Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Duel of Champions na Ja, Rock!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MrMegaSpider

• MrMegaSpider
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 27 September 2015 - 15:52

Witam panie moderatorze Himiodzio. Jako, że chciał pan ostatnio zabłysnąć kasując mój post w temacie: "Youtuberzy z DoC" tłumacząc się, że: "Himiodzio -Post jedynie napisany do reklamy swojego kanału" - może i by to przeszło. Lecz temat jest z zeszłego roku! Są na tym forum tylko dwa posty, każdy jest o Twoim kanale, więc zakładam, że jedynie stworzyłeś to konto w jednym celu - dla reklamy. Next time, patrz na daty tematu. Tymczasowo daję ostrzeżenie i karne punkciki.

No, to teraz pytam sie grzecznie: co ma wspólnego mój post w Twórczosci fanów z odpowiedzią w temacie od Hardkora z 2014 roku: "Youtuberzy z DoC"? Pomimo starego tematu, chciałem tam odpisać z dwóch powodów: 1. Prowadzę kanał z dociem i chciałem zaproponować swój kanał. Uważam, że prowadzę swój dział z karcianką bardzo dobrze, a do tego żaden Youtuber i streamer z ekipy ja,rock nie gra w tę gre. 2. Skorzystałoby na tym setki graczy. Nie wiem czy pan, panie wielki moderatorze wie, że Youtuber i widz to symbioza, to jeden organizm, ale pan chciał zabłysnąć i mamy efekt jaki mamy - czyli puste forum, gdzie od roku pojawil sie jeden post. Ja zamiast spamować i zakladać nowe tematy wpisałem się w stary teamat i zostałem ukarany.

Przepraszam, ale czegoś tutaj nie rozumiem. Co ma wpólnego moja ilość postów do tych dwóch w odpowiednich tematach? Jaką logiką się pan kieruje? Bo albo ja czegoś nie rozumiem albo pan się nie nadaje do tej funkcji. W sytuacji, gdy są stare tematy i nie chcecie żeby w nich pisano, to zasada jest taka, że się je zamyka/kasuje. Tak robi się na każdym normalnym forum, tak robią inni i tak samo robiłem ja na swoim forum.

Nie nakłada się kar i nie kasuje postów użytkownikom. Czy te tematy są tylko po to, żeby sprawiały wraźenie pełnego forum? Teraz już się domyślam z czego m.in. bierze się to całe hejtowanie w strone ja,rocka. Mnie rzadko można wyprowadzić z równowagi, ale po takich karach ja ze swojej strony nie mam już ochoty na przebywanie na tym forum. Miałem chęć troche się tutaj wyprodukować (a przecież to też mój cenny czas), ale po takich akcjach, szczerze mówiąc już mi się odechciało. Gratuluję moderatorów. Chciałbym tylko, żeby to dotarło do góry, a nie tylko do Himiodzia.

Pozdrawiam, Spider

#2 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 27 September 2015 - 17:29

Chciałbym tylko, żeby to dotarło do góry, a nie tylko do Himiodzia.

Dotarło. Odpowiadam praktycznie jedynie przed Adamem (PRem) i Rockiem..

Powiem ci czemu Himiodzio postąpił słusznie:

1. User, któremu odpowiadasz po prawie 2 latach może nie być już aktywny na forum, jaki jest sens odpowiadania po takim czasie?
    2. User, któremu odpowiadasz prosił o profesjonalnych strimerów/jutuberów z DoCa, ty mówiąc, że wrzucasz pełno filmików z tej gry do nich się nie zaliczasz.
    3. User, któremu odpowiadasz nie pomożesz jeżeli wrzucasz same lecpleje, lepiej wypadłyby poradniki i opis taktyk
    4. Skorzysta na tym może jedna osoba, może dwie. Takich postów z cyklu "wrzucam masę filmików z XYZ" nikt nie czyta i nikt nie klika w linki tam zamieszczone. Przeliczyłeś się o jakieś 98 osób z (plus) stu jakie przewidujesz. Zamiast napisać "wylewam ogromne ilości wiader DoCa na YT" mógłbyś stworzyć temat z listą poradników do tej gry ze swojego kanału (jeżeli takie poradniki masz), taki temat miałby z pewnością dużo większą liczbę wyświetleń.

Fakt faktem, byłbym zły na Himiodzia, gdyby ukarał cię ostrzeżeniem gdybyś był częścią społeczności. Nie jesteś... Wytłumaczę ci kim jesteś - zarejestrowałeś się na forum i od razu udałeś się do miejsca gdzie można reklamować swój kanał. Nie napisałeś nic innego na forum. Są różne tematy, o których można gadać - nawet rozmowy w offtopie podniosłyby odbiór ciebie jako nowego użytkownika. Jeżeli wpadasz na forum i pierwsze, co robisz to szukasz miejsca pod autoreklamę to sorry, ale wychodzisz na hipokrytę 

Przyjdź na forum z czymś ciekawym, a nie "mam 10 wiader lets playów z DoCa".

• Kropek lubi to

#3 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 375
  • Napisano 27 September 2015 - 17:53

Pozwolę sobie jeszcze dodać ten post, bo jak się już za niego zabrałem, to chcę go umieścić

Witaj

Na samym początku bardzo szybko poruszę kwestię "pustego forum". Piszesz, że mamy tutaj puste forum "od błysków czy też błysku", kto co woli. Otóż jak widać, DoC jest grą wymarłą na tym forum, a pisanie o pustym forum w oparciu o jeden temat, jest dla mnie czymś śmiesznym. Zgadzam się, to forum nie jest czymś wielkim i stało się to z powodów, które zapewne ok. 60% społeczności zna, ale to nie jest kwestią tematu.

Kwestią tego tematu jest zapewne skarga, odnośnie podbicia tematu i napisanie postu, który miał "połączyć widzów z YT + pomóc setką graczy".  Dobra, bez zbędnych zabaw...  Tworzysz dział w którym chcesz zwrócić uwagę na? Z twojego postu wynika, że podbicie tematu który ma rok, napisanie w nim tylko: "Witam, wrzucam sporo filmów z DoCa na kanał YT. Zapraszam. Link do kanału <xyz>", jest pomocą dla kogoś? Argumentem twoim jest właśnie ta wspomniana pomoc + nie robienie nowych tematów odnośnie jednej rzeczy. Piszesz post w temacie który jest dawno nieaktualny, który jedynie służy reklamie twojego kanału. Gdyby temat był aktualny (a słowo aktualny, uważam za coś, co powstało dzień, tydzień temu, a nie rok) nie miałbym do niczego pretensji, ale tak nie jest. Specjalnie przed swoją interwencją, zapytałem autora tematu, co sądzi o odpowiedzi - zaśmiał się i napisał, że temat przecież cholernie dawno nieaktualny. 

Zapytałeś co związanego ma twój post z twórczością fanów - otóż ma wiele wspólnego. Na forum obowiązuje cię regulamin, a w nim jest pewien ciekawy punkt: "nie wolno publikować postów, które są uważane powszechnie jako reklama". Wiadomo, jest kilka działów odpowiedzialnych za możliwość reklamy swoich kanałów i to właśnie w nich każdy ma prawo do reklamy siebie. Posiadasz konto na tym forum od 20 września 2015, twój wkład na tym forum to JEDYNIE posty odnośnie twojego kanału. Jesteś zniechęcony do korzystania z tego forum? Jeśli twój wkład miał jedynie polegać na dalszym reklamowaniem swojego kanału, to nie wiem czy będzie to tak wielka starta dla każdego z nas. 

Dodałeś też, że u siebie na forum zamykałeś tematy nieaktualne. Jestem bardzo ciekaw co byś zrobił przykładowo jakby ktoś napisał powiedzmy, 4 posty, z tego 2 w tematach sprzed 2 lat które jedynie będą dotyczyć reklamy?

Dotąd mało kto na forum bawił się w dawanie punkcików, dla mnie jednak jest to dobra opcja upomnienia kogoś, tak aby miał on to ostrzeżenie widoczne przez daną ilość czasu - żeby taka osoba wiedziała co zrobiła źle.

@edit@

Więcej chyba dopisywać nie muszę, bo również jak teraz zauważyłem, wyżej Brodaty napisał pozostałe kwestie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych