Skocz do zawartości

czkalaka147258

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O czkalaka147258

 • Ranga
  Nowy
 • Urodziny 04/12/1999

Informacje podstawowe

 • Gra w jaką grasz najczęściej?
  Counter Strike
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Problem z PS3

  U ciebie raz w tygodniu a u mnie raz na 15 minut :/ Sformatowałem konsole, myślałem że to coś pomoże jednak nic to nie dało :/
 2. Problem z PS3

  W menu mi się nie zacina, ogólnie w grach też nie ale o to chodzi że podczas grania po chwili zawiesza się całkowicie konsola bez żadnych wcześniej oznak (spadku klatek). Myślałem że to może jakiś problem ze spójnością plików, czy po formatowaniu konsoli system zainstaluje się sam?
 3. Problem z PS3

  Chciałbym również dodać iż to nie może być jakakolwiek wina gier ponieważ u kolegi wszystko ładnie idzie . Myślałem o przeczyszczeniu konsoli od środka i teraz nasuwa się pytanie, jak wyczyścić konsolę od środka.
 4. Problem z PS3

  Witam, mam ostatnio problem z konsloą PS3 super slim, otóż konsola zawiesza się podczas gry nawet mniej wymagającej, tvn player także nie działa, midnight club: los angeles zacina się od czasu do czasu a GTA V powoduje iż tekstury zanikają całkowicie i konsola zawiesza się po 15 minutach gry. Chciałbym wiedzieć co zrobić w takiej sytuacji?
 5. Driver San Francisco

  Witam mam problem a mianowicie po zakupieniu cd-action razem z grą "Driver San Francisco" po ściągnięciu jej z uplay i zainstalowaniu wyskakuje mi jakiś update który się pobiera... jednak po pobraniu takowego updete'u w uplay wyskakuje mi iż do działania tejże gry potrzebna jest aktualizacja, wciskam "ok" po chwili przekierowuje mnie do strony gdzie aktualizacja się pobiera... chcąc zainstalować pobrany plik... "System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu.
 6. Karta graficzna

  Sorki że tak długo się nie dozwywałem, temat jest już do zamknięcia, użyłem drugiej karty wszystko już na szczęście działa dzięki wam bardzo.
 7. Karta graficzna

  Mam pytanie a mianowicie podłączając komputer stacjonarny do monitora, monitor nie wyświetla obrazu (jest czarny ekran). Teraz nasuwa się pytanie, jak sprawdzić czy moja krata graficzna jest zepsuta, zdejmując budowę, czy istnieje taka możliwość?
 8. Technikum informatyczne

  Hehehe dzięki ziomeczku bardzo mnie uspokoiłeś teraz wiem że CHYBA pójdę na ten kierunek no CHYBA że pójdę do liceum ale tego nie jestem pewien, tutaj także mam dylemat.
 9. Technikum informatyczne

  Nie chciałbym zajść do technikum gdzie wszyscy będą rozmawiać o czymś czego ja nie rozumiem czytając opinie obawiam się że nic z tego kierunku nie wyniosę. Dzięki ziomeczku za twoją opinię jestem coraz bardziej podjarany tym tematem, chciałbym umocnić swoją wiedzę wchodząc na ten kierunek. Pomyślę o tym, jeszcze raz dzięki ziomeczku.
 10. Technikum informatyczne

  Informatyka bardzo mnie interesuje, chciałbym wiedzieć tylko czy w takim technikum trzeba mieć mega pojęcie o tym kieunku czy po prostu idzie się tam z nie wielką wiedzą po to aby się nauczyć. Jak wiadomo w gimnazjum informatyka to prosta nauka a raczej zabawa w wordzie. Ziomeczku ja bym chciał tylko wiedzieć czy takie technikum jest aby się nauczyć czy aby już wiedzieć.
 11. Technikum informatyczne

  Zwracam się z prośbą do was o waszą opinię wobec technikum informatycznego, chciałbym wybrać się na taki kierunek, jednak mało znam się na tym, więc dlaczego chcę się wybrać na taki kierunek? Informatyka bardzo mnie interesuje, ale nie chciałbym pójść do szkoły gdzie niczego nie rozumiem, teraz zwracam się do was z prośbą co ja powinienem wiedzieć? Chciałbym sprawdzić czy nie jestem aż takim matołem.
 12. Dzięki ziomeczku zadziałało jak trzeba
 13. Po ściągnięciu w promocji darmowej gry z origin - dead space mam problem. Przy instalacji, dokładnie przy 25% wyskakuje mi błąd - DirectX Setup Error: the cabinet (.cab) file is not signed. Teraz zwracam się z prośbą do was czy mi pomożecie, niestety pierwszy raz się spotykam z takim problemem i już kompletnie nie wiem con robić :/
 14. Darmowe gry na Origin - temat zbiorczy

  Ja mam pewien problem a dokładnie przy 25% instalacji wyskakuje mi błąd directx setup error, pomożecie???
 15. Jaką konsolę lepiej kupić ? PS4 czy PS3 ?

  Właśnie tylko dla tego chciałbym kupic ps3, dla exclusivów. Dość dużo już pieniędzy odłożyłem na ps4 troche mi jeszcze brakuje ale to już są groszowe sprawy, także myślę że poczekam jeszcze z zakupem ps4. Chodzi mi po głowie jeszcze taka myśl iż jak już zakupię ps3 to po roku ta konsola diametralnie stanieje i kiedy będę ją próbował sprzedać to... eh, nie będzie już nic warta.

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×