Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Ocena Subiektywna - Początek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 69
  • Napisano 19 October 2015 - 19:46

Dobry Wieczór,

Skromny układ miejsc w mojej grupie:

1. MassQuet (Jego intro znajdziesz TU)

2. Pater (Jego intro znajdziesz TU)

3. Manti (Jego intro znajdziesz TU)

Cóż Mass ewidentnie zniszczył rywali, widać że na film poświęcił dużo czasu, mimo długiego czasu trwania jest ono ciekawe i dynamiczne również przez dobraną muzykę. Pater i Manti nie wykazali się najwyższymi lotami ale na pewno będą mieli jeszcze coś do udowodnienia, generalnie jest nad czym pracować, od muzyki do samego materiału (tyczy się głównie mantiego), nagranie z trzęsącej się ręki nie jest fajne w oglądaniu, nie ma też zbyt dużo akcji? Czegoś co trzyma w napięciu do końca? Nawet czegoś przez co by się to przyjemnie oglądało. Mam nadzieje że nie obrazicie się tylko pokażecie temu gburowi Ikarowi że stać was na więcej i on się nie zna :D

Co do grupy Himiego:

1. Kaadzik (Jego intro znajdziesz TU)

1. Glock (Jego intro znajdziesz TU)

Dlaczego? W sumie to wyciągnęliście pewnie wszystko co mogliście z tych "świetnych" akcji Himiego :D Dlatego nie będę tutaj oceniał jakoś szczegółowo, subiektywną ocenę pozostawiam Himiemu, to jego zadanie i to on wiedział czego się spodziewać po swoich podopiecznych.

Jutro pojawi się zadanie dla was wszystkich. 20.00 (z marginesem błędu :D).

Cya

• MassQet lubi to

Razem Tworzymy Bitwę Na Intra!

http://forum.jarock.pl/index.php?/forum/83-bitwa-na-intra/

Wchodźcie i Obserwujcie! :P  Druga Edycja is Coming :)

#2 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 19 October 2015 - 20:22

Film MassQeta zaczyna się bardzo fajnie, ale z czasem brakuje w nim jakiejś akcji. Montaż jest dobry, sceny niby też, ale brakuje czegoś co spowodowałoby, że chciałbym sobie ten film powtórzyć. Mimo to jak najbardziej dobra praca.

Pater - tutaj w mojej opinii najgorsza z tych prac. Mamy gry i w sumie tyle. Imo to nie pokazuje do końca czym jest IEM.

Manti - gdyby nie ta ramka byłoby znacznie lepiej. Z czasem za bardzo zacząłeś się bawić efektami, nie potrzebnie zacząłeś przyspieszać filmy i dalej już coś się nie układało.

• IkarosPL lubi to

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#3 MassQet

• MassQet
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 19 October 2015 - 21:51

Serio..:blink: ? Kilka słów na temat 1-zadania
    -Z góry dziękuję Ikaros za dobre słowo. Co do poświęcenia czasu zajęło mi to ok 10-12 godz + 1-2 godz na zbieranie materiału ważącego 14GB.
    -Muzyka dobrana prosto z kanału ESL'a bardzo mi przypasowała,każde przejście jest dopasowane co do klatki względem ścieżki dźwiękowej.
    -Jak mówisz materiał jest dynamiczny - bo taki miał być , przesiąknięty akcją na scenie oraz na widowni nie przecząc że dodałem wiele rzeczy od siebie takich jak pokazanie spodka, nagród, expo czy targów.
    -Na końcu nie mogło zabraknąć oczywiście zachęcenia do przybycia na następną imprezę w formie sloganu :)
    -Jakość oczywiście niepowalająca z powodu wycinków które miały tylko 720p i to słabo renderowane.
    Jednakże po obejrzeniu kilkanaście razy wrzuconego już na YT materiału wyłapałem kilka nieznośnych błędów dotyczących kadrowania, które poprawił bym teraz w 5min przez co mi przykro - bo miało być perfect.

Materiału miałem spokojnie na 3-4min. Chciałem zamieścić w filmie dużo więcej, ale stwierdziłem że zajmie mi to dużo czasu i wątpiłem żeby ktoś aż tak pracował nad tym projektem, zważając na to że to nie miało być mistrzostwo świata, więc postanowiłem zmieścić się w jednym utworze muzycznym. Dlatego uważam moją pracę za niepełną.

Moi Rywale?
    Pater - Chyba nie bardzo zrozumiał sens i cel tego zadania.
    Manti - Słowa Ikarosa wszystko tłumaczą

Grupa CS:GO ?
    Glock - Jego wyżej napisanej wypowiedzi nie będę komentował. Jego prace - Według mnie Forumowicz chyba często za dużo mówi dziwnych rzeczy jakby SCI FI, ponadto IMO posiada nikłe umiejętności oraz znajomości w dziedzinie montażu.
    Kaadzik - Wie raczej o co w tym wszystkim chodzi, zna podstawy i próbuje wykorzystać wszystko na co pozwalają mu jego umiejętności.

Licze na ostrą rywalizację z Kaadzikiem.
    To tyle :)

#4 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 20 October 2015 - 6:02

W takim razie będę czarnym koniem. Umiejętności to nie wszystko, bo trzeba też mieć pomysł na film, w CS mi go brakowało, ale spokojnie, będzie lepiej.

A co Twojego filmu - mogło być i tak lepiej, sam to przyznałeś, więc o co chodzi?

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#5 Manttti

• Manttti
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 20 October 2015 - 9:35

Aż mi trochę głupio bo chyba najmniej czasu z wszystkich spędziłem przy robieniu tego zadania. Źle rozplanowałem czas i musiałem to zrobić w 2,5h z szukaniem materiałów na YT :P . 

Co do ramki to nie mogłem coś dobrze przeskalować obrazu w niektórych ujęciach miała to zamaskować -_- .

Przy ilości włożonej pracy nie wiem czy mogę oceniać, ale co do Pater to prawie sama rozgrywka z gier więc raczej słabo ale myślę że podobnie jak ja nie spędził nad tym dużo czasu  :) 

#6 pater2604

• pater2604
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 20 October 2015 - 15:26

IEM dla Mnie to głównie gry więc postanowiłem tak zaprezentować tak jak ja to widzę czyli turnieje w GRY CS'GO StarCraft II itd jest reakcja widzów :) ale czekam na każdą opinię.

Osobiście to najlepsze aftermovie jak Dla mnie to MassQuet intro jest spoko i najlepiej zrobione :) pomimo, że biorę udział to uważam, że to Intro jest najlepsze.

Użytkownik Himiodzio edytował ten post 20 October 2015 - 17:10
    -połączone posty-

9UTAbDj.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych