Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Streamowanie na kilka serwisów jednocześnie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 szerwony

• szerwony
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 24 August 2015 - 0:07

Witam. Znalazłem stronę restream.io, która pozwala streamować na kilka serwisów jednocześnie. Słyszałem jednak, że gdzieniegdzie można za to dostać bana. Moje pytanie - czy można streamować jednocześnie na Hitboxa i Twitcha? Zdaje mi się, że Hitbox nie ma nic przeciwko gdy nie ma się pełnego partnerstwa, ale nie wiem jak jest z Twitchem.

#2 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 24 August 2015 - 15:15

Niestety, ale nie można. Myślisz, że czemu nikt tego nie robi ?:) tak samo nie można używać czatu z 1 serwisu, a streamowac na 2.

#3 szerwony

• szerwony
    • Użytkownik

• Napisano 24 August 2015 - 23:15

No właśnie widziałem takie osoby i to mnie zastanawia :) Gdzieś znalazłem info, że bez partnerstwa na obu serwisach można, ale chciałem gdzieś to zweryfikować.

#4 Wilkokłak

• Wilkokłak

Doświadczony spamer

• Administrator IT
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 165
  • Napisano 25 August 2015 - 16:10

Rock swego czasu tak streamował, na Twitchu i na GameCreds. Mówił nawet jak to robił, ale już nie pamiętam :/

Użytkownik Wilkokłak edytował ten post 25 August 2015 - 16:10

Oferuję tworzenie stron internetowych [HTML5, CSS3, PHP+MySQL, Javascript]. Nie zajmuję się hostingiem i/lub załatwianiem domen! Masz jakiś problem z pisaniem strony? Napisz do mnie! ||| Moja strona

#5 szerwony

• szerwony
    • Użytkownik

• Napisano 26 August 2015 - 1:18

Bardziej chodzi mi o to, czy jest to dozwolone, a nie jak :)

#6 Wilkokłak

• Wilkokłak

Doświadczony spamer

• Administrator IT
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 165
  • Napisano 26 August 2015 - 14:09

Skoro on tak robił, to widocznie jest dozwolone... Poza tym co za problem założyć sobie drugie konto i sprawdzić czy zablokują?

Oferuję tworzenie stron internetowych [HTML5, CSS3, PHP+MySQL, Javascript]. Nie zajmuję się hostingiem i/lub załatwianiem domen! Masz jakiś problem z pisaniem strony? Napisz do mnie! ||| Moja strona

#7 szerwony

• szerwony
    • Użytkownik

• Napisano 26 August 2015 - 22:18

Założyć drugie konto, uzbierać na nim widzów i czekać aż hitbox lub twitch się zorientują że jest ten sam stream na dwóch stronach. To mogłoby zająć kilka miesięcy :)

#8 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 27 August 2015 - 16:24

Nie jest to dozwolone. To, że swego czasu niektórzy to robili wynika z tego, że żaden serwis nie przypuszczał, iż ktoś coś takiego będzie robił. Jeszcze całkiem niedawno Wonziu tak streamowal. Nie widzę sensu w rozwijaniu 2 kanałów na różnych serwisach, bo prędzej czy później znajdzie się ktoś uprzejmy kto o tym doniesie. Jeśli się zastanawiasz jak to zrobić to wystarczy odpalić 2 obs.

#9 szerwony

• szerwony
    • Użytkownik

• Napisano 27 August 2015 - 18:38

No to w takim razie temat chyba do zamknięcia :) A co do 2 OBSów - do tego trzeba bardzo mocny komputer i szybki internet. Za pomocą restream wystarczy zrobić jeden strumień na tą stronkę a ona dalej rozsyła.

No to zamykam. W razie czego pisać PW :)

Użytkownik Śliwa edytował ten post 28 August 2015 - 21:53

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych