Jump to content

Pobierz z Google Play
Photo

Wyniki - Grupa CS:GO Finał

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Posted 22 May 2016 - 22:14

Wyniki 

Nadszedł więc czas na podsumowanie naszych rozgrywek. Dziękuję tej nielicznej grupce, która dotarła do samego końca, za wszystkie wasze podesłane filmy, oraz za poświęcony czas. Tak jak pisał Glock w swoim temacie, jest kilka rzeczy, które wymagają poprawy. Nie powtórzą się one przy kolejnej edycji, jeżeli by się kiedyś pojawiła. 

Bez żadnego ociągania i zbędnych opisów mogę powiedzieć, że w jednym z waszych filmików zabrakło dynamiki, co spowodowało, że ten drugi zgarnął pełną ilość punktów. Tym, którego demo okazało się lepsze jest......CeJot. Twoje demo było szybkie, oraz skuteczne. Wejście od pleców dość mocno przestraszyło przeciwników, którzy odwracając się, mieli was już na plecach. Dostajesz więc od nas 3 pkt.

Exanderal, plecy były, ale coś tu brakowało, akcja lekko się ciągnęła, co niestety wpłynęło na wynik końcowy. Mimo to, zasługujesz na pochwałę, ponieważ podesłałeś demo! Dziękuję również tobie za wysiłek i za poświęcony czas. 

Tabela prezentuje się następująco:

CeJot - 9 pkt. (3 pkt.)  ZWYCIĘZCA

WhiskeR - 5 pkt. TRECIE MIEJSCE

Hardkor - 3 pkt.

WOŁCIN - 1 pkt.

Exandaral 6 pkt. (2 pkt.) DRUGIE MIEJSCE

Całą edycję wygrał CeJot, a drugie miejsce zajął Exanderal. Na trzecim znajduje się WhiskeR! Gratuluję.

Wygrani dostaną obiecane nagrody na PW. Dziękuję wszystkim za udział. W najbliższym czasie oczekujcie jeszcze innych konkursów. Będzie to zupełnie inna tematyka, a do wygrania będą fajne nagrody. Info zostanie podane na głównej stronie JaRocka. 

• DarkGraphic.pl likes this

ertbbb

#2 DarkGraphic.pl

• DarkGraphic.pl

Gaduła

• Grafik
    • PipPip

Reputacja: 16
  • Posted 23 May 2016 - 1:22

Gratulacje ;)

baner.png

Moje Portfolio znajdziesz na DarkGraphic.pl

Zajrzyj również na mojego Facebooka :)

Serdecznie zapraszam do współpracy :)

#3 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Posted 23 May 2016 - 5:45

Gratuluje :) Mi zabralko akcji i glowy do tego :)

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#4 CeJot

• CeJot
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Posted 25 May 2016 - 6:43

Gratki! :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users