Skocz do zawartości

Liptonex

Administrator
 • Zawartość

  453
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  20

Wszystko napisane przez Liptonex

 1. Pierwszy zlot forum jarock!

  Dawajcie do Sztumu
 2. Pierwszy zlot forum jarock!

  W Gdańsku. Zapraszasz do siebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak Lipti ja Cię kiedyś znajdę! - Himi
 3. Ogólnie o polityce

  A niech se protestują, tylko że wybory dopiero za 4 lata :D. Tak jak mówiłem wcześniej, pod względem gospodarczym to PiS za bardzo się nie różni od PO/Nowoczesnej czy innych gówien co tam powstały, ale przynajmniej przeczyszczą koryto z czerwonych ;p.
 4. [Wyniki] Finał 3 edycji Bitw na Intra

  Mój głos leci do Glocka, oba intra według mnie były na podobnym poziomie, wręcz liczyłem na troszkę więcej jak na finał - tak nie zachwyciliście wujka Liptona w 100%, intra były na dobrym poziomie, ale jak na finał liczyłem na bardzo dobry poziom. Przez kilka dni nie miałem pojęcia na kogo oddać głos, bo tak jak wspominałem, nie wyróżniliście się za bardzo. Głos poleciał na Glocka, ponieważ bardziej przejścia między scenami i dobór muzyki do mnie przemówił, od strony technicznej nic więcej już nie dodam, bo moi przedmówcy z pewnością w obróbce wideo są bardziej zaawansowani ode mnie i co mieli wam wytknąć to wytknęli . Jako, że ostatni oddaje głos, można oficjalnie napisać - Glock zwycięzcą 3 finału, teraz pozostaje nam się modlić, że Himiodzio zrobi szybciej następną edycję, a nie znów będziemy czekać rok .
 5. Ogólnie o polityce

  https://www.youtube.com/watch?v=IfnBbF9wf00 Cejrowski - https://www.youtube.com/watch?v=8VKdTYlQBzA
 6. Ogólnie o polityce

  Już za 4 lata PO będzie rządzić, a za 8 PiS i tak do usranej śmierci .
 7. Ogólnie o polityce

  Śmiej się śmiej, dług publiczny rośnie (o ukrytym nie wspominam) i dalej będzie rósł, kiedyś to wszystko pryśnie jak bańka, ale wtedy to już będzie za późno, i będziesz zmuszony wyjechać za granicę (i to za granicę Europejską, bo Europa dąży do samo-zagłady, jak i kulturowej tak i ekonomicznej), bo tutaj będzie "chuj dupa i kamieni kupa"
 8. Ogólnie o polityce

  Wole PiS niż PO, ale i tak to nic lepszego. Ten kraj to chyba nigdy się nie zmieni, a jak już się zmieni to będzie za późno. Możemy tylko się modlić o te 0,1 %.
 9. Ogólnie o polityce

  Niech się wszyscy modlą o te 0,1 nawet lewica, bo inaczej PiS będzie rządzić sam.
 10. Cisza wyborcz

  Pistacje się spodziewałem, że przekroczą barierę 40 zł, ciastka zaskoczyły, ogólnie rynek zaczyna zdrowieć .
 11. Cisza wyborcz

  Ceny się pozmieniały, reszta podobno poniżej opłacalności. Pistacje 40,5 zł Pomidory 17,9 zł Ciasteczka 10,3 zł Muszki - 7,4 zł Jabłka 5,8 zł.
 12. Cisza wyborcz

  Chodzą słuchy, że Kaczki po 35-40 zł, ośmiorniczki zeszły poniżej 20zł, ciastka dosyć drogie. bo po 11-12 zł, cukier 7-8 zł, zlewozmywaki też 7-8 zł. Dalej mi się nie chce pisać, pewnie i tak ceny z dupy, ogólnie najgorszy bazarek pod względem informacji od jego powstania.
 13. Cisza wyborcz

  W dupie z tym bazarkiem, jakieś no-name wrzucają ceny, i robi się spekulacja rynkowa, czekam na jakiegoś wysłannika z #gazeta.
 14. Cisza wyborcz

  Zależy na jakim bazarku masz zlew czysty, co z tym cukrem bo na jednych są po 7-8 zł, a na drugich taniej.
 15. Cisza wyborcz

  Na razie bazarek to wielki chlew i wszyscy wrzucają info z dupy .
 16. Cisza wyborcz

  Tak, a ty masz z tym jakiś problem ?
 17. Cisza wyborcz

  To wyjeżdżaj, w 15/16 czujesz się żydem :D ?
 18. Cisza wyborcz

  Komentarzy nie czytam .
 19. Cisza wyborcz

  Też według mnie nie jest potrzebna, ale ma za to jeden niepodważalny plus, nie ma już tego pierdo... w TV czy internecie, w końcu jest cicho .
 20. Ogólnie o polityce

  Wszelkie tematy o treści politycznej do 25.10.2015 21:00 są zabronione, pozdrawiam. Temat na czas ciszy wyborczej zostaje zamknięty.
 21. Ogólnie o polityce

  Rozpaść się od razu nie rozpadną, ale kilku spadochroniarzy do ZLewu i PiSu przejdzie.
 22. Ogólnie o polityce

  Glock, Nowoczesna = PO, po wyborach pierwsze co zrobią to się połączą, więc oddaje głos tak jakby na PO. Nowoczesna to patria, która ma zebrać głosy, które straciła Platforma przez afery, żeby te głosy przypadkiem nie przypadły na takie partie jak PiS, Kukiz itp. Co do lepiej niż PiS, dla mnie PiS stricte dużo nie różni się od PO, ale z pewnością jeśli ktoś mi przyłożył pistolet do głowy i kazał wybierać między PO/Nowoczesną/PiS, to wybrałbym PiS, gospodarczo bardziej nie zepsują, ale też nie będą lizać dupy Niemcom/UE. Najnowszy sondaż Millward Brown SA dla TVN : PiS - 32% (bz) PO - 20% (-2%) ZLew - 9% (-1%) Nowoczesna 8% (+1%) KORWiN - 6% (+1%) Kukiz'15 - 6% (+1%) PSL - 5% (bz) Razem - 1% Analizując sondaże, które są w miarę wiarygodne jak np ten od Millward Brown, można pobawić się we wróżkę i policzyć kto ile będzie miał miejsc, jest to ostatni sondaż przed wyborami. Jest duże prawdopodobieństwo, że PiS będzie rządziło samodzielnie. PiS - 225-240 mandatów PO- 128-136 mandatów ZLew - 30-40 mandatów KORWiN - 20-25 mandatów Kukiz '15 - 20-25 mandatów PSL - 10-18 mandatów Są to luźne przedziały, które mogą i tak się diametralnie zmienić, bo wystarczy że jedna z wyżej wymienionych partii się nie dostanie np PSL ( próg wyborczy i nie zmienili poparcia na lepsze od ostatniego sondażu ) czy np. ZLew ( tendencja spadkowa, a próg mają na 8% ), wysoko prawdopodobne jest to, ze KORWiN, Kukiz'15 oraz Nowoczesna wejdą, ponieważ mają tendencje wzrostową już od ponad dwóch tygodni.
 23. Ogólnie o polityce

  Razem, serio ktoś na to komunistyczne gówno głosuje ; o ? To już ZLew jest w porównaniu do nich nawet normalny ;p.

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×