Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

[Grupa CSGO] Pierwsza pierwszość

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 02 October 2015 - 16:45

Witajcie!

Tak więc nadszedł czas pierwszego zadania w gru... Nie!
    Zapewne zapytacie się do czego było potrzebne mi info odnośnie tego czy posiadacie CS GO, czy też nie. Otóż to wszystko przyczyniło się do wyznaczenia Was do dwóch tymczasowych ekip (tak Kadzik, kuponów tu nie można używać ;)) na 1 zadanie. Oczywiście po tym zadaniu zostanie zrobione losowanie do grup z osób, które dalej przeszły.
    Na samym wstępie ostrzegam, w pierwszym zadaniu trochę osób może odpaść.

Tak więc zaczynajmy!

Grupa CS GO:

• GlossyWhite
    • Jejku
    • Glock
    • Nerrazur
    • Orwel
    • taxbwithu
    • PanSmile
    • Kaadzik
    • pokelance
    • Celechim
    • Emix95
    • Dincur

Waszym zadaniem będzie zrobienie czegoś związanego właśnie z CSem (zdziwienie? ;)).
    Otóż długo myślałem (nie, nie cały rok) nad tym pierwszym zadaniem.
    Jako, że posiadacie CSa, moje pole w sprawie wyznaczenia zadania, jest wielkie. Postanowiłem jednak dać Wam kilka moich demek i parę wytycznych, a potem czekać na rezultaty.
    Tak więc, będziecie musieli zrobić filmik z cudów jakie zostały zrobione lub też nie (na sb jest odpowiedź na pewne zdanie odnośnie wytycznych)*... Filmik który będzie pokazem umiejętności? Filmem komicznym? TOPx fragów/akcji/strzałów? Będziecie mieli wybór, zaraz też dam Wam przykłady na których będziecie mogli się wzorować i zarazem złapać wenę ;).
    Daję Wam już gotowe demka, ponieważ zbyt dużym ułatwieniem dla Was by było szukanie akcji na YT - zbyt dużo ich tam jest. Waszym utrudnieniem będzie to, że będziecie musieli trochę przejrzeć ich i wybrać akcje, jakie Was interesują :).

Tak więc zacznijmy od przykładów filmików, jakie możecie zrobić:
    --->1<---
    --->2<---
    --->3<---
    --->4<---
    Chyba już złapaliście temat ;).

Demka, z których (i tylko z nich) musicie sobie coś ułożyć:

--->DEMA<---

Co i jak z demkami:

Spoiler

Co do muzyki? Daję Wam wolną rękę.
    Jeśli jednak ktoś nie ma pomysłów, tu kilka moich pomysłów na szybko: -1- -2- -3- -4- -5-
    Czas filmu: od 50sec do nawet 5 minut!
    Czas oddania: do 17 października 2015 roku (do godz. 16).
    Inne: regulamin!!!

Pamiętajcie ile macie czasu. Tutaj nie ma zasady, kto pierwszy ten wygrywa.
    Będą zwracał uwagę na dopracowanie, wszelakie ciekawe zagrania kamerą, jakieś efekty, zgranie z muzyką etc... Macie pełne możliwości pracy, bo możecie robić co chcecie na tych demkach. Liczę, że mnie zaskoczycie!

Jeśli będziecie potrzebowali jakieś "specjalnych" rzeczy do filmiku, piszcie PW, może coś się uda wykombinować.

Prace wysyłacie na moje PW.

To na tyle, liczę na cuda!

*zadanie jest odnośnikiem do pierwszego założenia zadania w 3edycji v1. Pamiętajcie, że poważne ciężkie zadanie zaczną się już po losowaniu do "obozów".

#2 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 02 October 2015 - 18:39

1 zadanie u Himiego i CS. Dlaczego mnie to nie dziwi :3

Nawiązanie do tematyki 3edycji v.1 + to jest dopiero przed zadanie w grupach ; ) - Himiodzio

Użytkownik Himiodzio edytował ten post 02 October 2015 - 18:42

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych