aktualizacja nie stworzyła tej partycji, ta partycja istnieje na twoim dysku od zainstalowania systemu, tworzy się przy przydzielaniu miejsca na partycję systemową, jest w celach ochronnych i inne bzdety. Po prostu dziwnym trafem system uznał, że ci ją pokaże, choć pewnie i tak nie mógłbyś nic na niej zapisać etc. Skoro poradziłeś sobie to zamykam.
 12. Komputer pod grę Overwatch

  Pisz w jednym temacie... Zamykam.
 13. Zestaw PC pod Overwatch

  Wersja nieco bardziej oszczędna to podmiana na i3 8100 + GTX 1050Ti. Jeśli komp tylko pod tę grę to polecam wywalić HDD a zostawić tego SSD, 256GB starczy na system i Overwatcha + kilka mniejszych gier, a SSD daje fajnego boosta do ładowania systemu, gier, wgl szybkości pracy kompa. Buda, zasilacz, RAMy, no tu średnio jest co lepszego wygrzebać, można ew. przyżydzić na MOBO, ale wątpię by to była gra warta świeczki.
 14. Zestaw PC pod Overwatch

  Co znaczy budżetowy? I na kiedy ten zestaw?
 15. Zestaw 3k.

  Dostosuj się do wzoru.
 16. Zestaw PC .

  Ten zestaw trochę mi wygląda na taki "Wrzucę najdroższe GPU/CPU/MOBO, bo to jest łatwe w zdefiniowaniu i uważam, za ważne podzespoły, a resztę wylosuję spośród proponowanych".
 17. Polecam wymianę zasilacza. Jest to, że tak powiem nie polecana jednostka, z różnych powodów, których przykłady znajdziesz w internecie, m. in. gdzieś np. na elekrodzie był kiedyś temat "czarna lista zasilaczy".
 18. Na Twitchu polecam przełączyć się na HTML5 zamiast Flasha, lepiej działa.
 19. Dysk D - Problem

  Ziomeczki, a co wy na to by po prostu w zarządzaniu dyskami pomniejszyć wielkość np. systemowego, a powiększyć D? Oczywiście tu pojawia się pytanie czy jest to możliwe, czyt. jaki masz dysk i jak dokładnie jest on podzielony.
 20. Dzisiejszy Streaming na YouTube

  A co za problem złapać taką od tyłu, związać ręce i nogi, a potem rozciąć nożyczkami ubrania? Działa zawsze. No chyba, że jest się takim chuderlakiem jak Glock, to wtedy trochę ciężko może być. Lecz w takich wypadkach pomaga chloroform, wtedy nawet wiązać nie trzeba, a nożyczki będą tylko formą ułatwienia, bo i bez nich rozebranie będzie banalnie łatwe. Co to tematu tych martwych subów, polecam zobaczyć co się stało u Huśka.
 21. Dzisiejszy Streaming na YouTube

  Powiem tak porównaj sobie widownie na YT, na filmach, w telewizji, kinie, grach, muzyce, sztuce. Co ma większe grono odbiorców? Rozrywka z niskim poziomem kultury czy taka z wyższym? Chyba już znasz odpowiedź na swoje pytanie.
 22. Komputer do 3,7k

  Zawsze więcej wydajności na przyszłość.

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×