Skocz do zawartości

Mariush

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Witam, poszukuję vlogerów / osób które mają kamerę z okolic Krakowa, którzy byli by zainteresowani współpracą. Chciałbym zrealizować pewien projekt, serii kilkunastu wspólnych vlogów. Zależało by mi na minimum 5 osobach. Poszukuje osób które mają trochę czasu żeby obgadać scenariusz przed nagraniem filmu na skype. Z poczuciem humoru oraz możliwością spotkania się od czasu do czasu. Bardzo proszę o kontakt.
 2. Teleturniej MuzykoMania

  mam pewną koncepcję dotyczącą finału ale jest zbyt wcześnie żeby o tym mówić. Na razie próbuje nawiązać współpracę z innymi youtuberami i czekam na odezw. mam nadzieję że seria się przyjmie i będzie kontynuowana na moim kanale. co do dykcji, wiem że muszę nad tym popracować. nawet robię kilka ćwiczeń na dykcję. Problem natomiast jest taki, że ja się stresuję przed kamerą pewnie dlatego że nagrywam od niedawna. Myślę że będę się poprawiał stopniowa z odcinka na odcinek. Im więcej będę nagrywał tym lepiej mi to będzie wychodzić.
 3. Teleturniej MuzykoMania

  cześć, skoro można mówić tu o swojej twórczości postanowiłem napisać wam o moim pomyśle. Mam nadzieję, ze zainteresuje to potencjalnych widzów oraz osoby które chciały by ze mną współpracować. Był bym wdzięczny także za opinie oraz propozycję co mogę poprawić w kolejnych odcinkach. kilka słów o serii. MuzykoMania to program w którym zapraszam Youtuberów do wspólnej zabawy, zadając im pytania związane z muzyką. Seria jest wzorowana na znanych teleturniejach telewizyjnych ale przeniesiona na standardy yt. Zadaniem gracza jest udzielenie odpowiedzi na 10 pytani, do dyspozycji ma trzy koła ratunkowe „telefon do przyjaciela, zmianę pytania i pół na pół”. Walutą w programie są lajki. Za każdą dobrze udzieloną odpowiedź gracz dostaje 100 lajków, za niewykorzystanie kół ratunkowych dostaje jeszcze po 50 lajków. Punkty zostają następnie podliczone a osoby które zgromadziły największą liczbę lajków zostaną poproszone o wzięcia udziału w finale, gdzie naprzeciwko siebie stanie trzech uczestników którzy zgromadzili największą ilość punktów.
 4. Czy ktoś zna nutkę?

  dobre prawie się nabrałem
 5. Zaprezentuj swój kanał

  Nazwa kanału / nazwa konta: Mariush Mario MałyWielkiŚwiatVlog Tematyka kanału: vlogi, materiały poświęcone muzyce O kanale: Swój kanał traktuje jako formę przedstawienia siebie i swoich zainteresowań. Dlatego ciężko określić go jednym słowem. Skupiam się głównie na vlogach i materiałach poświęconych muzyce. Choć także interesują mnie filmy czy książki. Na swoim kanale skupiam się przede wszystkim na dwóch seriach Muzykoholicy ( w której opowiadam o każdej dobrej muzyce typu Rock, blus, pop, jeez ) oraz serię RAPort ( w której omawiam wszystkie zagadnienia dotyczące hh ) Polecane filmy: http://www.youtube.com/watch?v=GmOXu9wA2H4 http://www.youtube.com/watch?v=Z87zPaceeZs Link do kanału: http://www.youtube.com/channel/UCwOu4qHXuJ_ZNY8iyrAhN-A

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×