Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Wejście do ładowarki w telefonie.

Wejścieusb do telefonu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Czarniulkka

• Czarniulkka
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 21 October 2015 - 22:34

Mam problem dotyczący wejścia telefonu do ładowania. Ostatnio zauważyłam , że coś nie styka podczas ładowania gdy kablem się poruszy przy wejściu do ładowania. Myślałam , że to wina ładowarki bo wtyczka metalowa z jednej strony jest lekko wgięta. Kupiłam nową ładowarke i było ok , ale też zrobiła się z tej samej strony co w tamtej wgięta i tak samo nie jest sztywno w tym wejściu tylko się wygina na tą strone gdzie jest wgięta , więc wine ma gewnie wejście do ładowarki w telefonie. Tylko dlaczego? Miał ktoś taki problem co mam zrobić? Mam telefon na umowe wzięty od czerwca tego roku w plusie. Robi to od niedawna. Telefon sony m4 aqua.

#2 LevisX

• LevisX
    • Użytkownik

• Napisano 03 December 2016 - 0:24

Z tego co wiem ten model ma często ta wade fabryczną ludzie reklamuja i gwarancyjnie ją usówają a niektorzy sami naprawiają: https://www.youtube....h?v=Z8D3zVwSXsw Miałem tez podobne problemy ale z innym telefonem. Polecam kupic ładowarke bezprzewodową sam taka zakupiłem i koniec problemów z portami ładowania

#3 rafalz

• rafalz
    • Użytkownik

• Napisano 09 December 2016 - 16:49

Ja miałem podobnie ładowarka do wymiany niestety

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wejścieusb, do, telefonu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych