Skocz do zawartości

Śliwa

Moderator
 • Zawartość

  3,219
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  73

Śliwa ostatnio wygrał w dniu 23 Grudzień 2017

Śliwa ma najbardziej lubianą zawartość!

O Śliwa

 • Ranga
  Madridista
 • Urodziny 01/12/1997

Informacje podstawowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1,920 wyświetleń profilu
 1. IEM 2018 Katowice

  Hala główna tylko dla CS proszę, reszta niech się gdzie indziej gniecie. Himi, Virtusi z Fnatic w 1/2 grali w 2015 roku w Katowicach W 2016 w ćwierćfinale. I na pewno nie było tak głośno jak w Krakowie, z resztą nie ma się o co spierać, ważne jest, że polscy kibice to najlepsi kibice. Jedyną poważną konkurencją dla nas byli ostatnio fani z Blast Series i standardowo kibice z Kolonii.
 2. IEM 2018 Katowice

  Nie sądzę, żeby gdziekolwiek mogło być głośniej niż w Krakowie, nawet w Katowicach. Byłem, mam porównanie i PGL wypadło głośniej. Zapewne żaden inny turniej długo tego nie przebije Z pewnością nie w USA czy Anglii, gdzie widownia jest cicha i mało żywiołowa. Ostatnio tylko Blast Series wzniósł się na podobny poziom co Kato czy Kolonia. I najlepsze w Kato czy Krakowie było (i jest) to, że kibicuje się każdemu teamowi, niezależnie czy to VP czy nie, każdy jest wspierany. Polscy kibice są najlepsi nie tylko na arenach siatkówki czy piłki ręcznej
 3. IEM 2018 Katowice

  Świetny format, taki powinno się stosować na największych turniejach. Brawo ESL!
 4. Dzisiejszy Streaming na YouTube

  Tylko i wyłącznie Ty zmieniłeś kierunek tej dyskusji, więc pewnie Ty wiesz na co Poza tym - mów, że macie 200 i 400 subskrybentów, a nie widzów, bo w praktyce to dwie zupełnie różne rzeczy A cd. głównego wątku, to odnoszę wrażenie, że im większa patola na ekranie, tym większa popularność. I winni temu są ci, którzy takie coś oglądają, nie wspominając już o dotacjach.
 5. Reprezentacja Polski w piłkę nożną

  Oby, innej opcji nie przewiduję. Chłopaki na pewno się zepną, wiedzą o co grają. Ewentualne baraże to z pewnością nie jest to, o co walczyli.
 6. IEM 2018 Katowice

  Jakość kiepska, ale jest.
 7. IEM 2018 Katowice

  No ta, ale po co żyć przeszłością, nastały nowe czasy, wciąż rozpamiętujemy sukces VP z 2014 roku, a powinniśmy trzeźwo patrzeć na teraźniejszość i najbliższą przyszłość. Pod względem organizacji technicznej ESL stoi w miejscu niestety, co znacząco wpływa na komfort odbioru.
 8. IEM 2018 Katowice

  Co przez to rozumiesz? Paradoksalnie to właśnie major od Eleague cieszył się największą popularnością Jeśli tylko ESL ogarnie się i nie będzie w sumie godzinnych przerw technicznych, to jestem pozytywnie nastawiony. Choć nie sądzę, by w tym roku Kato dostały majora.
 9. IEM 2018 Katowice

  No i jakby na potwierdzenie moich słów - kolejny major będzie organizowany przez Eleague, tym razem w Bostonie. I dobrze, należy im się, bo jakość produkcji tegorocznego majora w Atlancie była świetna, zwłaszcza jeśli porównamy ją do eventów od ESL czy choćby ostatniego krakowskiego turnieju. Chodzi mi o stronę techniczną - czyli brak przerw, problemów, narzekań zawodników na kiepskie serwery/sprzęt. Widzów będzie max. około 7000, a to już więcej niż w przypadku Eleague Atlanta - to również na plus (choć do widowni z Polski to im daleko będzie). Do stycznia już właściwie niedaleko, jest na co czekać
 10. IEM 2018 Katowice

  Nie sądzę, żeby w Kato byl major. Jeśli Valve zachowa dotychczasowy schemat, to kolejny major będzie miał miejsce na początku przyszłego roku, ale w Ameryce, nie Europie.
 11. [Temat ogólny] Ciekawostki od pyrki

  Eee jakieś sensowne wytłumaczenie tego wyboru?
 12. Niee, nie coś, co można wygooglować. Ale poziom trudności ok, to się dopiero w liceum/technikum robi
 13. Zakaz wstępu dla gimbusów.
 14. Temperatury/Zużycie i7-4790k.

  Możesz spróbować wyłączyć ten program i sprawdzić czy to coś pomogło.
 15. PGL Major Kraków 2017

  A do tego znając zamiłowanie Polaków do złocistego trunku - nic dobrego z tego wyniknąć nie może Mało ważne, istotne, że jutro startują pierwsze mecze, będzie co oglądać

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×