Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Intro / Wstawka dla Rocka ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 IonTech

• IonTech
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 29 September 2015 - 19:04

Witajcie koledzy i koleżanki :)  Mam do was pytanie: czy jesteście za tym aby Rock używał w swoich materiałach krótkie intro/wstawkę ?

Otóż zajmuję się tym od dość dłuższego czasu i zaczynam wykonywać moje oficjalne animacje, są one przeznaczone dla twórców których szanuję i lubię ich oglądać, jednych ze względu na zaciesz zaś innych za to że wczuwają się w fabułę gry i ukazują cały jej potencjał. Rock jest jednym z moich ulubionych twórców ponieważ nagrywa materiały profesjonalnie i wczuwa się w gry, tylko u niego obejrzałem całe Dying Light czekając do 22:00 na nowy odcinek i poznanie dalszej historii, a dziś czekam na każdy odcinek z Somy :)

Pierwsze intro trafiło do Roja, zrobiłem je zupełnie od siebie, ponieważ uważam że seria RFG zasługuje na coś lepszego i tak powstało to:
    https://www.youtube....h?v=vsRsZ-7a7uk
    Intro spodobało się nawet Rojsonowi i prawdopodobnie będzie go używał :D

Ta animacja była dla mnie ważną lekcją, następną byłaby animacja dla naszego Rock'a:
    Inspiracją dla mnie jest wstawka studia Universal, trochę zauważyłem, że widzowie nie lubią już długich wstępniaków, dlatego też byłaby ona krótka, ale miła dla oka, znalazła by się nazwa Rock'a a także logo Intel Rock's.

Także dorzucę screen'a jak mniej-więcej by to miało wyglądać (oczywiście nie jest to dokładne ukazanie mojego pomysłu, to dopiero  projekt wstępny) i czekam na wasze opinie oraz może nawet opinię samego Rocka :)

Pozdrawiam B)

eJBjDqM.jpg

Użytkownik IonTech edytował ten post 29 September 2015 - 19:59
    CIACHNĄŁEM GRAFIKĘ POD POSTEM, wrzuć ją w formacie jpg, bo PNG w tak dużej rozdzielczości waży z 10000 GB ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych