Skocz do zawartości

Liptonex

Administrator
 • Zawartość

  453
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  20

Aktywność reputacji

 1. Like
  Liptonex otrzymał reakcję od DarkGraphic w Forum - Nowa nadzieja   
  ^done, lepiej ?
 2. Like
  Liptonex otrzymał reakcję od ale123 w Cywilizacje pozaziemskie?   
  Krucjaty były prowadzone pod przykrywką nawracania, bo inaczej Turcy by zalali Europe więc kolejny raz się drogi Zbyszku mylisz. Poczytaj trochę o panowaniu Sulejmana i w ogóle o czasach Osmanów, w tamtym okresie to właśnie Watykan był spoiwem Europy i właśnie dzięki temu może właśnie masz szansę nazywać się Zbyszek, a nie Sadam. Wszelkiego rodzaju myślenie monokazualne czyli jednoprzyczynowe jest złem, nie można myśleć kategoriami, że jeśli jednej instytucji by nie było to bylibyśmy 300 lat do przodu, właśnie dzięki temu 'zacofaniu' jak to nazywasz jesteśmy 300 lat do przodu, bo nie panują światem Osmanie a obecni Turcy, dzisiaj byś se nie napisał, że instytucja meczetu jest zła, bo byś został w jednej chwili rozszarpany przez radykałów. Co do Ameryki, to ludzie tam nie żyli? Nie było tam kościoła, mieli idealne warunki, żeby być te 300 lat do przodu. Poczytaj, a przede wszystkim posłuchaj/popytaj wielu uczonych jaką rolę miał kościół w historii człowieka. Już nie wspominam nawet o naszej historii, 30 lat temu w dużej mierze dzięki kościołowi wywalczyliśmy wolność. Moja dalsza dyskusja nie ma tutaj sensu, bo jeśli ktoś żyje takimi stereotypami nie zagłębiając się chociaż odrobinę w historie, to i tak takiego człowieka nie przekonam. Co do kościoła, owszem nie był idealny, miał swoje wady, ale też dużee plusy.
 3. Like
  Liptonex zareagował na Fuzzik w Ogólnie o polityce   
  Otworzyłem właśnie własne centrum sondażowe, 100% pewne źródło, zapraszam.
  Sondaże u Fuzzika
   
  PS Sytuacja w Polsce zmienia się z sekundy na sekundę.
 4. Like
  Liptonex zareagował na muniek777 w Ogólnie o polityce   
  Każdy kto chociaż trochę interesuje się polityką wiedział o tym, że Petru to drugi Tusk tylko w stroju owieczki. Te "dwie różne partie" nie połączyły się tylko dlatego, że Nowoczesna miała szanse dostać głosy ludzi, którzy nie chcieli głosować ani na PO ani na PiS. Tak też się stało. Gdyby Nowoczesna połączyła się z PO razem dostali by tyle samo co dostało samo PO.
 5. Like
  Liptonex zareagował na Himiodzio w [Wyniki] Finał 3 edycji Bitw na Intra   
  Tak więc już mogę dodać też kilka swoich słów .
   
  Jak wiecie, 3 edycja powróciła po roku przerwy!
  Odnośnie samego sposobu przeprowadzenia 3 edycji, jestem zadowolony... Niestety jak to bywa, podczas wyskoczyło kilka kwestii, które jakoś rozwiązaliśmy - choć lekki posmak "tego czegoś" został.
  Ta edycja jest dla mnie wielkim podsumowaniem, tego co dotąd się nazbierało .
  W tej chwili jestem już pewny, co jeszcze trzeba zmienić/dodać, tak aby w 4 edycji wszystko jeszcze bardziej (lub lepiej) wyglądało .
   
  Co do prac finałowych...
  Jestem z nich zadowolony - patrząc na tą edycję, są fajnym zakończeniem 3 bitwy.
  W przypadku finału, jestem o tyle zadowolony, że to nie mi oceniać wtedy te prace .
  Ponownie przekonałem się, że Kaadzik specjalnie robi coś takie, co zapisuje się w mojej pamięci (wspominając dotąd jego intro z ME) - tym razem był to fragment z Alana Wake i przenikającym go innym obrazem  .
  Dokładnych analiz nie będę robił, bo już nasze jury w jakiś sposób to zrobiło.
   
  Mogę jedynie gratulować wygranej Glockowi i zarazem też pogratulować 2 miejsca Kaadzikowi.
  Panowie wreszcie nadszedł czas kiedy to dostaliście się do finału i pokazaliście co potraficie : ).
  Kaadzik napisał, że to prawdopodobnie koniec jego ogólnie z intrami... Bardzo dobrze! Nie będę miał już takich wyrzutów jak przy ME : D - żartuję Liczę, że jeszcze kiedyś zawitasz w BnI!
   
  Teraz ostatnia sprawa...
  Co do kolejnej edycji... Będzie i nawet nie za rok! To mogę Wam obiecać!
  Jest pewna kwestia (związana tym razem głównie z bitwami) nad którą muszę się ostro zastanowić.
  Nie jest to nic związanego z metodami regulaminu i zasad (te kwestie są już rozpisane i przed edycją 4 zostaną wprowadzone).
  Obiecuję, że podejmę najlepszą z dostępnych opcji!
  Zrobię wszystko, żeby bitwa wróciła jak najszybciej!
  Liczę, że będzie to połowa stycznia (jeśli wybiorę opcję nr 2) - dam jeszcze znać o tym jak najprędzej.
   
   
  Tak więc teraz nastał czas chwilowego odpoczynku i przymusowej 2 tygodniowej pauzy.
   
  Więcej info soon! Trzeba szukać nowy...
   
  BnI #4
 6. Like
  Liptonex zareagował na Glock w Ogólne dyskusje na temat bitw na intra   
  Dzięki Kaadzik za rywalizację, chociaż Ty zrobiłeś wszystkie filmy. Nie ukrywam, że była to najgorsza edycja z wszystkich i chyba każdy zdaje sobie z tego sprawę. Mam nadzieję, że Himi i Ikaros wyciągną wnioski i będzie taka zabawa jak przy poprzednich. Chociaż nie wiem czy czasem też nie był to mój ostatni występ, bo podobnie jak u Kaadzika zasób czasu się kończy, a i też czuć jakieś wypalenie.
   
  Ustosunkuję się do oceny jury: tak apropo muzyki - Nexosie, mówisz o oryginalności, a dajesz film z typową muzyką z filmów growych. Serio oryginalność? Właśnie mam wrażenie, że nasze prace akurat muzykę mają dobrą. W co drugiej pracy jest właśnie taka elektryczna, a Ty to podajesz jako przykład oryginalności? Co do tego co widzisz - hmm, nazwijmy to robieniem tego co jury każe. Nie ukrywam, że to co podałeś jest lepsze, ale to zupełnie inny rodzaj tworzenia. Mieliśmy zrobić intro i intro zrobiliśmy.
   
  Flamy dzięki za to opracowanie. Zaskoczyłeś mnie.
   
  Graba - 32-52 sekundy to wymóg zadania.
 7. Like
  Liptonex zareagował na Kaadzik w Ogólne dyskusje na temat bitw na intra   
  Na wstępie chciałbym oficjalnie pogratulować Glockowi zwycięstwa (nota bene zrobiłem to prywatnie już wcześniej ) i praktycznie jednogłośnego zaskarbienia sobie serc jurorów.
   
  Chciałbym ogłosić, że to był mój ostatni udział w bitwach, a dalsze tworzenie przeze mnie intr, nie licząc małych wyjątków, również się kończy. Te 3 edycje to był świetnie spędzony czas, dzięki któremu poznałem kilku bardzo fajnych ludzi, a oprócz tego pozwoliły mi one na rozwinięcie swoich umiejętności w montażu i doszlifowanie swojego warsztatu. Jak to mówią do 3 razy sztuka i za trzecim razem właśnie udało mi się nareszcie wyjść poza etap finału grupy Himiodzia, spełniając tym samym swój główny cel
   
  Głównymi powodami mojego "odejścia" są: kurczący się z prędkością światła zasób mojego wolnego czasu, który nie pozwala mi na robienie zadowalających mnie filmów, a także spadek formy w tworzeniu. Dotarłem po prostu do pewnej granicy, której nie umiem już przekroczyć, zachowując jednocześnie "swój własny styl".
   
  Nie pozostaje mi nic innego jak podziękować za świetną współpracę, dobrą rywalizację i fajną atmosferę przez te lata i chciałbym życzyć wszystkiego dobrego "przyszłym pokoleniom" uczestników bitw
   
  Pozdrawiam,
  Kaadzik
 8. Like
  Liptonex zareagował na Fuzzik w Ogólnie o polityce   
  Wystąpienie, to oczywista oczywistość, nie ma o czym mówić, ale polecam zwrócić uwagę na reakcję różnych osób w ławach.
  https://www.youtube.com/watch?v=OK4maOASQIs
 9. Like
  Liptonex otrzymał reakcję od HONDA w Ogólnie o polityce   
  Już za 4 lata PO będzie rządzić, a za 8 PiS i tak do usranej śmierci .
 10. Like
  Liptonex zareagował na Fuzzik w Sonda forumowa - wybory parlamentarne 2015   
  Panie i Panowie za równo tydzień będziemy już po wszystkich i zdecydujemy kto będzie zasiadał w parlamencie.
  Zapraszam zatem do głosowania w sondzie na kogo zamierzacie oddać swój głos.
   
  Na wszelkie rozmowy zapraszam do tematu Ogólnie o polityce.
   
  Na koniec uwaga, jeżeli nie jesteście przekonani do głosowania to lepiej nie idźcie na wybory w ogóle, wyjątkiem jest sytuacja, gdy przymierzacie się do oddania głosu na partię Koalicji Odnowy Rzeczpospolitej Wolność i Nadzieja - nie zastanawiajcie się, stawiajcie krzyżyki
   
   
   
   
   
  PS Soldier, nie bierz wszystkiego do serca.
 11. Like
  Liptonex zareagował na Fuzzik w Ogólnie o polityce   
  PO nie ma szans na wygranie w przyszłych wyborach, czego by nie zrobili, podobnie jak było z Komorowskim.
  Nie mam bladego pojęcia skąd Petru ma takie poparcie. Nie potrafię tego pojąć. Ziomek pojawił się z dupy i w pierwszym sondażu z nim miał ~15% czy tam więcej, wtf? Teraz dają mu jakieś 7%. Jeżeli to nie jest manipulacja to ja już nie wiem co się z tą Polską dzieje. Jego fenomen jest dla mnie dziwniejszy niż fenomen Kukiza. Media, media i jeszcze raz media.
  Tutaj jakaś wczorajsza sonda uliczna. 
  37% PiS
  24% PO
  15% Zjednoczona Lewica
  6% KORWiN
  5% Kukiz'15
  5% PSL
  4% NowoczesnaPL (Petru)
   
  Taki rozkład jestem w jakimś stanie zrozumieć, lecz te 15% dla ZL też coś dziwnie wygląda. SLD nie ma imo aż takiego poparcia, prędzej bym się tego spodziewał po PSL, które rządzi w większości lokalnych urzędach.
  Jeśli by rzeczywiście tak wyglądały wybory, to PiS będzie musiał iść do koalicji z lewicą, bo koalicja 4 partii nie ma szans na powodzenie i będzie tak jak 8 lat temu, że rząd się po 2 latach rozsypie i będą przedwczesne wybory.
 12. Like
  Liptonex zareagował na ZiggyGG w Ogólnie o polityce   
  Fuck logic
   


  Ostatni akapit jest mistrzowski...
   


 13. Like
  Liptonex zareagował na Fuzzik w Ogólnie o polityce   
  To jest polityk, którego można szanować, rządzi twardą ręką i każdy jego ruch jest przemyślany. Gdyby Polska miała takiego człowieka na wysokim stanowisku, to na pewno nie płakałbym z tego powodu.
 14. Like
  Liptonex zareagował na Broda ty w Cenzura oraz artykuły na JR.   
  Rzucam sarkazmami?
  Robię dokładnie, to co ty robisz w swoich komentarzach na Disquss - wchodząc na twój profil znalazłem bardzo ciekawe rzeczy, między innymi wyzywanie od męskich członków.
   

   

   
    Posty z cyklu "jesteś debilem, bo się ze mną nie zgadzasz". Czemu mielibyśmy tutaj akceptować kogoś takiego? Właśnie za podobne podejście dostałeś bana na system komentarzy.
   
  To są twoje komentarze z disqussa. Na każdym kroku gwiazdor'zenie, ukazywanie swojej wyższości, podkreślanie swojego wyższego poziomu i ogólne chodzenie z nosem zadartym do góry. Ktoś postanowił ci przywalić i teraz musisz o tym opowiedzieć całemu światu. Przeglądając twój profil Disquss widzę bardzo dużo długich komentarzy. Co z tego skoro prawie wszystkie przypominają walenie drugiej osoby po głowie młotkiem z cyklu "czemu ty buraku nie chcesz przystać na moje argumenty".
  Przykładem jest kolejne zdanie - Podoba mi się twoja hipokryzja jak i niektórych tutaj. - wszystkich, chciałeś napisać? Bo ty z nikim nie potrafisz się zgodzić patrząc na twój profil Disquss. Spędzisz pół dnia na produkowaniu swoich kontrargumentów, które druga strona po prostu nie przyjmie i nie zmieni swojego zdania... Przeraża mnie ten zapał, kiedy ktoś lubi siedzieć pół dnia i kogoś wałkować, by zmienił zdanie. Naprawdę.
   
  Zapraszam cię na TSa do nas - możemy porozmawiać. Masz odwagę? Ja nie widzę problemu. Po prostu mam inne zdanie niż ty i nie jesteś kimś kogo argumenty do mnie przemawiają. Zablokowałem ci dostęp, bo irytuje mnie twoje podejście, podobnie innych użytkowników. To nie jest cenzura. Wchodzisz do pubu, rozmawiasz z ludźmi, kilka osób stwierdza że jednak nie chce z tobą rozmawiać, obsługa bierze cię za fraki i wyprasza. A ty wchodzisz ponownie... Tak teraz wyglądasz. Tyle.
 15. Like
  Liptonex zareagował na Glock w Ogólnie o polityce   
  W Stanach 95% populacji to cudzoziemcy tak jak to Fuzzik określił. Nie chcę żadnych arabów w kraju. Nie chodzi o to, że przybywają z innego kraju, tylko o to, że oczekują niewiadomo czego. Mieszkanie, praca, gotówka dla uchodźców? Taką pomoc to lepiej dla tych biedniejszych rodaków...
 16. Like
  Liptonex zareagował na muniek777 w Ogólnie o polityce   
  Panowie, to co oglądamy to się nazywa Hijra, czyli podbicie jakiegoś terytorium przez zwykłe zasiedlenie. Zaczęło się od ich proroka szmat czasu temu i teraz mamy powtórkę. Najśmieszniejsze (albo raczej najtragiczniejsze) jest to, że witamy ich z otwartymi rękami... 
 17. Like
  Liptonex otrzymał reakcję od Fuzzik w Ogólnie o polityce   
  Soldier, wybacz ale właśnie dostałeś się na listę top 3 i... tego forum. Co mają Meksykanie, Chińczycy, Japończycy w USA do problemu który teraz nas spotyka, wymieniłeś grupy społeczne, które nie mają trudności z asymilacją, a muzułmanie mają, takie USA otwarte, że samo narobiło smrodu na bliskim wschodzie, a nie chcą przyjmować tych ludzi, nie chcą rozumiesz? Nawet Polscy Muzułmanie nie chcą tych ludzi, bo wiedzą, że to jest dzicz. Soldier z Ciebie taki bezstronny człowiek, jak z Komorowskiego poliglota, i proszę nie dyskutuj już więcej na ten temat bo tylko się błaźnisz przed zacnym gronem tego forum. Owszem są normalni muzułmanie, ale niestety oni są mniejszością, nikt nie kontroluje kto przyjeżdża do Europy, ISIS otwarcie mówi, że przerzuca swoich 'żołnierzy' do Europy i jest to tylko kwestią czasu, aż znów dojdzie do jakiegoś wielkiego zamachu, może i w Polsce. Na szczęście u nas się nie zatrzymają, bo nie mamy dobrego socjalu, idę protestować o ich wolność, żeby nie trzymali ich w Polsce wbrew ich woli, niech jadą do Niemców . http://wpolityce.pl/swiat/241186-awantura-na-imigranckim-pontonie-muzulmanie-wyrzucili-chrzescijan-za-burte - Tacy ludzie płyną do Europy, oni nie dadzą się zasymilować.
  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/499849,tomasz-siemoniak-o-uchodzcach-niemcy-nie-powinni-nas-uczyc-solidarnosci.html - > tutaj głos rozsądku ze strony PO.
  http://wpolityce.pl/historia/264691-polscy-muzulmanie-odwracaja-sie-od-uchodzcow-nie-mamy-mozliwosci-lokalowych-zeby-ich-przyjac - > A tak rodzimi muzułmanie, chcą ich w kraju, bo dobrze wiedzą jak to się skończy, odbije się to na dobrych muzułmanach.
  Soldier i jeśli bawią Cie takie inicjatywy jak marsz niepodległości, to masz w głowie baniak z kapustą, czy dla Ciebie wszystko co narodowe to ONR czy inna Młodzież Wszechpolska ? W większości na tym marszu to rodzice z dziećmi, chcący uczyć swoje pociechy historii własnego kraju i zwykli ludzie, którzy chodzą do pracy, a nie łyse łby ze stadionu jak to chcesz przedstawić, no ale zapomniałem wyborcy PO, mają dziwne poczucie wyższości, zresztą tak jak mieściuchy względem wsi, gówno mają i w portfelu i w głowie, a najwięcej mają do powiedzenia, jacy to oni nie są światowi -> to jest cebula Soldier, a nie chęć dbania o własny zakątek kraju. I nie próbuj zamazywać mi obrazu, jacy to biedni i pokrzywdzeni ludzie, matki z dziećmi - 90% to mężczyźni w wieku 20-25 lat, którzy otwarcie mówią, że jadą po socjal, gdyby jechali tylko tam gdzie jest spokój, to by zostali w 1 przystanku swojej wędrówki w Turcji, ta sama religia, w kraju pokój, no ale tam trzeba pracować . I nie prowadźmy dalej tej dyskusji, bo ja znajdę 1000 tabeli, badań, żywych przykładów, że racja leży po mojej stronie, a ty będziesz tylko sypał ludziom piach w oczy i walił slogany nie potwierdzone żadnymi faktami. 
   
  Za wszelkie błędy i pisownie przepraszam, piszę z komórki i do tego z pracy .
 18. Like
  Liptonex zareagował na Fuzzik w Ogólnie o polityce   
  Rzecz w tym, że ci ludzie wcale nie chcą pracować czy nawet żyć z zasiłków na nasz koszt. Oni wolą jechać do "bogatszych" krajów, które stać na kilkakrotnie wyższe "wynagrodzenie" za bycie uchodźcą niż w naszej cebulowej jak wspominasz Polszy. Wczoraj Korwin nieźle zagiął lewaków w PE mówiąc, że gdyby w Polsce i Europie zlikwidować zasiłki dla takich ludzi to by wgl nie było problemu z nimi, jak on to powiedział "śmieciami ludzkimi". A jeśli chcą pracować, to czemu nie zostali na Węgrzech gdzie aktualnie są bardzo przyjemne warunki do pracy, niskie podatki (zapewne będą jeszcze niższe w przyszłości) ect.
  Po 2gie mówisz, że dać im prace, mieszkanie i sprawa rozwiązana. Czemu mamy dawać luksusowe warunki do życia ludziom, którzy pochodzą z totalnie innego środowiska, często z brudnymi papierami, po których nie wiemy czego mamy się spodziewać. ISIS wspominało nie raz, że wśród uchodźców mają swoich ludzi, może to być fake, oczywiście, ale może to być prawdą i tylko oni to wiedzą.
  Możemy przyjąć uchodźców, spoko, ale jakim prawem mamy ich przymusowo trzymać w gettach. Jak chcą jechać dalej na zachód to proszę bardzo, droga wolna.
   
  Co do ludności w USA to nie zapominajmy, że "rdzenni" Amerykanie pochodzą z Europy, Afryki i Azji, więc to państwo od zawsze było mieszanką narodowości z całego świata. Prawdziwi rdzenni Amerykanie nazywają się Indianie i żyją w rezerwatach, jak zwierzęta chronione przed wyginięciem
 19. Like
  Liptonex otrzymał reakcję od Fuzzik w Ogólnie o polityce   
  Soldier, wybacz ale właśnie dostałeś się na listę top 3 i... tego forum. Co mają Meksykanie, Chińczycy, Japończycy w USA do problemu który teraz nas spotyka, wymieniłeś grupy społeczne, które nie mają trudności z asymilacją, a muzułmanie mają, takie USA otwarte, że samo narobiło smrodu na bliskim wschodzie, a nie chcą przyjmować tych ludzi, nie chcą rozumiesz? Nawet Polscy Muzułmanie nie chcą tych ludzi, bo wiedzą, że to jest dzicz. Soldier z Ciebie taki bezstronny człowiek, jak z Komorowskiego poliglota, i proszę nie dyskutuj już więcej na ten temat bo tylko się błaźnisz przed zacnym gronem tego forum. Owszem są normalni muzułmanie, ale niestety oni są mniejszością, nikt nie kontroluje kto przyjeżdża do Europy, ISIS otwarcie mówi, że przerzuca swoich 'żołnierzy' do Europy i jest to tylko kwestią czasu, aż znów dojdzie do jakiegoś wielkiego zamachu, może i w Polsce. Na szczęście u nas się nie zatrzymają, bo nie mamy dobrego socjalu, idę protestować o ich wolność, żeby nie trzymali ich w Polsce wbrew ich woli, niech jadą do Niemców . http://wpolityce.pl/swiat/241186-awantura-na-imigranckim-pontonie-muzulmanie-wyrzucili-chrzescijan-za-burte - Tacy ludzie płyną do Europy, oni nie dadzą się zasymilować.
  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/499849,tomasz-siemoniak-o-uchodzcach-niemcy-nie-powinni-nas-uczyc-solidarnosci.html - > tutaj głos rozsądku ze strony PO.
  http://wpolityce.pl/historia/264691-polscy-muzulmanie-odwracaja-sie-od-uchodzcow-nie-mamy-mozliwosci-lokalowych-zeby-ich-przyjac - > A tak rodzimi muzułmanie, chcą ich w kraju, bo dobrze wiedzą jak to się skończy, odbije się to na dobrych muzułmanach.
  Soldier i jeśli bawią Cie takie inicjatywy jak marsz niepodległości, to masz w głowie baniak z kapustą, czy dla Ciebie wszystko co narodowe to ONR czy inna Młodzież Wszechpolska ? W większości na tym marszu to rodzice z dziećmi, chcący uczyć swoje pociechy historii własnego kraju i zwykli ludzie, którzy chodzą do pracy, a nie łyse łby ze stadionu jak to chcesz przedstawić, no ale zapomniałem wyborcy PO, mają dziwne poczucie wyższości, zresztą tak jak mieściuchy względem wsi, gówno mają i w portfelu i w głowie, a najwięcej mają do powiedzenia, jacy to oni nie są światowi -> to jest cebula Soldier, a nie chęć dbania o własny zakątek kraju. I nie próbuj zamazywać mi obrazu, jacy to biedni i pokrzywdzeni ludzie, matki z dziećmi - 90% to mężczyźni w wieku 20-25 lat, którzy otwarcie mówią, że jadą po socjal, gdyby jechali tylko tam gdzie jest spokój, to by zostali w 1 przystanku swojej wędrówki w Turcji, ta sama religia, w kraju pokój, no ale tam trzeba pracować . I nie prowadźmy dalej tej dyskusji, bo ja znajdę 1000 tabeli, badań, żywych przykładów, że racja leży po mojej stronie, a ty będziesz tylko sypał ludziom piach w oczy i walił slogany nie potwierdzone żadnymi faktami. 
   
  Za wszelkie błędy i pisownie przepraszam, piszę z komórki i do tego z pracy .
 20. Like
  Liptonex zareagował na ZiggyGG w Ogólnie o polityce   
  @SoldierPL nie podpuszczam Cię, ale nie wyjedziesz
 21. Like
  Liptonex zareagował na Śliwa w Ogólnie o polityce   
  No, jak się rozwinęła? Ile kilometrów autostrad wybudowaliśmy? Ile linii metra otworzono?
  Robimy to co nam Unia (czyli Niemcy) każą robić. Nie możemy mieć własnego zdania. Wszystko według tabelek i wytycznych.
 22. Like
  Liptonex zareagował na Fuzzik w Ogólnie o polityce   
   
  A ty myślisz, że Unia tak sobie mnoży pieniądze, albo dostaje je od Pana Boga? Żeby Unia dała ci na na te drogi, to najpierw musi ci zabrać tyle samo + dla urzędników, którzy tymi pieniędzmi manipulują, bo przecież za darmo pracować nie będą.
 23. Like
  Liptonex zareagował na Patrykk w Ogólnie o polityce   
  Unia nic za darmo nie daje, pamiętaj. Daje dla rolników pieniądze, a potem obniża ceny mleka i zboża, takie jest moje zdanie.
 24. Like
  Liptonex zareagował na Fuzzik w Ogólnie o polityce   
  A co ma NATO do UE? To są przecież dwie różne organizacje. W NATO byliśmy od 91' i nie widzę tu żadnego powiązania z UE. Bardziej obawiam się tego, że Polska straciłaby możliwość swobodnego transportu towarów i ludzi z i do państw zachodnich (np. Schengen, choć są w tej strefie państwa niewchodzące w skład państw UE).
   
  A jeśli chodzi o "kto pierwszy", jest kilka możliwości: Wielka Brytania, Grecja, Węgry. Lecz nie ukrywam, że jeśli miałaby być to Polska, to wcale bym nie płakał.
 25. Like
  Liptonex zareagował na Django w Cywilizacje pozaziemskie?   
  1.Życie pozaziemskie istnieje.
  2.Liptonex ma rację co do Krucjat.
  3.Jaki jest kościół?Jest spoko to księża są do dupy (nieliczni) u mnie w parafi jest spoko ksiądz.Miałem okazję ostatnio pracować tam przy kanalizacji i układaniu kostki.
  4.Praca w Polsce jest.Jak ktoś nie umie zarobić w Polsce to myśli że zagranicą będzie miał łatwiej.
   
  Nie wyobrażam sobie że muszę opuścić swój kraj dla pracy.Na wakację?Okej.Na stałe?Nigdy.Podoba mi się tu Ludzie są jak to ludzie,nie wszytskich musimy lubić.

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×