Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

[O] Humans (2015)

[O]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ZiggyGG

• ZiggyGG

Pisarz

• ZBANOWANY
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 343
  • Napisano 27 August 2015 - 21:38

Właśnie skończyłem oglądać pierwszy sezon nowego angielskiego serialu SF pod tytułem "Humans" i ten serial jest epicki.

humans-amc.jpg

Opowiada on o tym, że w niedalekiej przyszłości większość prac ludzkich wykonują androidy, tzw. syntetyki. Nie posiadają ona jednak sztucznej inteligencji, tylko są zaprogramowane.
    Syntetyki są wykorzystywane na całym świecie. Jednak już w pierwszym odcinku poznajemy piątkę syntetyków, które nie są takie jak inne. Otóż cała piątka posiada osobowość i inteligencję.
    Zostali oni stworzeni przez twórcę androidów i są jego ostatnim dziełem przed jego śmiercią. Cała piątka ucieka. Chowa się przed ludźmi, którzy wiedzą o ich istnieniu i za wszelką cenę chcą ich zniszczyć. Jest jeszcze ktoś, kto chce ich złapać i dowiedzieć się jak działa ich program osobowość. Już w pilocie troje z nich zostaje złapanych, przeprogramowanych i sprzedanych. Wygląda na to, że ich osobowość zniknęła, ale czy na pewno? Historia rozwija się z odcinka na odcinek i jest niezwykle wciągająca. Zakończenie sezonu sprawia, że chce się wiedzieć co będzie dalej i oczekiwanie na kolejny sezon jest udręką.

Głowna bohaterka jest syntetykiem o imieniu Anita/Mia i jest grana przez Genne Chan. Wyśmienicie gra androida, świetnie odgrywa momenty, kiedy nie wiadomo czy jest świadoma, czy też nie. Dodatkowo jej niezwykła uroda sprawia, że można się zakochać. Sam chciałbym mieć takiego syntetyka :wub:

CJ4G6xbWsAARrqL.jpg

Pozostali syntetycy również są świetni i aktorzy zostali dobrani bardzo dobrze. Bardzo podobała mi się również gra Emilly Berrington, która gra Nishkę. Bardzo dobrze odegrała moim zdaniem androida, który krzywdzony wielokrotnie przez ludzi nikomu nie ufa, jest podejrzliwa oraz chce ludzi krzywdzić. Bardzo zaskoczyła mnie jej przemiana w późniejszych odcinkach, gdy spędza czas z Sophie.

CHj6vhvWUAE19lp.jpg

Pierwszy sezon został już w całości wyemitowany i zawierał 8 odcinków. Szczerze polecam się z nimi zapoznać. Jest to wyśmienita seria i mam nadzieję otrzymać kolejne tak wysokiej klasy odcinki.

A co Wy sądzicie? Chętnie poznam Wasze opinie :)

OS: Windows 10 Pro x64 / BUDA: Corsair Graphite 780T / MOBO: MSI X99S GAMING 7 / PSU: Corsair RM850, 80 PLUS Gold / CPU: Intel Core i7-5930K @4.5 GHz / RAM: G.Skill Ripjaws4 32GB DDR4 2133 Mhz / GPU: MSI GeForce GTX Titan X 12GB / SSD: Kingston SSDNow V300 120 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 240 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 480 GB / HDD: ST1000DM003-1CH162 1TB / MIC: Blue Yeti USB / SŁUCHAWKI: SteelSeries Siberia V2 MSI Dragon Army Limited Edition / REC: Action! & nVidia ShadowPlay / MYSZ: Logitech T400 / CAM: Logitech HD Pro Webcam C920 / PAD: Xbox One Controller for Windows PC / NET: LTE 150/40 Mb/s

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych